Skocz do zawartości
Lord Nargogh

Nie wiesz jaką grę warto kupić? Zapytaj tutaj.

Polecane posty

Poszukuję gier, w których można grać z więcej niż 1 graczem na 1 komputerze. Znam oczywiście Heroes, Disciples. Pierwsza wciągnęła mnie nie miłosiernie, natomiast druga irytowała mnie jednostkami z zamku, które były praktycznie nie do zniszczenia. Jakie inne tytuły moglibyście mi polecić? Zaznaczam, że chodzi mi o hot seats.

Wormsy. ^_^

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, otóż mój problem wygląda następująco. Potrzebuję kupić jakąś grę dla żony. Właśnie skończyła kampanię Settlersów 7 i do premiery nowego dodatku do herosów nie ma w co grać. Wcześniejsze settlersy i herosy już odpadają. było by dobrze żeby gra była w niskiej cenie i najlepiej w dystrybucji elektronicznej. jak do tej pory bardzo jej pasowały następujące gry HoM&M 5 i 6, Sttlers 2 i 7, Imperium Romanum, CoD 2 i 5, Max Payn 1 i 2, World of Goo, Machinarium, Tiny Bang Story, NFS underground 1 i 2.

Disciples, King's Bounty, Anno, Battlefield, Crysis, Bernout, Split/Second: Velocity.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, otóż mój problem wygląda następująco. Potrzebuję kupić jakąś grę dla żony. Właśnie skończyła kampanię Settlersów 7 i do premiery nowego dodatku do herosów nie ma w co grać. Wcześniejsze settlersy i herosy już odpadają. było by dobrze żeby gra była w niskiej cenie i najlepiej w dystrybucji elektronicznej. jak do tej pory bardzo jej pasowały następujące gry HoM&M 5 i 6, Sttlers 2 i 7, Imperium Romanum, CoD 2 i 5, Max Payn 1 i 2, World of Goo, Machinarium, Tiny Bang Story, NFS underground 1 i 2.

Jeśli gra ma być podobna do Settlersów to ja polecam Knigths and Merchants (zresztą ludzie, którzy tworzyli ten tytuł maczali wcześniej palce w osadnikach) - do nabycia w dystrybucji cyfrowej w muve digital za 8,99 lub 9,99 w cdp.pl. A z gier akcji warto zaopatrzyć się w Bioshock oraz Spec Ops: The Line.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siema,

grę Alan Wake oraz Alan Wake American Nightmare przeszedłem juz kilka razy. O ile druga część mi nie podeszła tak pierwsza jest naprawdę genialna. Nie wiesz co się stało, co się dzieje i się stanie, do tego jak tylko zapada zmrok ty zawsze znajdujesz się w lesie. Mega produkcja, potrzebuję czegoś podobnego.

Co mi polecicie? Nie chodzi mi o horrory w stylu Resident Evil czy Dead Space. Ratujcie, żadna gra nie wciągnęła mnie tak jak Alan Wake.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak i penumbra czarna plaga, tylko w tych grach sie nie "strzela". Ale są mega straszne, oczywiście trzeba się dać ponieść, a nie blokować non stop, w stylu, że co niby gra mnie przestraszy meh...

Jeszcze mi sie przypomina fahrenheit, to bardziej przygodówka, ale też taka filmowa jak w alan wake.

I teraz bedzie w cda, alone in the dark ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obowiązkowo Silent Hille. Mroczny klimat, dobra historia (zwłaszcza SH2) i wiele innych rzeczy. No i (pod względem growym) najważniejsze źródło inspiracji dla Alana...

Pierwsza część tylko na PSX. 2, 3, 4 i Homecoming są też na PC. Najnowszy Downpour jest tylko na konsole, Origins tylko na PSP, a Shattered Memories na Wii, PSP i PS2.

Edytowano przez Accoun
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Chciałbym pograć sobie w jakąś grę w której jest się antagonistą, może nawet dąży się do destrukcji świata czy coś w tym stylu. Fajnie by było gdyby ta gra miała w sobie elementy RPG (albo była RPG). Preferuję żeby była to gra akcji niż FPS. Z góry dziękuję, pozdrawiam.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Dungeons się posiada własny loch, do którego schodzą herosi by cię pokonać, jeśli coś takiego by ci pasowało.

