Skocz do zawartości
Lord Nargogh

Nie wiesz jaką grę warto kupić? Zapytaj tutaj.

Polecane posty

Najpierw odpowiedz jaki gatunek lubisz najbardziej. Wiedźmin to RPG całym aspekcie gry. Mass Effect to akcja z elementami Rpg'a. Battelfield to już czysty fps no i zostaję nam Mortal kombat , który jest bijatyką. Jeśli przeszedłeś ME1 to ja bym się dłużej nie zastanawiał i biegł z jezykiem na brodzie po drugą cześć która jest rewelacyjna. Do tego wiedźmin , który osobiście strasznie mi się nie podoba jednakże w pryzmacie wyjścia 2 części Wieśka który ma być "super-hiper-fajny" ja zdecydowanie polecałbym zestaw pierwszy.

Edytowano przez Patryk13
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Kto nie ma Wiedźmina na półce, ten nie jest graczem :P". Wiem o tym, dlatego w dniu premiery "jedynki" poleciałem po niego do sklepu, ale dziś płytka jest mocno "styrana" i może nie wytrzymać za długo, jeśli jeszcze parę razy będę ją wkładał do napędu. Stąd moje pytanie do Was: czy warto kupić Edycję Rozszerzoną i czy odczuwa się jej obecność? Czy nie jest to tylko "pusty" dodatek?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@manuszatan

Jeśli jesteś multigatunkowy, to przy wyborze zestawu 1 możesz już mieć po kilkudziesięciu godzinach dość jakiegokolwiek RPGa. Dlatego ja jestem za różnorodnością, czyli 2 zestawem. Gry od EA Classic nie stanieją więc już możesz kupić, a Wiesiek zapewne już niedługo będzie w jeszcze tańszej serii.

Edytowano przez Fanat1c
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Kto nie ma Wiedźmina na półce, ten nie jest graczem :P". Wiem o tym, dlatego w dniu premiery "jedynki" poleciałem po niego do sklepu, ale dziś płytka jest mocno "styrana" i może nie wytrzymać za długo, jeśli jeszcze parę razy będę ją wkładał do napędu. Stąd moje pytanie do Was: czy warto kupić Edycję Rozszerzoną i czy odczuwa się jej obecność? Czy nie jest to tylko "pusty" dodatek?

Na pewno, dostajesz 2 dodatki od CDP i jeszcze 5 najlepszych modów stworzonych przez fanów. Poza tym, duże poprawki względem pierwszej wersji.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pupatin, polecam następujące tytuły:

Z eXtra Klasyki po 20 zł:

->Chronicles on Riddick: Assault of Dark Athena - porządny FPS z mrocznym klimatem, może nawet zbyt mrocznym i ciemnym dla niektórych

-> F.E.A.R. 2 - FPS z elementami horroru, choć horroru podobno tak dużo znowu nie ma.

Z promocji EA po 29,99:

-> Medal Of Honor 10th Anniversary - MoH Allied Assault + dodatek Spearhead+ dodatek Breakthrough + MoH Pacific Assault Director's Edition + MoH Airborne + soundtrack - szczerze polecam, o ile jeszcze nie masz, świetny zestaw za małe pieniądze

-> Crysis Maximum Edition - Crysis + dodatek Warhead + multiplayer Crysis Wars - również niezgorszy pakiet, lecz mnie Crysis po pewnym czasie nudził, więc szczególnie nie polecam.

->Dead Space - FPS wymieszany z horrorem, po pewnym czasie nie straszy, a nudzi.

-> Battlefield Bad Company 2 - tu umiarkowanie polecam, nie wiem jak jest teraz z ilością ludzi na serwerach, po premierze Battlefielda 3 może być ich mniej.

I jeszcze z Topsellera za 39,99:

Serious Sam HD Złota Edycja - tylko jeśłi lubisz bezmyślne strzelanki bez głębokiej fabuły, albo w ogóle bez fabuły.

Mam nadzieję, że trochę pomogłem. :smile:

Edytowano przez Plaskacz
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

UP: Najnowszy MORTAL KOMBAT !

EverybodyLies napisał, że na jednym komputerze, a nie konsoli, a MK jest grą wyłącznie konsolową. Czytanie ze zrozumieniem się kłania.

Ja bym polecił gry z tanich serii. Taka FIFA 11, Battlefield BC2, Dead Space, czy The Orange Box mogą sprawić dużo radości za 30 zł. Jeszcze jest Extra Klasyka z Mount&Bladem i Fearem 2 za 20 zł i PKK z Batmanem, Bioshockiem, DMC4 i KB za 30 zł.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odpowiadając na pytanie zawarte w temacie mogę rzec od siebie, że na prezenty polecałbym gry wpasowujące się w gusta wielu, albo zdobywające rzeszę fanów. Simsy, Wormsy, Twierdza. Polecam gry niezbyt brutalne i krwawe, no chyba, że obdarowywany koleś jest "koksem" :laugh:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym polecił gry z tanich serii. Taka FIFA 11, Battlefield BC2, Dead Space, czy The Orange Box mogą sprawić dużo radości za 30 zł. Jeszcze jest Extra Klasyka z Mount&Bladem i Fearem 2 za 20 zł i PKK z Batmanem, Bioshockiem, DMC4 i KB za 30 zł.

