Skocz do zawartości
Lord Nargogh

Nie wiesz jaką grę warto kupić? Zapytaj tutaj.

Polecane posty

@krzys6e Do Lublina mam ponad 100km... Na Allegro jest za 27 z dostawą. A wie ktoś gdzie można kupic jakąś grę w okolicach Zamościa? W okolicach chodzi mi o te miejsca bliżej granicy z Ukrainą.

Który COD lepszy Black ops 1 czy Modern Warfare 3?

Jak w Lublinie jest to i pewnie w innych miastach też :) A co do Coda to lepszy w multi jest imo Black Ops.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co bardziej polecacie Serious sam 3 BFE czy Mafie 2?

Szczerze, to bym polecił kupić obie... :P Dlaczego? No więc jak ja ostatnio spacerowałem po EMPiK zainteresowała mnie kolejna promocja na Pomarańczową Kolekcję Klasyki w tym sklepie. A w tej właśnie serii znajduje się Mafia 2 a i Trzeci Poważny Sam ostatnio dołączył do Orange'ów. ;)

Cześć, czy znacie może gry podobne do The Last of Us ( na pc albo xbox360)?

Cóż, do tej gry ciężko będzie coś sensownego dobrać bo musisz sprecyzować wymagania - jeśli chcesz przyjemnej współpracy z żeńską AI(Sztuczną Inteligencją) to mogę polecić zarówno BioShock: Infinite jak i Half Life 2. Gdy przedkładasz nad to klimat post-apo to pozostaje Enslaved, bądź Fallout. W zasadzie ciężko znaleźć jest coś stricte podobnego do TLofU. Z nie gier, polecam obejrzenie Jestem Legendą. :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Mam pytanie otóż niewiem co sobie kupić na wakacje.

Co bardziej polecacie Serious sam 3 BFE czy Mafie 2?

Serious Sam? Proszę cię, to nędzna strzelanka, która nudzi się po 5 minutach. Mafia 2 nie jest tym samym, czym była 'jedynka', ale warto znać jej fabułę.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chodzi mi głównie o klimat post-apo, oraz elementy skradania. Dzięki za propozycje. smile_prosty.gif

Do glowy przychodzi mi tylko Fallout 3 i New Vegas, do tego Metro 2033 i Last Light oraz ewentualnie I Am Alive i seria Stalker. Ciezko znalezc gre podobne do The Last of Us, bo produkcja Naughty Dog jest dosc wyjatkowa tak pod wzgledem klimatu jak i wykonania.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zamiast dlc kup sobie inną grę. Np. Flat out ultimate carnage. Żeby było z kim grać na multi:) Myślicie że opłaca się brać teraz coj:gunslinger? Czy czekać aż będzie w cda?

Serious sam też ma fabułę!:) W serious sam jest słaby multi ale dobry coop. Singiel jest fajny. W mafię 2 grałem tylko w demo, ale przyjemnie się grało. Więc jak dla mnie to i to warte zakupu.

Edytowano przez L1zard
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślicie że opłaca się brać teraz coj:gunslinger? Czy czekać aż będzie w cda?

Odpowiedz sobie na pytanie jak bardzo zalezy Ci na pograniu w ten tytul? Jesli chcesz w niego pograc w miare szybko - kup COJ: Gunslinger juz teraz i przy okazji wesprzyj polskich tworcow gier swoimi pieniedzmi. Jesli Ci natomiast na tej grze nie zalezy, to poczekaj te kilkanascie miesiecy i przy odrobinie szczescia dostaniesz ja jako pelniaka w ktoryms z numerow CDA w 2014 roku. ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam takie pytanie. Chodzi o Assassins Creed III i DLC do niego. Opłaca się kupić te dodatki z Washingtonem? I czy lepiej kupić cały pakiet (deluxe) czy bardziej się opłaca zwykłą? Jestem fanem AC, ale do trójki jakoś mnie nie ciągnie, i choć zamierzam kupić to pieniądze też bym wolał nieco oszczędzić. A więc krótko: Kupić DLC czy nie?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co myślicie o Endless Space. Jest teraz w przecenie na steamie. Mam sporo przegranych godzin w Civ 5. Możecie minusy i plusy podać? Czy jest bardzo wtórna (ech... głupie pytanie przy grze turowej). Czy nie nudzi się za szybko. Jest dużo rzeczy do robienia?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć. Poszukuję gierki przy której mile spędzę czas. Nie chcę FPS'a, RPG'a, MMO itp. Chcę strategii. Zastanawiam się nad dwoma produkcjami: SimCity i Company of Heroes 2. Aha. Chcę grać sam jak i ze znajomymi. W SimCity wiem, że nie ma trybu offline, ale czy poradzę sobie tam grając samemu? CoH to wiem, że jest kampania, jakiś tam co-op chyba również jest no i jest chyba online. Co polecacie? Ceny chyba są podobne.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lub poczaić się na starego, dobrego CoDa czwórkę. Ludzi na serwerach nie brakuje, a jeśli tego tytułu nie masz, to zdecydowanie warto spróbować. A jeśli nie to, to Bad Company 2, który przez wielu uważany jest za najlepszego Battlefielda. Problemu z ludźmi na serwerze także być nie powinno.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję za info o AC, teraz widzę, że kupię zwykłą wersję, bez DLC.

@Cookie Monster - gra jest bardzo dobra, bo pozwala wejść graczom nie mającym wcześniej do czynienia z gatunkiem (co zresztą było w recenzji CDA). Ogólnie jest zrobiona ciekawie, choć warto korzystać z wiki, bo nie wszystko jest super jasne. Co do nudy - zależy. Jeśli masz z kim grać w multi to jest świetnie, chociaż AI też nie jest beznadziejne, niemniej czasem robi dziwne rzeczy, np. surowce za darmo. Ale warto - jest sporo ras, a gra cały czas jest rozbudowywana, niemal jak w becie. Swoją drogą, jak będę miał czas i skyrim się znudzi będę musial wrócić...

Edytowano przez spidymaster
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...