Skocz do zawartości
Lord Nargogh

Nie wiesz jaką grę warto kupić? Zapytaj tutaj.

Polecane posty

Witam, szukam gier, najlepiej żeby były rocznikowo tak 2008 w górę:

-FPSa o I lub II wojnie światowej(oprócz CoDów,BFów, MoHów BiA) lub jakiegoś innego FPSa bez elementów sci-fiction

-gra akcji(oprócz AC,GTA,Saints Row,Batmanów)

-wyścigowa/rajdowa(oprócz NFSów,F1,Dirtów,WRC,GRIDów,Test Drive i Driverów)

Gry na PC.

Edytowano przez Spokojny1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od 2 lat, nie licząc Age of Wushu i PoE, nie miałem kontaktu ze światem MMORPG. Niby przyglądałem się premierom ale za bardzo się nie rozeznaję. Czy mógłby mi ktoś polecić jakieś warte uwagi MMORPG, które ukazały się na przestrzeni ostatnich 2 lat?

Zauważyłem też, że Rift przeszedł na F2P, warto?

Edytowano przez Foshek
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej!

Ostatnio zaczęła mnie interesować mitologia nordycka, z całą wikingowską oprawą.

Pomyślałem, że może uda mi się połączyć obydwa hobby i poszukuję tytułów, które albo prawią o wikingach, albo przynajmniej w dużej mierze do nich nawiązują.

Natrafiłem na Smite'a (MOBA), w którym występuje częściowy panteon Północy; a także na War of the Vikings, który totalnie nie przypadł mi do gustu.

Macie jakieś propozycje?

Z góry dzięki.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zobacz royal quest, może ci się spodoba dzisiaj zaczyna się open beta.

Prosiłem o coś wartego uwagi(sprawdzonego), a tu na wstępie widać, ze to budżetowy, kupiasty grinder z targetem <16

Jakieś inne, sensowne propozycje?

@Taliak

Kings Bounty: Wojownicy Północy

Skyrim

Loki

Viking: Battle for Asgard

Age of Mithology

The Banner Saga

War of the Vikings

Edytowano przez Foshek
  • Upvote 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki, dzięki za szybkie odpowiedzi.

@Deathroll2097 - coś kojarzę, stara gra. Poszukam po znajomych/targach, może coś się znajdzie.

@Foshek - wymieniłeś kilka tytułów; skusił mnie Loki, ale średnie są o nim opinie. Za to The Banner Saga zapowiada się całkiem ciekawie, poszukam, wypróbuję.

@Takelot - chyba trafiłeś, CA przy tym siedziało.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Foshek - Tera to na tę chwilę najlepszy wybór jeżeli chodzi o F2P MMO. Warto będzie też poczekać na Wildstar. Gdybyś jednak rozważał jednorazową płatność to zdecyduj się na Guild Wars 2. Po ponad roku od premiery to wciąż najlepsze MMO w jakie przyszło mi zagrać i gdyby nie awaria karty graficznej to wciąż bym ją męczył.

Edytowano przez Xerber
  • Upvote 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do Rune, bez problemu tytuł można dostać na Steamie, zaznaczę że oprócz podstawki zawiera sieciowy dodatek. A z innych gier o Wikingach przypomina mi się Saga Gniew Wikingów (była kiedyś jako pełna wersja w CDA).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Warto kupić Neverwinter Nights 2? Będzie w Biedronce za 9.99 więc chyba warto. Jak wasze opinie?

PS - Grałem w pierwszą część i była tak na 4 w skali szkolnej.

Edytowano przez Kirrin
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...