A to niby komu jest napisane ?

EverybodyLies napisał, że na jednym komputerze, a nie konsoli, a MK jest grą wyłącznie konsolową. Czytanie ze zrozumieniem się kłania.

A czy napisałem jasno i wyraźnie że chodzi mi o konsole ? Najnowszy MK na pc. To że on powstał dawno temu to druga sprawa. Czytanie i szersze interpretowanie się kłania.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Zamierzam kupić sobie jakąś nową grę, lecz nie wiem jaką. Prosiłbym o podanie tytułów gier godnych uwagi, całkiem nowych oczywiście :)

Zależy mi na tym, aby w takiej produkcji była fajna, długa kampania oraz świetne multi. Gry oczywiście na peceta.

Tytuły, w które już grałem:

-Medal of Honor 2010

-COD MW, COD WAW, COD MW2, COD BO, BFBC2

-NFS HP

Maksymalnie mogę wydać 200 zł. Czekam na odpowiedzi, pozdrawiam!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hm, sądząc po wymienionych tytułach zagrywasz się w FPS , ale mimo to Proponuję Ci coś takiego :

- Assasin's Creed 1 http://www.3kropki.pl/p/6/3/assassin_s_creed.php

- Assasins' Creed 2 http://allegro.pl/assassin-s-creed-ii-assa...1602504780.html

- Assasin's Creed brotherhood http://allegro.pl/assassin-s-creed-brother...1619208436.html

Cały zestaw wynosi 203,90 gr zł. Każda z gier ma świetną wciągającą historię , jest fajna :P mają długie kampanie a ostatnia posiada ciekawy tryb Multiplayer. Co prawda nie są całkowicie świeże ale napewno godne uwagi.

Grałeś w Nfs:hp , podobał się ? Nie bardzo ? jeśli tak to polecam Shift 2: Unleashed , gra jest bardzo dobra i jeśli lubisz realizm itp (przeczytaj recenzję w cda) to bierz ją.

Coś jeszcze z akcji , gry co prawda nie mają multi ale są rewlacyjne a chodzi mi o obie części MASS EFFECT Jeszcze może Brink o którym nie wiem nic , ale ma Multi. I na gry online ocene 8.1 to słabą grą chyba nie jest. I jest nowy.

Edytowano przez Patryk13
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siema! Mam do was pytanie.

Mianowicie: Jaką grę kupić? Brink czy Bullestorm? A może Crysis Maximum Edition? Jaką jeszcze grę polecacie(Strzelaninka ;p).

Jeżeli chodzi o to co lubię to lubię gry typu CoD, BF odpada(za duże mapy ;p). Nie proponujcie mi CoD Black Ops, ponieważ już kupuję ;>

W Brink spodobało mi się edytowanie swojej postaci i edytowanie wyglądu i innych rzeczy broni.

W Bullestorm nic mi się aż tak nie spodobało, ale jednak mam ochotę w nią pograć.

W Crysis Maximum Edition w ogóle nie za bardzo wiem co to za gra zobaczyłem taki tytuł i pomyślałem, że może fajne?

Teraz pytania do gier ;p :Czy w Brink wszystkie mapy są takie "w budynku" i małe? Czy jako gracz CoD'a spodoba mi się Brink/Bullestorm? Co ma lepsze multi? Czy Crysis Maximum Edition ma Multiplayer?

Natomiast jak patrzałem na cenę(na empik.com) to Bullestorm chyba 150zł a Brink tylko na Xbox i chyba na PS3. Więc kolejne pytanie: Gdzie znajdę Brink? I za ile? Na PC... I po ile Crysis Maximum Edition

O to czy mi pójdzie zapytam się w temacie "Czy pójdą II". Więc nie ma co się tego ;p

Znalazłem jeszcze to: http://forum.cdaction.pl/Brink-key-nie-dziala-t135790.html czy takie błędy naprawdę są? I cyz jeszcze są?? I skąd te patche ściągnąć żeby było git?

Edytowano przez nocoty7
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Crysis Maximum Edition w ogóle nie za bardzo wiem co to za gra zobaczyłem taki tytuł i pomyślałem, że może fajne?

Crysis Maximum Edition to po prostu Crysis 1 wraz z dodatkiem Warhed. Grę polecam jak najbardziej acz jednak jeśli nie jesteś pewien to sprawdź demko Crysisa 1, nie spoileruje zbyt dużo a daje obraz czym jest Crysis :)

A z FPS-ów to polecam FEARA jeśli nie grałeś :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak w temacie? Brink czy Lego Piraci? Co będzie lepsze na dłuższą metę? Co się szybko nie znudzi? Która z gier ma więcej "contentu"? Może głupie pytanie ale miałem urodziny i po prostu chcę, którąś z tych gier zakupić. Obydwie mi się podobają i obydwa rodzaje rozgrywki odpowiadają (fps/ zręcznościówka).

