Skocz do zawartości

Nie wiesz jaką grę warto kupić? Zapytaj tutaj.


Polecane posty

Możesz też zastanowić się nad Trine 2. Jest coop. Do wyboru rycerz, czarodziej lub elfka łuczniczka, bardzo ładna, baśniowa oprawa graficzna i fajna historyjka, którą mółbyś (jeśli miałbyś czas) im czytać.

Do tego nie jest aż tak trudna, choć miejscami (ale rzadko) zagadki mogą sprawiać problem. Jeśli dzieciaki są cierpliwe, to mogą poprawić zdolność logicznego myślenia przy tym zdecydowanie.

Edytowano przez maridok
  • Upvote 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kup im Mortal Kombat, niech się zaprawiają na przyszłość :)

Swoją drogą nie polecam Rayman: Origin dla dziecka, bo ma czasem cięższe momenty, ale Legends może być.

Co do gier Lego, to jeśli oczekujesz liniowości bierz Star Wars, Indiana Jones, Piraci z Karaibów i Harry Potter.

Zawsze są jeszcze gry sportowe typu Fifa.

  • Upvote 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zawartość jest zdecydowanie większa w TES. Ale jeśli nie grałeś wcześniej w Gothica, to jak najbardziej polecam Ci kupić właśnie jego. Niepowtarzalny klimat, świetnie dobrani aktorzy dubbingowi, ciekawe questy, fabuła i naprawdę wracam do tego co parę lat i nigdy mi się nie nudzi.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co polecacie kupić, antologię The Elder Scrolls czy Gothica?

ja osobiście polecam Ci Gothica, grałem w obie gry: TES mnie znudził z kolei w Gothica mogę grać i grać

Wszystko zależy od twojego growego gustu, jeśli wolisz klimat i fabułę to lepiej kupić Gothica, jeśli wolisz duży świat i dowolność w tym co robisz to lepiej kup TES...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co polecacie kupić, antologię The Elder Scrolls czy Gothica?

Osobiście wolę TES, a Gothica po prostu nie znoszę i irytuje mnie sposób rozwoju postaci i wiele innych rzeczy. Zacząłem grać w 1 część, ale odbiłem się po dojściu do obozu wyznawców śniącego (czyli jeśli mnie pamięć nie myli w okolicach poziomu 10). Co do TES'a to jedynym co wkurza to w Oblivion'ie skalowanie się przeciwników z postępami w grze. O Morrowindzie się nie mogę zbytnio wypowiedzieć, bo jak zainstalowałem wersję z CDA, to po dojściu do pierwszego miasta wywalał mi error i nie dało rady grać ;/ a w starsze wersje nie grałem.

  • Upvote 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Możesz też zastanowić się nad Trine 2.

Sam przechodziłem Trine'a grając w trójkę i większość zagadek rozwiązywaliśmy przy użyciu liny i bąbla grawitacyjnego, tak że nie wiem czy dzieciaki dadzą radę wink_prosty.gif Do tego na padzie może być problem...

Dla dwóch osób, dzieciakom na pewno się spodoba. Gra oparta na wzajemnej współpracy, ogólnie jest niski poziom trudności. Będąc u 5-letniego chłopczyka nauczyłam się od niego jak w to grać. tongue_prosty.gif

Zawsze się bałem jakości gier opartych na tytułach filmowych, ale jak "sprawdzone", to przyjrzę się tytułowi bliżej.

Kup im Mortal Kombat, niech się zaprawiają na przyszłość smile_prosty.gif

Mam na zapleczu MK, ostatnio nawet mnie naszły pociechy, jak testowałem pady przy nim i tak się zastanawiałem, dać im pograć czy lepiej to szybko wyłączyć. Niby są tam jakieś łamania kręgosłupów czy inne cyrki, ale czy dzieciary zauważą coś więcej od kolorowych, dynamicznych scenek czegoś tam? ;P

Swoją drogą nie polecam Rayman: Origin dla dziecka, bo ma czasem cięższe momenty, ale Legends może być.

Co do gier Lego, to jeśli oczekujesz liniowości bierz Star Wars, Indiana Jones, Piraci z Karaibów i Harry Potter.

Zawsze są jeszcze gry sportowe typu Fifa.

