Skocz do zawartości

Prince of Persia (seria)


Gość kabura

Polecane posty

Do spotkania z Princem zostało już bardzo mało czasu co wprowadza mnie w stan euforii :) Pre-order na gram.pl już czeka na moje zamówienie, a potem zostanie mi tylko czekanie w niecierpliwości do 15 stycznia ;)

Jeśli o mnie chodzi to brak jakiegoś większego poziomu nie jest dobrym rozwiązaniem - takie coś było w AC i było jednym z niewielu minusów w tej grze. Ehh .. pamiętam jak kląłem gdy w mechanicznej wieży akrobacja kończyła się śmiercią a mnie cofało do najbliższego save ... albo przechodzenie pułapek :rolleyes:

A tak w ogóle princefan na forum jest specjalny temat odnośnie x-fire , może tam byś pytał <_<

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ktoś tutaj prosił o skriny, da? Proszę bardzo. Gra śmiga w 30fps'ach w następujących ustawieniach: 1024x768 z wyłączoną opcją Widescreen oraz Vertical Sync oraz z wyłączonym antyaliasingiem. Ogólna jakość grafiki ustawiona jest na medium plus jeszcze włączona opcja high resolution textures. Here ya go :)

princeofpersia200812281zv6.th.jpgprinceofpersia200812281qk4.th.jpg

princeofpersia200812281zi0.th.jpgprinceofpersia200812281th8.th.jpg

princeofpersia200812281rl0.th.jpgprinceofpersia200812292fo0.th.jpg

princeofpersia200812300hp7.th.jpgprinceofpersia200812311yt2.th.jpg

Proszę bardzo, enjoy. Generalnie jednak polecam grę zobaczyć na żywo, w akcji i ruchu ponieważ skriny nie oddają nawet połowy tej bajeczności jakie niesie szata graficzna nowego PoPa :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jedno muszę przyznać: nowy wizerunek księcia Persji średnio mi się podoba. Nasz książe wygląda teraz jak 'szpanerska gwiazda baletów' a nie jak biegająca po ścianach maszynka do obcinania głów. No i ta jego rozpięta koszula spod której wyłania się 'kaloryferek'... no miodzio... weźmy go do tańca z gwiazdami (;

Edytowano przez !Gacek!
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ Silwan - racja, combosy wyglądają świetnie, ale na razie nie masterowałem żadnego z nich. Z pomocą przychodzi combo list i combo tree co bardzo pomaga w opracowaniu ciosów na wroga. A kiedy to już się stanie... miód dla oczu :)

@ Gacek - kwestia gustu, komuś się podoba a komuś nie. Akurat mi to pasuje, bo może po części z tego, że nie grałem w poprzednie części a może dlatego, że taki wizerunek Księcia idealnie wpasowuje się w baśniową koncepcję i wizualizację świata w jakim toczy się gra. IMO nawet dodając do tego fakt, że głównym wrogiem jest Bóg Ciemności, Arihman co znacząco wpływa na wygląd danej lokacji ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To wygląda bajecznie nawet na niskich detalach. borę.

Z innej półki: dochodzą mnie różne słuchy, ze Zakościelny świetnie wypadł w tej roli najgorzej: chlip, niech to jasna.., Elika. Ma całkiem niezły głos, ale za bardzo teatralny.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Akurat jak kiedyś zobaczyłem w empiku jakąś zajawkę nowego Prince'a, z której dowiedziałem sie, że w polskiej wersji usłyszymy Zakościelnego, to tylko uśmiechnąłem się z z politowaniem i ironią...

Pewnie wybrali właśnie Zakościelnego bo pasuje do nowego image'u księcia <lol>

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sądzę, że jeśli ktoś będzie miał polską wersje to i tak przyzwyczai się do takich głosów jakich będą.

Nie będzie miał wyboru ;)

Tak jak w jednym dowcipie.

Spotyka się dwóch kumpli w barze.

Kumpel 1: Słyszałem, że się ożeniłeś.

Kumpel 2: Tak, ożeniłem się.

Kumpel 1: Musisz być szczęśliwy.

Kumpel 2: Muszę.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam i mam takie pytanie:

jak odblokowac alternatywne zakonczenie w PoP WW?? slyszalem ze nie powinno sie brac miecza scorpion. czy to prawda?

no i na koniec chcialbym powiedziec o ogolnych wrazeniach z gry- czyli glownie opis mrocznego klimatu ktory sprawial ze ta gra byla jedyna w swoim rodzaju. basniowa historia+ powaznie prowadzony rozwoj sytuacji (mowie tylko o WW bo w inne czesci dopiero bede gral) robily z gry 'platformowke dla doroslych' co bylo bardzo ciekawym polaczeniem. no i jeszcze kilka slow o Kaileenie. ja nie rozumiem dlaczego w TT zmieniono jej wizerunek. w WW byla to kobieta ktora tylko grala niewinna a caly czas probowala wykonczyc ksiecia i gdy sie to nie udalo postanowila zabic go wlasnorecznie by za wszelka cene osiagnac swoj cel. w TT zostala natomiast przedstawiona jak... bo ja wiem... matka teresa?(nie zebym sie akurat z teresy nabijal- robie to z 'wladczyni'). no i co ja mowie to sie da jeszcze zcierpiec. ALE JEJ WYGLADU JUZ NIE! rozumiem ze Kaileena nie jest glowna postacia w TT ale chociaz na te 2 cutscenki mogli sie postarac! czemu tworcy zamiast dac jej ta sama czerwona suknie (lub cos co by jej dorownywalo) narzucili na ta dziewczyne przescieradlo?! dlaczego na czole ma jakas zdrapke?! (znowu- nie mam nic przeciwko zadnej religii) nie wiem jak wy ale ja jak ogladalem trailer TT to jej nie poznalem. zdziwilem sie, kiedy ksiaze krzyczal z wody jej imie. ogladalem trailer kilka razy ale nigdzie jej nie widzialem. zasiegnalem wiec informacji z potajemnej skarbnicy wiedzy(polecam): google.pl no i znalazlem ja pod haslem kaileena TT... ludzie powiedzcie mi czy tylko ja czy wy tez macie wrazenie ze piaski czasu sie zepsuly i postarzaly kaileene o pare lat?? a moze to posejdon zatrzymywal ich na morzu przez 15 lat, tak by niemogla byc juz glowna kobieta ksiecia w TT? co o tym myslicie?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak odblokowac alternatywne zakonczenie w PoP WW??

