Skocz do zawartości

Nie wiesz jaką grę warto kupić? Zapytaj tutaj.


Polecane posty

Szukam gry najlepiej RPG na wiele godzin. Mam już Skyrim, Diablo 3, Mass Effecty i Wiedzmina 2. Zastanawiam się nad Dark Souls a Bordelands 2 ale do Bordelands nie mam nikogo z kim bym mógł grać i nie wiem czy samemu też gra będzie dawać tyle fanu co z kimś? Macie jakieś pomysły jeszcze na wielogodzinne RPG? Czy z fanowskimi modami do Dark Souls można normalnie grać na myszce?icon_twisted.gif

Z gier RPG warto zaznajomić się z serią Gothic, szczególnie z pierwszymi trzema odsłonami, z klasyków warto spróbować serię Fallout, Baldurs Gate (ostatnio pojawiła się odświeżona wersja jedynki) lub Two Worlds oraz oczywiście pierwszy Wiedźmin.

Edytowano przez goliat
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szukam jakiegoś darmowego kosmicznego 4X, żeby można było sterować własną nacją (w domyśle: Polską). Gra powinna być raczej dobra, turowa, no i żeby były różne kustomizacyjne triki (wiecie, nadawanie okrętom nazw, zmiana tychże, może własne projektowanie okrętów?). Jeżeli darmowe odpowiedniki nie istnieją, to zarzućcie płatniejszymi produkcjami.

Z góry dzięki.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z gier RPG warto zaznajomić się z serią Gothic, szczególnie z pierwszymi trzema odsłonami, z klasyków warto spróbować serię Fallout, Baldurs Gate (ostatnio pojawiła się odświeżona wersja jedynki) lub Two Worlds oraz oczywiście pierwszy Wiedźmin.

W Fallouta 3 grałem i ciągle mi się kraszował a w gothicka 3 grałem i nie przypadł mi do gustu. Two Worlds brzmi ciekawie choć wydaje mi się że Dark Souls jest lepszy. Obie gry to ciekawe propozycje dla fan RPG którym jestem i pewnie się skończy na tym że kupie obie te gryicon_biggrin.gif

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@esussu

Skoro BF3 juz masz i znasz, to jesli chodzi o multi FPS mozesz zainteresowac sie ktoryms z COD-ow, Planetside 2, Team Fortress 2, CS: Global Offensive lub wymagajacym, ale dajacym duzo satysfakcji multi w Red Orchestra 2.

@LordPL

Sprobuj Fallout: New Vegas i Morrowinda (z odswiezajacym grafike modem Overhaul 3.0).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@qsterBT

Gdyby jeszcze tylko grafika i osobne renderowanie kazdego zdzbla trawy decydowala o grywalnosci calej gry... Pod wzgledem graficznym na najwyzszych detalach Crysis 3 rozklada konkurencje na lopatki. Tyle tylko, ze aby cieszyc sie plynna gra i podziwiac te wszystkie graficzne smaczki na maksymalnych ustawieniach graficznych potrzeba naprawde poteznego i nowego sprzetu. Jesli takowego nie posiadamy, to niestety ustawienia grafiki trzeba bedzie obnizyc i wylaczyc czesc lub wiekszosc wizualnych wodotryski. Oczywiscie mozna kupic te gre w wersji na konsole, ale tam grafika juz jest poucinana. Niestety nie podales konfiguracji, na jakiej grasz, a od tego wlasnie w duzym stopniu zalezy odpowiedz na pytanie czy warto Crysis 3 kupic.

W mojej calkowicie subiektywnej ocenie Crysis 3 to dosc przecietna strzelanka, w ktorej tworcy postawili glownie na grafike, a nie na dynamike rozgrywki. Sa momenty, w ktorych na ekranie jest sporo akcji, ale sa tez przestoje, podczas ktorych glownym zadaniem gracza jest lazenie po srednio zaprojektowanych lokacjach i podziwianie przygotowanej przez tworcow gry trawy czy efektow swietlnych. Reasumujac - jesli masz bardzo mocny sprzet, ktory bedzie w stanie plynnie udzwignac Crysis 3 przynajmniej na wysokich detalach, to gre mozesz kupic. Natomiast jesli podejrzewasz, ze na wiecej niz srednie ustawienia graficzne nie bedziesz mogl sobe pozwolic, to na Twoim miejscu zainteresowalbym sie jakas inna, ciekawsza w singlu i multi strzelanka.

@SoulReaperPL

To zalezy od tego, ile masz w sobie cierpliwosci. :) Oba tytuly sa udane, ale nie nadaja sie dla kazdego gracza. The Binding of Isaac z czasem zaczyna wymagac anielskiej wrecz cierpliwosci i precyzji w przechodzeniu poziomow. Jesli nie jestes osoba zbyt cierpliwa, to jest calkiem spora szansa, ze ten tytul bardziej bedzie Cie frustrowal niz bawil. To nie jest platformowka a'la LIMBO, tu oprocz spostrzegawczosci naprawde liczy sie takze refleks i precyzja. A jesli o CS: GO chodzi to jesli grales w oryginalnego CS-a, to i ten powinien Ci sie spodobac. Nie jest to kolejny COD czy BF, gra ma swoj wlasny charakter i oddanych fanow.

Edytowano przez Tesu
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Underlife Niewiem czy to ci jakoś pomoże w wyborze ale ja grałem kilka lat temu u kumpla w obie części i obie mi się podobają (i tak najbardziej podobały mi się sposoby na zabijanie simów) :) Ale tak na serio to ja bym wybrał część 3 więcej opcji różnych można posiadać samochody i wiele wiele więcej...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...