Skocz do zawartości
Lord Nargogh

Nie wiesz jaką grę warto kupić? Zapytaj tutaj.

Polecane posty

@UP

Hmmm? Sredniak o zombie kontra benchmark udajacy shootera. Nie masz ciekawszych tytulow do wyboru?

EDIT:

Jesli w Crysisa 3 masz zamiar grac na kompie z Twojej sygnaturki, to mozesz go sobie odpuscic...

Edytowano przez Tesu
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@niko888 - Dead Island Riptide to średnio udane DLC do pierwszej (bardzo dobrej tak na marginesie, polecam jeśli nie grałeś) części. Jeśli już koniecznie chcesz wybierać tylko między tymi dwoma grami, to bierz Crysisa 3, choć też jakoś bardzo nie różni się on od 'dwójki'. Ale jest lepszy od DI:R :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Tesu

Za 60 zł nic ciekawego raczej nie znajdę chyba że masz jakieś ciekawe tytuły do zaoferowania ;)

@PLDan

W Dead Island grałem bardzo mnie wciągnęła, dlatego też ciągnie mnie do drugiej części ;p

Inna sprawa jak możecie to powiedzcie tak na oko ile czasu zajęło by mi przejście którejś z tych gier bo na długości fabuły też mi zależy i nie chciałbym się rozczarować jak po dwóch dniach zobaczyłbym napisy koncowe ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@niko888

Crysis 3 to zabawa na ok. 7-8 godzin. Jest to naprawde sredni shooter, w ktorym wiekszosc pary poszla w grafike, przez co gra jest bardziej benchmarkiem. W dodatku jesli tak jak pisalem chcesz trzeciego Crysisa odpalic na kompie podanym w Twojej sygnaturce, to zdecydowanej wiekszosci fajerwerkow graficznych i tak nie zobaczysz, bo ledwo spelniasz minimalne wymagania tej gry...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@UP

Powiem tak - na moim kompie z sygnaturki nie bylem w stanie uruchomic Crysisa 3 na ultra i cieszyc sie plynna gra. Pomoglo dopiero zmniejszenie poziomu detali. Chociaz Crysis 2 i 3 dzialaja na CryEngine 3, to miedzy tymi grami jest dosc znaczna roznica w wymaganiach.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie na oku padła mi gra Alien Rage widziałem kilka gameplay na YT i wiem ze atutem tej gry jest ze jest trudna i właśnie to mnie interesuje w tej grze.I gra ponoć kosztuje w polskich sklepach po 40 zł.Tylko nie wiem czy brać bo na metacritic widzę ze dużo recenzentów daje tej grze 6-7 ale zato gracze dawają tej grze 8-10.

To co myślicie o tej grze ze za 40 zł można mieć lepszą grę?

Jakie ma plusy i wady itp ?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To niezły "szuter" w stylu Quake 3 lub Unreal Tournament ,czyli wszystko w biegu i na szybko.Jak dla mnie to zaleta tej produkcji ale niektórzy jęczą z tego powodu.Graficznie jest klimatycznie w stylu UT (choć widziałem lepiej wykorzystany UE),dobre udźwiękowienie ,niezłe giwery i nabijanie "kredytów".Fakt ,jest trudno ale to kwestia kilku headshotów.Jeżeli lubisz FPS'y w tym stylu to bierz.Za takie pieniądze warto.

+ klimat oldskulowych FPS,poziom trudności ,punktacja,cena

- Jak dla mnie automatyczna regeneracja zdrowia w grach tego typu powinna nie istnieć,brak sensownej ścieżki dźwiękowej (jak by grzmociła taka muzyczka jak w trailerach ,byłoby o wiele lepiej)

  • Upvote 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio obejrzałem "Pulp Fiction". Klasyka kina, ale bite 8 lat opierałem się przed jego obejrzeniem. Ciekawa historia z tym filmem, ale do rzeczy.

Szukam gry teraz w klimacie Tarantino. Brutalnej, nie pozbawionej humoru, inteligentne dialogi. Coś mi świta, że gdzieś widziałem/czytałem o grze takiego klimatu. Ale za nic nie pamiętam gdzie co i jak.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@UP

Niestety, ale od cheaterow sie nie uwolnisz calkowicie. Nie raz zdarzalo mi sie, ze w BO1 na mapce Nuketown koles z aimbotem nabijal sobie chopper gunnera, a potem przerabial wszystkich na krwawa papke. Na szczescie nie zdarzalo sie to na tyle czesto by multi stawalo sie niegrywalne. Kilka tygodni temu gralem w multi MW3 i z tego co pamietam to srednio na ok. 10-12 meczy zdarzal mi sie jeden z kolesiem uzywajacym aimbota.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@kuba345692 - niestety wszystkie wersje GTA IV są obarczone GfWL. A tej edycji bym osobiście nie kupował. Jest potwornie droga i nie ma dodatków. STEAM czasami organizuje na wyprzedażach Antologie GTA, które zawierają wszystkie części (nawet I i II), za psie pieniądze. Ja swoją kupiłem za 20zł.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...