Edytowano przez KoichiSan
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Heh dobre pytanie :wink: Lego Sparrow - to czysty fun i jeśli masz z kim pograć na jednym PC czy konsoli to polecam - zabawa w dwójkę jest świetna - poparte masą godzin przy Lego SW I i II, HP i Batmanie z bratem - a jeśli jesteś fanem Piratów a wnioskuję z zainteresowania grą, że jesteś to warto brać. O zrobieniu 100% w grze już nie wspominam bo na to potrzeba n+1 godzin czasu => n = mnóstwo :) Ale z drugiej strony jeśli nie masz z kim grać to nie polecam bo AI jest głupkowate i nie radzi sobie zbyt dobrze w grze - no chyba że zmienili to w stosunku do innych Lego.

Brink - ee co to jest ? Aha Brink - to już kojarzę :) no to mamy fajnie wyglądające 'simsofps w sosie multi' a jak jest multi to i godzin do ogrania będzie mnóstwo. Kusząca jest wizja ogromu możliwości customizacji broni i wyglądu - 'lubię to :)'

Jednak jeśli miałbym ja wybierać to wybrałbym Lego Piratów - bo za multi nie przepadam a w Sparrowa fajnie się wcielić. :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mogę coś wybrać albo do 100 zł jak złożę się z bratem, lub do 50 zł jeśli samemu. I pytanie co wybrać. Myślałem nad NBA 2k11, bo bym grał z bratem, ew. coś, gdzie byłoby multi na jednym kompie. Od razu mówię, że LEGO odpada, bo mamy do przejścia Indianę Jonesa ;) Street Fighter też. Chyba, że miałbym 50 zł to myślałem nad Bioshockiem, Stalkerem lub Serious Samem. Ale już sam nie wiem. Nie wiem też ile kosztuje Borderlands, jeśli ktoś miałby okazję zobaczyć to byłbym wdzięczny, bo też mam na niego chrapkę, a nie wiem, w jakiej jest cenie. I tu pytanie do was, co doradzacie :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Borderlands kosztuje . 60 zl podstawka i 80 zl GOTY. Ja posiadam podstawke i niestety nie ma do kupienia wszystkich dodatkow w pudelku wiec prponuje Ci kupowac od razu wersje GOTY. A gra swietna. Kiedys ja przeszedlem i wlasnie wczoraj znowu zazalem grac :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ wahadlo200

Do 50 zł

- Bioshock (pomarańczowa Kolekcji Klasyki - 30zł),

- STALKER Cień Czarnobyla (XK Gold - 25zł),

- Serious Sam HD Drugie Starcie (XK - 20zł),

- W40k Dawn Of War 2 (XK - 20zł),

- Batman Arkham Asylum (pomarańczowa Kolekcja Klasyki - 30zł),

- F.E.A.R. 2 (XK - 20zł).

- Left 4 Dead 1 i 2 (EA Classic - 55zł, ale chyba teraz jakaś promocja jest, że 30zł...)

- Dead Space (j.w.)

Nie wiem jakie gry lubisz, więc jeśli preferujesz FPSy, to imo dobre połączenie to będzie FEAR2 + Serious Sam.

Do 100zł hmm...

Może 2x Left 4 Dead 2 (dla Ciebie i brata? ; ]).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ Gaalikk - dzięki za info, poszukam w empiku, moze dosłali

@Fanat1c - Oba Lefty i Batmana mam, a o Serious Samie myślałem w Topsellerze, bo tam jest chyba Pierwsze i Drugie Starcie w jednym pudełku. Mogą być FPS-y, RPG-i i TPP (zręcznościówki ogólnie). Z RPG-ów mam oba Dragon Age'y, Mass Effecty i Wiedźminy, więc nie wiem czy jest coś w tej kwocie dostępnego ;). Z FPS-ów (tych w reedycjach) mam Crysisa z dodatkiem, Battlefielda BC2 + Vietnam, Orange Boxa. Raczej nie trawię przygodówek (tylko Sam&Max, ale go mam) i skradanek (Splinter Cell, Hitman). Może jest coś ciekawego w tych reedycjach od Ubisoftu ( myślałem nad R.U.S.E., ale też nie wiem w 100 %)?? Także Metro 2033 chodzi mi po głowie, może będę mógł wywalczyć te dwie dyszki. I czy jest więcej gierek, gdzie będzie multi na jednym kompie (jak w FIFIE czy w LEGO) ?? Zapomniałem dodać, że poszukuje tylko gier PC. Więc jeżeli znajdziecie także coś fajnego za 70 zł, to też się zastanowię (ale optymalnie za 50 zł, ew. coś większego za 100zł :)). Jakby chciał ktos podejrzeć moje konto steam i zobaczyć co tam mam (może coś mu zasugeruje), KLIK

@Fanat1c down - Portal wszedł mi średnio, tak samo jak Crysis. Raczej nie zostały one moimi ulubionymi grami ;)

Edytowano przez wahadlo200
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...