Skocz do zawartości

Prince of Persia (seria)


Gość kabura

Polecane posty

Co racja to racja, pełne polonizacje bardzo żadko są dobre i zazwyczaj psują gre, nawet nie moge sobie wyobrazić Dark Princa z polskim głosem, to byłby prawdziwy koszmar ;) Ale polonizacje "niepełne" są ok i na przykład w WW mi wogóle nie przeszkadzały (nie pisze o TT ani SoT, bo w nie grałem po angielsku)

PS

Ale z tymi wywodami chyba powiniśmy się udać do tematu Lokalizacje, bo zaraz jakiś moderator da nam ostrzeżenie za spam ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nawet nie moge sobie wyobrazić Dark Princa z polskim głosem, to byłby prawdziwy koszmar ;)

Nie mów jak nie widziałeś, Mroczny Książe miał bardzo fajnie podłożony głos, czuć było jego cynizm i humor. SoT również zostało nieźle spolonizowane. I mówi to ktoś, kto jak to tylko możliwe to z reguły włącza angielskie głosy.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wow nawet nie wiedzialem. Ja w T2T i WW grałem po angielsku dlatego nawet sie ciesze ze Prodigy bedzie po polsku

zoldator: nagraj tez filmik bo chciałbym sobie zobaczyć jakie głosy ma, np mroczny książe albo wezyr :D

Edytowano przez Artemis
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mów jak nie widziałeś, Mroczny Książe miał bardzo fajnie podłożony głos, czuć było jego cynizm i humor. SoT również zostało nieźle spolonizowane. I mówi to ktoś, kto jak to tylko możliwe to z reguły włącza angielskie głosy.

Jeśli chodzi o TTT głos kisięcia był fajny, ale reszta grubo przegięta, nawet Kaileena nie bardzo pasowała.

A jeśli chodzi o SoT to jednak wersja Anglojęzyczna podobała mi się bardziej niż wzbogacona o polski Dubbing, moze to przez śmieszny nosowy głos księcia.

A filmik nieciekawy.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra, dobra teraz wierze w istnienie czegoś takiego jak POP PL, ale wiem też że jest to gów*** warte. Obejrzałem kilka filmików na YouTubie i musze powtórzyć moje stwierdzenie, ten cały dubbing zepsół klimat gry. Teraz jestem już na 100% pewny, że jeśli wyjdzie nowy PoP po Polsku to go nie kupie ;) jeżeli miałbym słychać tego głosu Kaileeny i księcia (tego normalnego) to chyba po godzinie gry bym rzucił tą gre w kąt. Ten dubbing jest tak spaprany, że szkoda mi nerwów aby o nim więcej pisać, orginalna(angielska) wersja gry jest o niebo lepsza ;)
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli myślisz, że ten Dubbing jest spaprany, to masz rację, ale po prawdzie mówiąc to większość produkcji w których polscy wydawcy wpadli na tak genialny pomysł, lepiej sprzedaje się w wersjach anglojęzycznych.

największą winą powinno się obarczać kolesi od castingu, potem aktorów. Niestety polska to nie USA, i mało komu chce się dobrze "grać" wirtualną postać.

Sorry za małą dygresję na boku.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gralem w część druga i trzecia i muszę powiedzieć ze mi bardziej do gustu przypadła 2. 2 ma taki swój fajny klimacik, którego nie wyczułem w trojce. Jednak podobał mi się Mroczny książę, rozmowy pomiędzy nim a druga polówka tez. :)

Podobały mi się SK , chociaż ich brak w 2 niespecjalnie mi przeszkadza. Fabula tez jest lepsza w drugiej części. W trzeciej to ja po ok. godzinie wiedziałem z kim będę walczył. Mam wrażenie ze ciosów tez jest w 3 jakby mniej.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To nie jest wrażenie, system walki w trójce jest mocno okrojony w porównaniu z tym w WW, nie mówie tu oczywiście o Speed Killu, który był fajny ale po opanowaniu go gra stawała się bardziej skradanką niż grom akcji ;) A co do klimatu dwójki, pisałem o nim na wcześniejszych stronach (oczywiście w samych superlatywach ;) )
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powinienem Was przeprosić, złożyłem obietnicę, której nie jestem w stanie dotrzymać. Filmik nagrałem, ale nie jest to to co chciałem zrobić, sprzęt po prostu nie pozwala mi na więcej (w czasie nagrywania w większości momentów nawet dźwięk się przycina). Na grałem te dwie minuty w miarę wyraźnych dialogów, ale z kolei gdy chciałem to wrzucić do sieci wyskakiwał mi błąd w połączeniu z serwerem. Tak więc wszystkich przepraszam, nie jestem w stanie tego dokończyć na tym sprzęcie.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...

Czekam na grę z niecierpliwością do premiery zostało nie dużo czasu trzeba kase przygotować.Poprzedni części Pop były znakomite szczególni podobała mi się''dusza wojownika'' ma ten swój klimacik Pop jest z pewnością czołówką platformówek na Piece a może, nawet najlepsza.

Edytowano przez eddy1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...