Skocz do zawartości

Prince of Persia (seria)


Gość kabura

Polecane posty

@ princefan & Marchalt

Takie teksty lepiej zachowajcie dla siebie. Ja pirata Prince'a nie ściągnę na bank. Nie ma nawet takie możliwości. Nie tylko z powodu ogólnych zasad, ale też dlatego, że nowy PoP jako jedna z na prawdę nielicznych gier obecnie nie będzie zabezpieczony żadnym SecuRomem, ani innym badziewiem. Wydaje mi się, że producent potraktuje to jako pewien test, czy te całe drm'y mają jakikolwiek wpływ na piractwo i sprzedaż. Dlatego mam zamiar przyczynić się do tego, żeby sprzedaż PoP'a była jak największa, a każdy znajomy, który go zassa z sieci doczeka się liścia bez ostrzeżenia. Może wreszcie wydawcy i twórcy dostrzegą, że przez takie utrudnianie życia (głównie securomem) tym, którzy chcą być legalni, tylko tracą klientów, a nie ich zyskują.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No widzisz, z jednej strony ściąganie pirata jest nie w porządku, z drugiej przesuwanie premiery gry najpierw o miesiąc, potem o kilka miesięcy również zbyt fair nie jest =/

Wiem, że to polski wydawca za to odpowiada, ale jeśli Xander nie żartuje, to szlag mnie trafi.

Jeśli zassałbym pirata, to tylko z niecierpliwości, a kiedy gra wyszłaby na polski rynek, oczywiście bym ją kupił. Zbyt cenię sobie serię PoP, by grać na piracie (byłby to mój pierwszy piracik =D). Przyznaj, czy dla fana, który od miesiąca z utęsknieniem czeka na nową część jego ulubionej gry, wiadomość, że poczeka jeszcze miesiąc/dwa, lub nawet więcej, nie jest jak cios nożem w plecy?...

Edytowano przez Marchalt
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prawdę mówiąc tylko przekazuję to, co mi powiedział rzeczony pracownik sklepu gram.pl. Nie próbowałem grzebać głębiej, bo aż tak mi na jak najszybszej premierze PoPa nie zależy... w końcu sesja tuż-tuż. Wyszedłem z założenia, że będzie, jak będzie.

Inna sprawa, że na samej stronie gram.pl nowy PoP jest podany w planie wydawniczym na... grudzień 2009. I to już nawet jak na moje standardy byłoby lekkie przegięcie...

Nie, żebym miał od razu grę ściągać. Odgrzewam FEARa, jest masa altów w WoWie do opieki, F3, w przeciągu dwóch miesięcy dojdą kolejne gry... mam co robić.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ orzechXIX

Minimum System Requirements

Supported OS: Windows XP/Windows Vista

Processor: Dual core processor 2.6 GHz Intel Pentium D or AMD Athlon 64 X2 3800+ (Intel Core 2 Duo 2.2 GHz or AMD Athlon 64 X2 4400+ or better recommended)

RAM: 1 GB Windows XP/2 GB Windows Vista

Video Card: 256 MB DirectX 10.0-compliant video card or DirectX 9.0-compliant card with Shader Model 3.0 or higher (see supported list)*

Sound Card: DirectX 9.0 or 10.0-compliant sound card (5.1 sound card recommended)

DirectX Version: DirectX 9.0 or 10.0 libraries (included on disc)

DVD-ROM: DVD-ROM dual-layer drive

Hard Drive Space: 8 GB

* Supported Video Cards at Time of Release:

ATI RADEON X1600*/1650*-1950/HD 2000/3000 series

NVIDIA GeForce 6800*/7/8/9 series

Seria 7 teoretycznie jest wspierana, ale masz też podane minimum 256mb pamięci na karcie. Jakaś tam szansa może i istnieje, ale jeśli masz możliwość - sprawdź. Na przykład za pomocą Assassin's Creed, bo to ten sam silnik. Także, jeśli ta gra ci chodziła, Prince też powinien.

@ Artemis

Xander pisał, że info dostał od pracownika gram.pl, po tym jak wypytywał o premierę w ich "fizycznym" sklepie(więc w sumie wiadomość oficjalnie nie potwierdzona), ale jak nie chce się przewinąć nawet na górę strony, to się nie wie...

PS: Ten plan wydawniczy to jakiś śmiech. Jeśli premiera polskiej wersji faktycznie byłaby w grudniu, a wcześniej nie zostanie wydana wersja eng (bo przecież cholera wszędzie jest, tylko nie u nas), to tylko pogratulować...

PS2: Merli.pl podaje dostępność od 16 stycznia. W jakimś newsie, bodaj na gol'u, widziałem datę 15 stycznia, choć w ramce "Polska premiery" wciąż widnieje 09.01.09

Edytowano przez j.TheGrim
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam dobrą wiadomość dla tych, którzy jeszcze nie grali w Dwa Trony. Jak wiadomo dosyć ciężko jest dostać ostatnią część z trylogii w stanie nowym, zafiolowanym, ale już za niedługo prawdopodobnie trafi do Kolekcji Klasyki. Ostatnio, gdy wszedłem na www.timsoft.pl widziałem do zakupienia Dwa Trony (co prawda screen z okładki był jeszcze z Superseller'a), ale w nazwie miał kkc, a cena wynosiła 24,99, więc kto wie?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...