Skocz do zawartości

Nie wiesz jaką grę warto kupić? Zapytaj tutaj.


Polecane posty

MasterSilver- zdecydowanie The Orange Box. Dostajesz trzy gry w dobrej cenie, a każda z nich jest świetną produkcją. Do tego Team Fortress 2, które zapewni Ci bardzo dużo zabawy w sieci. Jeśli oczywiście jesteś zwolennikiem komiksowej "rozwałki". CS to gra zdecydowanie taktyczna, więc sam musisz wybrać co Ci bardziej odpowiada. A Lost Planet? Zupełnie inna bajka. Gra całkiem niezła, ale IMO przegrywa w konfrontacji z powyższymi tytułami.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MasterSilver-Z tego co wiem oba te mody są do pobrania na Steam, nie wchodzą w skład The Orange Box.

Seba77-Grałem w MW2 i BO, i w stosunku do nich mogę się wypowiedzieć. Ogólnie grało mi się lepiej w MW2. BO to totalna sieczka, momentami przypominająca mi Quake'a. Poważnie. Jeśli Ci to nie przeszkadza weź, BO, bo MW2 notuje niestety stały spadek graczy, co w połączeniu z IWNet'em skutkuje bardzo długim oczekiwaniem na znalezienie partnerów do gry. Trzeba też wspomnieć o problemach technicznych dręczących najnowszego CoD'a, bo ma to znaczny wpływ na rozgrywkę.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Seba77 - Oj kolego, zależy czy wolisz drugowojenne FPS'y, czy podobał Ci się Modern Warfare (jeśli grałeś - mowa tu o jedynce) i wolisz postrzelać sobie współczesnymi spluwami. Z mojej strony polecam MW2, ponieważ jeśli spełniasz minimalne wymagania, a zapewne tak jest, to nie musisz się martwić o nic więcej, bo nie będziesz miał problemów ze ścinami, tak jak w przypadku BO, a multi także niczym nie ustępuje najnowszej produkcji Treyarch.

Edytowano przez Kruczek11
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć!

Ostatnia nie mam w co grac, ponieważ poszukuje gry sandboksowej.Nie chodzi o coś pokroju GTA tylko coś takiego jak Minecraft,Stranded.U mnie MC jest niestabilny, często crashuje i ogólnie przycina się, wiele osób sie na to skarży, ale to nie ten temat.Stranded grałem i nie przypadł mi za bardzo do gustu... Pomożecie??

Mój komputer (stary zgred,ale daje radę ;)) :thumbsup:

Procesor: 1,61ghz

RAM: 1gb

Karta graficzna:128mb

Proszę o szybką odpowiedź!

Za pomoc z góry dziekuję :soczek:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znowu powracam :)

Bad Company 2 czy Fallout 3 wersja GOTY?

Ja bym polecił ci Fallout 3, ponieważ gra jest na dobre kilkanaście-kilkadziesiąt godzin dobrej zabawy. Jest otwarty świat fabuła zależy od wyborów gracza nawiasem mówiąc to chyba jedna z najlepszych fabuł jakie do tej pory widziałem, bardzo dobry tryb rozgrywki możesz zabijać wrogów jak w normalnym FPS, a możesz także za pomocą wspaniałego systemu VATS (mi bardzo przypadł do gustu), który zatrzymuje rozgrywkę i pozwala wybrać ,w którą część ciała chcesz strzelić wydaje się proste ale wcale takie łatwe nie jest. Gra jest tylko na rozgrywkę singleplayer.

Jeśli chcesz pograć po multiplayerze to wybierz BBC 2 wspaniałe multi, świetna zabawa zresztą nie ma co opowiadać wprost cudnie trzeba samemu zobaczyć (wg mnie multi jest lepsze od tego z MW2), ale jeśli chodzi o rozgrywkę single to na jakieś 5 godzin ubogiej rozgrywki, którą widzieliśmy we wcześniejszych częściach tylko z lepszą grafą a polonizacja tragiczna Cezary Pazura nie nadaje się do roli podkładania głosu.

Więc sam wybierz czy wolisz rozgrywkę single czy multi? :wink:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem gracz Singlowy to raczej Fallout :) A dubbing jest w nim wart uwagi?? xD

To zależy również ceny bo wersja GOTY ok 110-120 złotych, a BC2 ok 90. Jednak jeśli chodzi o cenę Fallouta do długości gry, to biorę go (i 4 dodatki :)).

Edytowano przez Kicusiek
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zodiak - Bard's Tale? No pewnie że warto :happy: I to jeszcze za 15 złotych? No nic tylko brać ^^ Szczególnie jeśli lubisz gry RPG/hack'n'slashe :wink: Gra krótka nie jest, fabułę ma przyzwoitą, oprawę graficzną jak na swoje czasy w miarę, oprawa dźwiękowa przyjemna dla ucha.. A do tego w takiej cenie - bierz śmiało :smile:
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdecydowanie Mass Effect jedna z najlepszych gier ostatnich lat, jeśli lubisz RPG pomieszane w świetnym stylu z FPS i grą akcji i świetnie opowiedzianą i bardzo wciągającą fabułą ta gra jest dla ciebie, jeśli nie to i tak powinieneś w nią zagrać, to jedna z tych gier, w którą każdy szanowany się gracz powinien w nią zagrać. :smile:

Edytowano przez darion013
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proste pytanie : Mafia II bez dodatków (po polsku) czy GTA IV z epizodami(po angielsku)

GTA IV z epizodami po angielsku. Mafia II nie jest udaną kontynuacją pierwszej części, a GTA IV jest oprócz Vice City najlepszą z części GTA. :cool:

Ja proponuje 3 gry Mass Effect 1 i 2 Dragon Age

O co ci chodzi?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proste pytanie : Mafia II bez dodatków (po polsku) czy GTA IV z epizodami(po angielsku)

A jak dobrze znasz język angielski? Jeśli nie ucierpi na tym odbiór gry weź wersję z dodatkami. Zawsze to kilka godzin dodatkowej zabawy na poziomie. BTW tak jak mówi darion013 GTA IV będzie jeszcze lepszym wyborem. A jeśli chodzi o Mafię- tak jak wcześniej wspomniałem wybór uzależniłbym od znajomości języka.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...