Brzmi ciekawie, ale chodzi mi jednak o grę bardzo poważną fabularnie, która da mi możliwość bycia tym złym, który pragnie zawładnąć nad światem, coś takiego... Polityka, intryga wchodzą również w grę. Być może mam zbyt wygórowane wymagania, ale do jasnej, czy przez tyle czasu nie powstała jeszcze taka gra? smile_prosty.gif

Edytowano przez Romario
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Chciałbym pograć sobie w jakąś grę w której jest się antagonistą, może nawet dąży się do destrukcji świata czy coś w tym stylu. Fajnie by było gdyby ta gra miała w sobie elementy RPG (albo była RPG). Preferuję żeby była to gra akcji niż FPS. Z góry dziękuję, pozdrawiam.

fable lost chapters

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej za nie cały tydzień będę miał wypłatę, więc przybliżam się do zakupy jakieś gry. Niestety w głowie mam mętlik i nie wiem co wybrać, aktualnie zastanawiam się nad Dishonored, Max Payne 3, Tomb Raider, L.A. Noire albo Metal Gear Solid Collection ewentualnie Bioshock Infinite ale to jeszcze za drogo chodzi na Allegro. Kurczę sam nie wiem na co się zdecydować, Deus Ex Human Revolution uważam za genialną grę. To może Dishonored przypadnie mi do gustu? Cyberpunk, elementy skradankowe, można całą grę przejść bez zabicia kogoś. Może być to ciekawa gra, albo Max Payne 3 wiele osób na niego narzeka. Ja natomiast widziałem sam początek u kolegi i wygląda dosyć nieźle, zwłaszcza narracja i jej elementy z komiksów. Następna możliwa gra do wybrania to Tomb Raider tutaj w sumie nie ma nad czym myśleć, ponoć jest to świetna gra i wiele osobom się bardzo podoba. Sam widziałem gameplay i wygląda obiecująco. L.A Noire nie widziałem gameplayu, tylko o tej grze słyszałem. Może ktoś mi pomoże wybrać? ;) Może macie inne ciekawy gry z roku 2012? Bo mam dosyć spore zaległości, więc możecie spokojnie polecać.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dishonored przeszedlem dwa razy na dwa sposoby, polecam za aktualna cenę

max payne 3 przeszedlem singla, multi taaakie sobie, poczekalbym na lepsza cenę bo kampania krotka ale tresciwa

tomb raider, meeh czekac az stanieje...

la noire, takze dwa razy przeszedlem, dluuuga kampania, to jest jedna z tych "oryginalnych" gier, najlepsze to ze kamera nagrywani byli aktorzy, a potem wszystko wrzucone w gre :) trzeba czasem rozpoznac czy ktos klamie czy nie, trzeba patrzec na miesnia twarzy oraz tiki nerwowe :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Chciałbym pograć sobie w jakąś grę w której jest się antagonistą, może nawet dąży się do destrukcji świata czy coś w tym stylu.

Może Evil Genius?

Hej za nie cały tydzień będę miał wypłatę, więc przybliżam się do zakupy jakieś gry.

Na twoim miejscu, brałbym Dishonored/TR. Ze Dishonored przemawia fakt, że możesz go nabyć tanio, a i DE Ci się podobał :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jedi - LA Noire albo Tomb Raider. Ta pierwsza to coś nowego w gatunku, choć jeśli chcesz się maksymalnie wciągnąć, to należałoby znać trochę angielski (spolszczenia nie wydano nawet na PC). Tomb Raider to jeden z lepszych restartów ever, choć ma swoje wady. Jako główną wymieniłbym brak elementów typowo survivalowych, ale to przecież gra, która ma dostarczać przyjemność.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, ostatnio naszla mnie ochota na zagarnie w jakas "strzelanke" przez neta i okazlo sie, ze oprocz cs 1.6 nie znam wicej takowych tytulow. Licze na wasza pomoc wink_prosty.gif

To może nowsze CS'y? :] CS:Source, CS:Global Offensive, Battlefield 3, Arma III, Call of Duty: Black Ops/Black Ops II, Team Fortrees 2 (darmowe! :]).

Edytowano przez Mihashek
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...