Skocz do zawartości
Lord Nargogh

Nie wiesz jaką grę warto kupić? Zapytaj tutaj.

Polecane posty

Tu was zaskoczę ,bo rozrzut gatunkowy będzie;) Co wybrać: Dragon Age: Origins, Medal of Honor 2010, NFS:Shift czy może Assasin's Creed Brotherhood ? Jak ma się obecnie stan gry przez internet (nie licząc DA) ? Ile osób gra ? Która z gier będzie lepsza ? Jeżeli kupię Dragon Age używane to coś mogę stracić (kod itp. ). A jak ma się sprawa z rzutem izometrycznym w DA ? Można go zmieniać ręcznie kiedy się chce czy tylko podczas walki ?

Edytowano przez maxyman42
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam! Czekam sobie teraz na Mass Effect 3, ale sobie jeszcze trochę poczekam, a chciałbym sobie to czekanie umilić jakąś dobrą grą akcji lub akcji/RPG (jak Mass Effect). Jak już wspomniałem, zbieram na ME i nie chcę szastać forsą, więc gra za max. 40 zł. Jakieś sugestie?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest za około 40 zł Dragon Age, ale tam nacisk na RPG jest większy niż w ME.

Jeśli pod action rpg można wg. Ciebie zaliczyć "hakendslasze" (:P) to mógłbyś, o ile jeszcze tego nie zrobiłeś, zakupić Diab(o)lo 2. Klasyk.

Istnieje jeszcze (najlepsza) opcja nr. 3- KOTOR I który jest według mnie najlepszą grą ever. Obejrzyj gameplaye w internecie- jeśli nie odstraszy Cię grafika to właśnie tą grę MUSISZ kupić. Oczywiście, jeśli wcześniej tego nie zrobiłeś. Klimaty a'la Mass Effect (o sorry, to raczej ME ma klimaty a'la KOTOR), genialna fabuła i świetnie rozrysowane postacie. Jeśli to cię nie przekonało to powiem coś jeszcze- ja KOTORA 1 przeszedłem już 7 razy i za żadnym razem się nie nudziłem.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie rodzimych RPG i hekensleszy nie chcę, bo niedawno grałem i chcę zrobić przerwę. (właśnie Dragon Age) Dla mnie grafika nie jest najważniejsza, ale jednak KOTOR mnie odstrasza,

Darksiders - na kilometr czuć od niej konsolą, poza tym słyszałem, że jest krótka, a chcę coś dłuższego, co mnie może wciągnąć

Mount&Blade - czytałęm, że słaba...

Mirror's Edge - ponoć fajna, kumpel też mi polecał, ale krótka (patrz wyżej)

Jade Empire - ponoć spoko, może się skusze właśnie na to...

A co myślicie o Bioshocku? Podobna do Mass Effect (w sensie, że akcja+RPG) czyli mogłoby mi się spodobać...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tu was zaskoczę ,bo rozrzut gatunkowy będzie;) Co wybrać: Dragon Age: Origins, Medal of Honor 2010, NFS:Shift czy może Assasin's Creed Brotherhood ? Jak ma się obecnie stan gry przez internet (nie licząc DA) ? Ile osób gra ? Która z gier będzie lepsza ? Jeżeli kupię Dragon Age używane to coś mogę stracić (kod itp. ). A jak ma się sprawa z rzutem izometrycznym w DA ? Można go zmieniać ręcznie kiedy się chce czy tylko podczas walki ?

Pozwól, że ocenię (;) ):

- Dragon Age: Początek - nie za bardzo mi się podobał, jeśli lubisz hardkorowe RPG`i, to Ci się spodoba.

- Medal of Honor - średniak, jeżeli masz za niego zapłacić 5 dych to sobie odpuść, chyba, że bardzo Ci zależy na multi, ale tu się nie wypowiem, bo nie gram.

- Need for Speed: Shift - nie grałem, ale podobno to jeden z realistyczniejszych NFS`ów.

- Assassin`s Creed: Brotherhood - zdecydowanie gorszy niż AC II, jeżeli nadal chcesz przebywać z Ezio, to bierz ;)

Reasumując, na prawdę ciężko mi wybrać 1 grę. Nie ma tu dla mnie jakiegoś znaczącego faworyta, może poczytaj opinie innych, może trochę pomoże Ci moje podsumowanie ;)

Witam! Nadeszły wakacje, a ja nie mam w co grać no i zastanawiam się nad dwoma tytułami:

Darksaiders i Bataman:AA.

Którą z tych gier polecacie? Która jest dłuższa, ciekawsza?

