Skocz do zawartości
Lord Nargogh

Nie wiesz jaką grę warto kupić? Zapytaj tutaj.

Polecane posty

Czy opłaca się na steamie kupić za 3.99 euro arma II combined operations, by pograć w dayz mod??? Mam armę II z cd action ale ona nie jest na steama ( samo operation arrowhead kosztuje 2.99)/ czy jak zainstaluje armę nie na steama i kupie operation arrowhead (na steam) będę miał możliwość gry w dayz??

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@seba

Trudny wybor, bo obie gry sa swietne. Sporo zalezy od tego, ktory gatunek preferujesz. No i sadze, ze GTA IV jest jednak ciekawsze i starcza na dluzej niz Farcry 3. Ktorej z tych gier bys nie wybral bedzie dobrze, w obie warto zagrac.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystkie AC już ukończyłem(z tego 2 i 3 dwukrotnie), skyrima grałem już około 200h(choć może zacznę jeszcze raz), grałem w Mass Effect 1, ale mi się nie spodobał, w Kings Bounty możliwe ż grałem, jednak niezbyt lubię takie gry, a W_D mi nie pójdzie. Ma ktoś jakieś inne propozycje?

Edytowano przez Morphine
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@XeoN WD ma sporo wyższe wymagania od ac4 :P. A co do mass effecta. To jedynka pod względem rozgrywka to dla mnie crap. Gdy pojawiał się przeciwnik to płakać mi się chciało że musiałem z nim walczyć. Fakt zostawała całą reszta fabuła uniwersum postacie itp. Dlatego o ile masz ogarnąć w jakiś sposób streszczenie fabuły pierwszej części to polecam zacząć od części drugiej. To jest już poezja :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@UP

Naprawdę? No bo taką opcję również właśnie rozważałem, ale po chwili stwierdziłem, że to bez sensu. No bo ok, ME2 jest super i lepsza od jedynki, no ale czy opłaca się kupować część drugą, nie ukańczając pierwszej? No bo nawet jeśli mi się spodoba, to i tak w dużej mierze nie będę wiedział o co chodzi :(.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siema!

Szukam jakiegoś fajnego rpg`a lub mmo.Skyrim`a przeszedłem parnaście razy,ME średnie mi się wydaje,W D zaliczyłem,deus ex różwnież,wiedźmina również 2 częsći przegrałem.Rozkminiam zakup wow`a na wakację ale podobno lata świetności ma już za sobą.Tak btw czy możliwe że bym miał wowa za free ?Jak patrzę na konto battle net mam tam 2 konta wow jedno starter drugie standardowe gdzie mam wszystkie dodatki włacznie z cataclysmem oraz inforamcję kiedy ostantio opłaciłem abonament którego nie płaciłem nigdy.Wiedziałby ktoś o co chodzi ?Z tego co pamiętam to dostałem miesiąc grania za D3

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli szukasz świetnego RPG-a to sprawdź sobie Banner Saga. Gra naprawdę wymagająca tak pod względem walk, jak i decyzji które podejmiesz. A te nie polegają na prostym "to jest dobro, to jest zło" tylko często na wyborze mniejszego zła, a i tak nie zawsze masz pewność które jest które. Właśnie ją przeszedłem i jestem nią zachwycony. Czekam na kolejne części:)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Mam kilka pytań, właściwie dwa. Myślałem ostatnio nad zakupem kilku gier, i tutaj pytam się: Czy warto kupować bulletstorm? Czy ta gra jest ciekawa, ekscytująca i czy wystarczy mi na długie godziny?

Drugie pytanie to chciałbym, by ktoś poleciłby mi jakąś grę wyścigową, ale nie z najnowszych gier, bo mi się nie podobają, a poza tym komputer już niedomaga :P Z góry dziękuję.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Raczej nie warto. Przeciętna pod każdym względem, a nawet momentami poniżej przeciętnej.

2. Zobacz sobie Live For Speed. Genialny symulator. Na kierownicy to najlepszy symulator.

Ewentualnie z wyścigówek polecam NFS: Shift, Carbon, Most Wanted, a szczególnie Underground 2.

Dziękuję bardzo za odpowiedź ;) Przeszedłem NFS:Carbon, Most Wanted i Hot Pursuit

Ale przekonałeś mnie do gry do której zbierałem się cały rok: Most Wanted (2012) :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@oskaoska

Most Wanted 2012 byl niestety slabszy od oryginalu, na ktorym bazowal. Z NfS fajne byly oba Underground oraz starszy Porshe 2000. Do tego niezlym i bardzo bogatym pod wzgledem contentu (klasy aut, tory, tuning, wyscigi, imprezy) jest rFactor, w ktorym jest nawet polska liga F1.

Co do Bulletstorma, to nie zgodze sie z opinia XeoNa. Moze w multi nie dorownuje tytanom gatunku typu COD, BF czy ARMA (glownie przez inne zasady rozgrywki, ktore zwykle fragowanie gratyfikuja gorzej niz kreatywne nabijanie widowiskowych fragow), jednak w singlu jest to szybka i dosc przyjemna rozpierducha z jajem, spelniajaca oczekiwania. IMO polski Bulletstorm w singlu jest ciekawszy of Crysisa, RAGE i nowego Wolfa.

EDIT:

@down

Juz poprawilem nicki.

Edytowano przez Tesu
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@XeoN

Most Wanted 2012 byl niestety slabszy od oryginalu, na ktorym bazowal. Z NfS fajne byly oba Underground oraz starszy Porshe 2000. Do tego niezlym i bardzo bogatym pod wzgledem contentu (klasy aut, tory, tuning, wyscigi, imprezy) jest rFactor, w ktorym jest nawet polska liga F1.

Co do Bulletstorma, to nie zgodze sie z opinia oskaoska. Moze w multi nie dorownuje tytanom gatunku typu COD, BF czy ARMA (glownie przez inne zasady rozgrywki, ktore zwykle fragowanie gratyfikuja gorzej niz kreatywne nabijanie widowiskowych fragow), jednak w singlu jest to szybka i dosc przyjemna rozpierducha z jajem, spelniajaca oczekiwania. IMO polski Bulletstorm w singlu jest ciekawszy of Crysisa, RAGE i nowego Wolfa.

Ale ja wcale nie oceniałem tej gry. XeoN dał mi opinię, jednak chyba i tak tą grę kupię, ale poczekam jeszcze z miesiąc to może stanieje do 20 zł ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...