Skocz do zawartości

Nie wiesz jaką grę warto kupić? Zapytaj tutaj.


Polecane posty

szukam gry w ktorej podczas dialogow masz pare opcji do wyboru(cos jak w walking deads lub wiedzminie czy skyrim)gdzie wybor wplywa na dalsze losy bohatera lub akcji

Gry podobne ktore testowalem wiedzmin 2, wszystkie gothiki, the walking dead season 2, the wolf among us, fahrenheit

z gory dzieki za odpowiedzi pozdrawiam

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, zastanawiam się między 3 grami, a moge z nich kupić 2 :P Są to tytuły : - Tomb Raider 2013 - Darksiders 2 i - Resident Evil 6. Które z nich powinienem kupić ? Bo powiem, że chetnie bym zagrał we wszytskie 3 ale w jakiej kolejności powinienem w nie zagrać ? :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość GoGos753

W takiej jakiej napisałeś, Tomb Rider według mnie jest najlepszą grą z tych wszystkich, nie jestem fanem Residenta ale darksiders jest całkiem ciekawy. Więc tak, 1 Romb Rider, 2 Darksiders 2, 3 Resident Evil 6.

  • Upvote 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam ja chętkę na jakiegoś RPGa lub H&Sa. Problem polega na tym, że grałem w: TESy, Neverwintery, Wiedźminy, Dragon Age'e, Mass Efecty, Gothici. KOTORy, Jade Empire, Dark Souls, Riseny, Kingdoms of Amalur, Diablosy, Torchlighty, Fallouty, Fable, Sacredy, Baldursy, Tormenta, Icewind Dale'y, Arcanum, Septerra Core, Van Heslingi, KIngs Bounty, Hirołsy, Desciples, Age of Wonders, Bioshocki, Kingdom Heartsy, Deus Exy, Pokomony, WoW, Guild Wars, Spell Force'y, Drakensang, wszelakie LoTRy, Magicka, Finale Fantasy (wszystkie poniżej wersji na PS3) Loki, Two Worldsy i ogólnie w zasadzie we wszystko co wyszło. Czy istnieje jakaś "nowsza gra" z tych gatunków, warta uwagi? Jakiś uroczy RPG (bez akcji, a jeśli już to z maleńką ilością) lub H&S który możecie polecić? Ogólnie im większe fantasy i baśniowość tym lepiej.

Edytowano przez Sawpel
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Sawpel

Nowsze to niewiem ale podobno te gry są dobre: Gorasul, Baldur's Gate I+II z dodatkami, Icewind Dale I+II i Planescape: Torment.

@Down

A próbowałeś Planetscape Tournament bądź Lionheart ???

Edytowano przez kamill0
  • Upvote 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak już pisałem wyżej, przeszedłem Baldursy i Tormenta, teraz dopiszę , że Icewind Dale też przeszedłem tongue_prosty.gif Pozostaje mi ogarnąć tego Gorasula.

EDIT: Jak już napisałem w pierwszym poście i tej odpowiedzi, w Planescape Torment grałem, w Lionheart'a nie.

Edytowano przez Sawpel
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O, o to mi chodziło, dzięki. (Sacredy oba z dodatkami przeszedłem tongue_prosty.gif)

EDIT: Zdecydowałem się na Antologię Divinity. Co prawda dwie pierwsze części są dla jeszcze-nie-fana serii męczące z powodu swojego wieku, ale w dwójeczce już się zakochałem. Cóż za cudowny klimat <3 Dzięki raz jeszcze :D

Edytowano przez Sawpel
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...