Z góry dziękuje z odpowiedzi. :wink:

Grałem trochę u brata ciotecznego w Batmana, gra świetna, grafika nadal zachwyca, gameplay i fabuła znakomite. Ja bym brał Batka, bo niedługo premiera Arkham City (kurka, sam muszę kupić Batmana, bo wstyd, że nie mam ;) ).

Witam! Czekam sobie teraz na Mass Effect 3, ale sobie jeszcze trochę poczekam, a chciałbym sobie to czekanie umilić jakąś dobrą grą akcji lub akcji/RPG (jak Mass Effect). Jak już wspomniałem, zbieram na ME i nie chcę szastać forsą, więc gra za max. 40 zł. Jakieś sugestie?

Może The Saboteur z EA Classics, bardzo fajna gra akcji z okresu II Wojny Światowej. Musiałbyś tylko dyszkę dołożyć. Może Batman z PKK albo Oblivion? Z XK S.T.A.L.K.E.R.., FEAR 2 albo Kroniki Riddicka: Assasult on Dark Athena.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli macie dylemat czy wybrać grę "x" czy "y" to zdecydowanie wybierzcie grę "z" którą jest "Castlevania: Lords of Shadow" .Świetna gra przy której stracisz wiele godzin nie wiedząc kiedy.Świetna grafika bardzo dobra fabuła i co najważniejsze rewelacyjna zabawa.

POLECAM!!!!!!

A tutaj mały przedsmak:

Edytowano przez Boxman
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może The Saboteur z EA Classics, bardzo fajna gra akcji z okresu II Wojny Światowej. Musiałbyś tylko dyszkę dołożyć. Może Batman z PKK albo Oblivion? Z XK S.T.A.L.K.E.R.., FEAR 2 albo Kroniki Riddicka: Assasult on Dark Athena.

W The Saboteur grałem - zarąbista gierka :happy:

W Batmana również już grałem

Oblivion to gra RPG a od takich chcę odpocząć.

FEAR - słyszałem, że fajna... ale żeby być na bieżąco z fabułą to muszę zacząć chyba od części pierwszej

Kroniki Riddika - sprawdzę

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam !

Biorąc pod uwagę to, że nie dawno zaczęły się wakacje, więc jest więcej wolnego czasu, postanowiłem zagrać w jakąś grę.

Problem jednak tkwi w tym, że nie bardzo mam pomysł w co zagrać.

Jakie gry mnie interesują ?

Otóż są to dwa rodzaje:

1. FPS - First Person Shooter (przykład: Counter Strike 1.6)

2. MMORPG i wszelkie jego odłamy (przykład: Metin 2)

Moje wymagania:

1. Max 3 GB wagi instalki, gdyż mam słabego neta i nie chcę poświęcić pół dnia na pobieranie.

2. Rok produkcji 2000+ - nie chcę kwadratowych głów itd.

Wymagania sprzętowe bez znaczenia - nowiutki komputer o wartości 3000 zł +.

Jeżeli chodzi w wzór odpowiedzi proszę się trzymać w ten sposób:

1. Nazwa gry.

2. Oficjalna strona, jeśli gra takową posiada.

3. Nie wymagane, ale mile widziane - 1 zdjęcie, tudzież screenshot

Czekam na propozycję !

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Szacho

Ciężko coś doradzić, nie powiedziałeś jaki przedział cenowy Cię interesuje... Dlatego postaram się wymienić kilka tytułów droższych i tańszych:

1. FPS:

Polecam Battlefield: Bad Company 2 - gra ma świetne multi, nadal przepiękną grafę i kosztuje niecałe 33 złote. Gra została wydana w marcu zeszłego roku, ale nadal ma oblegane serwery. Ale uwaga! Multi to główny atut tej gry, więc jeśli Twój net uniemożliwia grę, to bym odpuścił. Ocena na metacritic: 87/100

FEAR 3 - gra nowa, oceniona na metacritic na 75/100. To już trochę większy koszt, około 100 zł.

Medal of Honor - ocena na metacritic: 72/100; cena - niecałe 50 złotych

Homefront - ocena na metacritic: 70/100; cena - ok 47 złotych.

2. MMO: tylko World of Warcraft ;)

Nie wrzucam screenów bo jestem w pracy i korzystam z bramek proxy, więc za dużo komplikacji i szukania. Wszystkie możesz znaleźć w galerii cd action.

Co do wielkości instalek - również ciężko powiedzieć, siedzę w pracy jak wspomniałem, więc tego nie sprawdzę teraz, ale w kilku z powyższych przykładów może być trochę więcej ;)

Pzdr

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...