Skocz do zawartości

Nie wiesz jaką grę warto kupić? Zapytaj tutaj.


Polecane posty

@Gr0szek1:

Do tego co podał MikaelDorren ja ja bym dodał jeszcze Kingdoms of Amalur. Imo super, tylko magiem trochę ciężko idzie grać (albo ja nie umiem).

Pytanie ode mnie Jaką przygodówkę byście polecili? Niewiele ich zaliczyłem: So blond, Testamen Sherlocka Holmesa, Gilbert Goodmate. Jeśli wiecie gdzie można kupić cykl Najdłuższej podróży (najlepiej PL), który działałby na win 8.1 to się nie obraże. Osobiście chciałem spróbować Kapitan Morgane, Thorgal, Gray Matter (najbardziej zastanawiam się nad pierwszym i ostatnim). Mile widzane, własne propozycje ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@czeczen150 - na staroszkolnych mało się znam, ale z nowszych polecam Broken Age, Ceville i standardowy zestaw od Telltale - Sam&Max, The Walking Dead, The Wolf Among Us i ich unowocześnione Monkey Island.

A z tych starszych - Full Throttle, Grim Fandango i resztę Małpich Wysp ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@EliteWarriorV13

Alan Wake

Wiedźmin

Spec Ops: The Line

Silent Hille, a zwłaszcza 2

Metal Gear Solidy

Bioshock

Jeśli chodzi o konsole to:

Heavy Rain

Okami

Shadow of The Colossus

Red Dead Redemption

Edytowano przez Foshek
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki szkoda tylko że połowę z tego znam smile_prosty.gif Jeśli macie jeszcze jakieś propozycje to piszcie ja też jedną dla was wytoczę The Walking Dead aha i propozycje tylko na PC jeśli możecie z góry bardzo serdecznie dziękuje.

Edytowano przez EliteWarriorV13
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poszukuję jakiejś gry, w której lata się samolotami bądź śmigłowcami. Nie chodzi mi jednak o przewozy osobowe ani symulator lotniska, tylko o coś związanego z działaniami bojowymi. Pamiętam, że kiedyś zagrywałem się w taką gierkę jak Comanche 4 i chodzi mi właśnie o coś w tym stylu. No i najlepiej gdyby to było coś względnie nowego smile_prosty.gif Z góry dzięki.

Edytowano przez Zmcss
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Zmcss

Jak nie muszą być samoloty/smigłowce, a myśliwce starczą, to w najnowszym CDA ma być Tom Clancy's H.A.W.X. więc bym poczekał na to (mi się osobiście gra bardzo podobała), a jak Ci się spodoba to zainwestuj w 2 część. Tylko tyle Ci mogę polecić, bo w więcej nie grałem. Jak MMO to może spróbuj jakiegoś World of Warplanes albo czegoś w tym stylu.

@EliteWarriorV13

Batman AA i AC (podobno akcja no i w sumie to miłe zagadki+imo całkiem fajna fabuła), Darksiders (obie części imho epickie), Spec Ops the line (mi się spodobało... bardzo, dzięki możliwości wyborów), ale ja się tam na grach akcji nie znam.

Edytowano przez czeczen150
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@czeczen150

Tak, chodziło mi również o myśliwce. W takim razie poczekam na nowe CDA. :) Co do World of Warplanes to nie jestem przekonany, grałem w WoT i jak na mój gust za dużo czasu trzeba było tam poświęcić żeby dojść do czegoś, że tak to ujmę, konkretnego. W każdym razie dzięki!

Jeżeli ktoś miałby jeszcze inne propozycje to też byłbym wdzięczny.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Raczej jako ciekawostkę, ale możesz sobie sprawdzić Combat Wings:Bitwa o Anglię. Dla mnie jedynym minusem tej gry była jej długość, a raczej krótkość, nie patrzyłem na grafikę, fabułę i inne rzeczy, najważniejsze, że fajnie jako Polak się zestrzeliwało messerschmity ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...