Skocz do zawartości
Lord Nargogh

Nie wiesz jaką grę warto kupić? Zapytaj tutaj.

Polecane posty

Mam problem i proszę o pomoc.Jak wszyscy wiemy za niedługo wyjdzie wiedźmin 2, więc chciałem zagrać w pierwszą część i przypomnieć sobie co i jak.Problem w tym, że wiedżmina miałem pożyczonego od kolegi, a kolega go niestety komuś sprzedał.I teraz się zastanawiać czy kupić wiedźmina czy nie.Z jednej strony to świetna gierka i napewno ją przejdę, ale z drugiej przeszedłem ją cała to troche szkoda tak kase wydawać na coś w co już grałem.No i jak teraz kupie wieśka to nie wiem czy będe miał kase na drugą część.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@jajo1212 - nie rozumiem Twojego problemu - skoro grałeś (i przeszedłeś całego) Wieśka, to po co masz go kupować jeszcze raz? Ja bym kupił dwójkę, albo podał kolegę do sądu :icon_twisted: Bo moim zdaniem nie ma sensu kupować czegoś, co już raz przeszliśmy.

@beequ - chyba żartujesz...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cóż, jak w temacie ;p Jestem wielkim entuzjastą RPGów i potrzebuję czegoś co mnie naprawdę wciągnie. Strasznie mi brakuje gier z poprzednich lat które wymagały czegoś więcej niż bezmyślnego parcia naprzód... Nie chodzi mi nawet zbytnio o grafikę bo pomimo świetnych nowych silników i pieknej oprawy graficznej gier ja i tak uważam że nie wydano lepszej gry niż saga Baldur's Gate i Planescape torment, po prostu potrzebuję czegoś fajnego. Polecicie coś?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Naszło mnie ostatnio na strategie ekonomiczne. Grałem w nowe Anno, teraz gram w Imperial Glory, które odkopałem na jakiejś płycie z CDA. Podajcie tytuły jakiejś dobrej ekonomicznej strategii. Najlepiej jakieś nowsze, bo nie mam ochoty na zabawę w odróżnianie pikseli.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Naszło mnie ostatnio na strategie ekonomiczne. Grałem w nowe Anno, teraz gram w Imperial Glory, które odkopałem na jakiejś płycie z CDA. Podajcie tytuły jakiejś dobrej ekonomicznej strategii. Najlepiej jakieś nowsze, bo nie mam ochoty na zabawę w odróżnianie pikseli.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polecicie coś?

Z chęcią. Ale lepiej zrobisz, jak najpierw napiszesz, w co grałeś.

Ja mogę podrzucić takie tytuły:

Fallout 3 - główna linia fabularna jest średniawa, ale za to bardzo dużo dzieje się poza nią.

Divine Divinity - niby hack'n'slash, ale ma fabułę i to mocno rozbudowaną.

Arcanum - taki steampunkowy Fallout. Nieźle wciąga.

Lionheart - też Fallout, ale fantasy (a la średniowiecze). Niestety, na dłuższą metę nudnawy.

Seria The Elder Scrolls - potworne rozbudowane gry, na dodatek posiadające multum różniastych modów.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Druga gra(dla brata)- tutaj chodzi o jakąś grę akcji/zręcznościówkę/platformówkę, w której główną bronią jest ŁUK. Fajnie, żeby akcja rozgrywała się w lesie. Może jakaś ciekawa część Robin Hooda?

Możesz spróbować pierwszą część Call of Juarez, była kiedyś w CDA.

A ja szukam gry z przyjemnym systemem walki (z jak najlepszymi animacjami :P ), głównie klimaty z walką mieczem (od średniowiecza po Star Wars'y ;) ). Gatunek może być jakikolwiek, oczywiście nie RTS :P. I jeszcze żeby nie była zbyt zaawansowana graficznie i poszła na laptopie, który Wiedźmina pociągnął na średnich ;).

Dark Messiah of Might and Magic

Wiedźmin

Wiedźmin 2

Assassin's Creed

Assassin's Creed 2

Assassin's Creed Brotherhood

Tylko te znam z fajnym systemem walki.

Witam

Mam problem, otóż nie wiem którą grę mam zamówić (obydwie mi się podobają) w pre-orderz'e. Czy Wiedźmin 2 Edycja Kolekcjonerska czy Battlefield 3 Edycja Kolekcjonerska?? Proszę o pomoc .

Nie wiem jakie gry preferujesz, ale ja bym wziął Wieśka.

Mam problem i proszę o pomoc.Jak wszyscy wiemy za niedługo wyjdzie wiedźmin 2, więc chciałem zagrać w pierwszą część i przypomnieć sobie co i jak.Problem w tym, że wiedżmina miałem pożyczonego od kolegi, a kolega go niestety komuś sprzedał.I teraz się zastanawiać czy kupić wiedźmina czy nie.Z jednej strony to świetna gierka i napewno ją przejdę, ale z drugiej przeszedłem ją cała to troche szkoda tak kase wydawać na coś w co już grałem.No i jak teraz kupie wieśka to nie wiem czy będe miał kase na drugą część.

Kup dwójkę i jak ci starczy to potem jedynkę, co za problem?

Poczekaj do następnego numeru CDA. Możliwe, że pojawi się w nim jako pełniak. :) A tak normalnie to Wieśka możesz dostać już za 30zł.

AYFKM?

nie rozumiem Twojego problemu - skoro grałeś (i przeszedłeś całego) Wieśka, to po co masz go kupować jeszcze raz? Ja bym kupił dwójkę, albo podał kolegę do sądu :icon_twisted: Bo moim zdaniem nie ma sensu kupować czegoś, co już raz przeszliśmy.

Masz bardzo dziwne i "anty-graczowe" podejście, jeśli gra lub film jest świetny mogę przechodzić/oglądać je kilkanaście razy.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Batman: Arkham Asylum Platinum i potem Arkham City czy Uncharted 2: Among Thieves też w Platynie i potem Drake's Deception? Oba tytuły mi się bardzo podobają, gdyż lubię gry akcji itp.Chodzi mi o PS3 i tak, wiem to jest temat o grach PC, ale w dziale konsolowym nie ma odpowiednika (albo przynajmniej nie znalazłem). W każdym bądź razie proszę o odpowiedź i bez wojen platformowych też, jeśli można.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@wlosek

Wnioskuje z twojego postu że grałeś już w pierwszą cześć Uncharted w taki bądź razie idealnym dopełnieniem będzie zakupić dwie kolejne częsci, w następnej kolejności Batman. Gry różnią się klimatem, Uncharted rodem z Indiany Jonesa zaś w Batmanie lekko psychodeliczny i mroczny jak ostania część filmu o nietoperku, gry są podobnej długości. Chyba najważniejsze jest to jaki klimat bardziej preferujesz. To dwie najlepsze serie gier akcji jakie pojawiły się w tych latach, także nie zrobisz źle jak zakupisz w pierwszej kolejności Batman: Arkham Asylum i Arkham City.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szukam FPS'a z dobrym trybem single i jeszcze lepszym multi. Jakieś propozycje ?

P.S.

Znalazłem na Allegro Call of Duty: Modern Warfare 2 za 63,50 zł ( z przesyłką ). Warto ?

bad company 2 lepiej na moje ;)

zdecydowanie bardziej rozbudowana- przez co dluzej mozna w nią grać

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...