I w tą stronę bym poszedł, tak podsumowałeś trochę kolegów wyżej. Aczkolwiek z tych sportowych, to najprościej chyba jakieś samochody, w Fifę sam nie umiem grać, a tych jak na lekarstwo...

Dzięki za pomoc, wyłożyliście mi z grubsza przekrój rynku w tym segmencie. Liczyłem na więcej jakiś tytułów stricte pod dzieci (kiedyś gdzieś tam czytałem o jakimś... Disney Universe? czy czymś takim), niby jakieś są, ale wszystkie na nośnikach DVD, szkoda.

Dobiję na początku więcej lego, Raymana i Fifę/samochody, zobaczymy co z tego wyjdzie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Warto kupować Saints Row II? Ograłem The Third i IV, bardzo mi się spodobały (chyba nie muszę mówić, dlaczego...). Acz słyszałem, że "dwójka" się od kontynuacji mocno różni. Czy to prawda?

Jeśli 3. i 4. bardzo ci się spodobały, nie oczekuj, że tak samo będzie z 2. Kupiłam w pakiecie 2 i 3, w dwójkę pograłam może 10 min, potem usunęłam i zaczęłam grać w 3. To nie to samo, świat jest szary i nie ma tego samego rozmachu.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szukam gry o tematyce samochodowej. Zależy mi głównie na tym, żeby istniał rozbudowany, realistyczny tuning. Mówiąc realistyczny mam na myśli na przykład zmianę dźwięku silnika poprzez zmienienie poszczególnych podzespołów typu tłumik czy turbosprężarka. Coś jak Underground 2 lub Forza 5. Gra ma być na PC.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro nie wyszła to pewnie trudno coś powiedzieć poza gdybaniem. Watch_Dogs to takie coś a'la GTA (zapraszamy do threada o grze, gdzie toczył się zażarty bój o to, czy dobre coś ;-)), a Murdered ma ponoć przypominać bardziej L.A. Noire. Są to więc zupełnie różne gatunki gier i sam musisz sobie odpowiedzieć, co Cię bardziej kręci.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Crottor

Ja w 3 i 4 nie grałem, ale 2 to bardzo dobra gierka, widziałem nawet konto gdzie ktoś grał w nią 300h. Ciekawe postacie, fajny humor, tylko strona techniczna troche kuleje, ale da się grać. Dla mnie gra jest lepsza od każdego GTA w jakiego grałem.

Edytowano przez gutol12
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zmiana wymagań.

Niech to będzie gra, w której naprawia się swoje otoczenie/budynek, abstrahując już od lodu. W NWN2 była np. Warownia na Rozstajach. Ciągle szukam moda, który by jakoś rozbudował jej wątek. W Divinity 2 była twierdza, ale jej rozbudowa została sprowadzona do kilku kliknięć na krzyż. Coś podobnego ponoć będzie w nowym Dragon Age. Niekoniecznie odbudowa/rozbudowa/ulepszenie musi być dodatkiem do gry rpg (jak w NWN2). W Asasynach też fajnie to zrobiono.

Edytowano przez Paguł
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Chciałem się spytać ad BTF3vsBTF4.

Posiadam 3 bez premium, chodzi mi na średnich detalach aczkolwiek teraz wymieniłem grafikę na r7 260x oc 2gb więc pewnie podskoczy do wysokich albo i lepiej. Teraz pytanie. Lepiej zostać przy trójce i powoli dokupywać dodatki (albo premkę) czy zbierać kasę na BTF4 premium? Która z tych gier jest lepsza? Pytam bo na necie nie mogłem znaleźć jednoznacznej odpowiedzi.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Przychodzę tutaj z trapiącą mnie od kilku dni nudą, oraz z prośbą o pomoc.

Mianowicie, czy moglibyście polecić mi (bardzo)wciągającą grę multiplayer nie koniecznie co-op (najlepiej 1vs1), o dwóch walorach:

- Potrzeba myślenia, by owa gra nie była tzw."nawalanką"

- Dynamika, proszę o grę w której będzie się coś działo, po prostu dynamiczna.

P.S. Jestem dość nowy na forum, więc jeśli np. zamieściłem temat w nieodpowiednim przedziale proszę o zrozumienie.

Serdecznie pozdrawiam icon_wink.gif

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...