W sumie nie ten dział ale ci odpowiem. Z tego co pamiętam musisz znaleźć wszystkie life upgade'y. To odblokuje ci taki miecz o nazwie Water Sword. Weźmiesz go na ostatni pojedynek i wtedy będziesz grał alternatywne zakończenie.

Pisałem z pamięci więc mogłem się machnąć.

A co do twoich ubolewań nad zmianą wizerunku Kaileeny to ... po prostu TT są kontynuacją WW ale z tym dobrym zakończeniem, w ktorym zabijasz Dahakę.

http://pl.youtube.com/watch?v=V3nDx9uY29E&...feature=related

Edytowano przez !Gacek!
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PoP: TT platformówką dla dorosłych? Nie bardzo. Raczej dla zbuntowanych nastolatków. Książe usilnie próbuje być mroczny (ostatecznie wygląda jak typowy emo, i to nie jest obelga a obserwacja, niejednego już widziałem), a jak rzucił przekleństwem w pierwszej walce to cała sytuacja wyglądała komicznie, przy czym efekt był raczej niezamierzony.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PoP: TT platformówką dla dorosłych? Nie bardzo. Raczej dla zbuntowanych nastolatków. Książe usilnie próbuje być mroczny (ostatecznie wygląda jak typowy emo, i to nie jest obelga a obserwacja, niejednego już widziałem), a jak rzucił przekleństwem w pierwszej walce to cała sytuacja wyglądała komicznie, przy czym efekt był raczej niezamierzony.

Oczywiście chodziło ci o Warrior Within, nie The Two Thrones? ;)

Faktycznie, Prync jest tak pełen angstu w WW, że jejku jej. Ale co się dziwić, też bym zaczął mrocznie wyglądać jakby mnie goniło wielkie czarne i rogate, jak tu się wysypiać w takich warunkach... ;)

Tylko jak na emo to jednak za mało boleje w pewnym momencie, choć tekst 'I am the architect of my own destruction' się udał ;D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi przypasował o wiele bardziej klimat WW, niż TT. Ale nic nie przebije nowej odsłony księcia. Powrót do baśni to strzał w dziesiątkę. Po najnowszej odsłonie przestałem wątpić w to, że gry mogą mnie jeszcze przykuć do monitora i zaskoczyć. Niesamowicie widowiskowe walki (przy czym wcale nie brutalne!), przyjemne etapy platformowe i bohaterka z (wreszcie!) normalnym biustem - to są rzeczy, które zapadły mi w pamięci najbardziej. Gram jakiś czas i zapał mi nie rpzeszedł. Zobaczymy, jak skończę całego.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Faktycznie, Prync jest tak pełen angstu w WW, że jejku jej. Ale co się dziwić, też bym zaczął mrocznie wyglądać jakby mnie goniło wielkie czarne i rogate, jak tu się wysypiać w takich warunkach... ;)

Taak a jakbyś jeszcze miał swoje korzenie w cukierkowej Sands of Time to już twoja mroczność sięgnęłaby zenitu.

Dla mnie WW to najlepsza cześć cyklu. Ma fajny klimat, mimo że 'ksieciu' jest rzeczywiście ciut emo. Summa summarum WW potrafi przyciągnąć. Fajny efekt daje przenoszenie się z przyszłości do przeszłości. Fajny soundtrack. Fajna Kaileena (;

Trzeba jednak przyznać że TT daje niesamowite możliwości rozgrywania walki. Przynajmniej w teorii bo w praktyce ciągle korzystałem z cichej eliminacji i robiło się po pewnym czasie strasznie schematycznie. Do tego TT jest krótkie. Ale walka z dwoma bossami była kozacka (;

Co do najnowszej cześci. jak zagram to się wypowiem ale ... tak klata Princa nie daje mi spać... a ten kaloryfer... ehhh litości. Oby sie obronił umiejętnościami (;

Edytowano przez !Gacek!
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

TA GRA MIAŻDŻY!Grafika to jakiś cud!Muzyka już troche mniej,nie podoba mi się tak w trylogii.Grywalność:GIgantyczna!(żeby mnie odciągnąć w środku nocy od konsoli matka musiała grozić szlabanem:).

Walki też są świetne....ale jak ubić wojownika???

PS.Przeszedł już ktoś???

pozdr

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po prawdzie z WW trawię chyba tylko system walki. Ani "mroczny" klimat, ani "mroczny" Książę do mnie nie przemawiają. Chyba znośny to ten Książę był wtedy, kiedy jeszcze nie wiedział, kim właściwie jest Kaileena. Zaraz po jej uratowaniu był nawet prawie że sympatyczny.

Bardziej już mi odpowiada bajkowy klimat SoT czy książęca "para" z TT.

Dlatego też póki co podoba mi się, jak wygląda nowa odsłona serii.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...