Skocz do zawartości
Lord Nargogh

Nie wiesz jaką grę warto kupić? Zapytaj tutaj.

Polecane posty

Jak ja bym miał wybierać, między heroes, a worms bez gadania bym wybrał te pierwsze.

Jeżeli nie masz to polecam Heroes of Might & Magic I - IV Complete Edition - Ubisoft Exclusive,

masz w niej 4 części i najlepszą część, czyli trójkę. Jeszcze mogę ci polecić twierdze.

Edytowano przez Kuba1993
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kroniki Riddicka sa bardzo dobre. Podobala mi sie zwlaszcza druga czesc - Assault on Dark Athena. Niezly system walki, sporo skradania sie i ukrywania w cieniu, a do tego ogladanie wirtualnego Vin Diesela w przerywnikach filmowych... czego chciec wiecej? ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szukam gry dla kuzyna.

Lubi RPG w stylu Gothica, ale nie przepada za NWN, BG, DA, ID itp...

Ma już Risena, wszystkie Gothicki, Skyrima, pierwszego Wiedźmina, wszystkie M&B, ME 1&2.

Aha do 40zł.

Co sądzicie o Alpha Protocol? Wiem że to szpiegowskie ale może mu się spodoba...

Edytowano przez wskrzeszacz
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@wskrzeszacz

A obczaił kuzyn mody do Gothica np. Diccuric albo quest pack do Gothica 3? ;)

W zasadzie tu tkwi problem, że mało jest rpg podobnych do Gothica. Arcania czyli nomen omen Gothic IV to totalny badziew, a do tego nazbyt drogi w przeliczeniu cena/jakość (60zł!!!! to to warte może piątaka).

Na dobrą sprawę niech spróbuje Drakensang, Two Worlds (1 jest taki i był w cda, dwójka 60 zł ale warta ceny). Jest jeszcze h&s, jeśli i to mu pasuje np. Titan Quest czy gra między rpg i action czyli Fable. Koniecznie też zapytaj go o Star Wars Knight of The Old Republic czyli słynnego Kotora. Jak dla mnie przednia gra ze świetną fabułą- przynajmniej jedynka ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Alpha Protocol nie znam, więc się nie wypowiem. Kotor 2 w zasadzie w gameplayu jest jak poprzednia część serii, z tą różnicą, że teraz już i ty możesz mieć bitewną medytację. Fabuła jest inna i jak dla mnie gorsza od jedynki, ale ogólnie gra jest przednia. Grą godną zwrócenia uwagi, o której nie napisałem wcześniej jest też Torchlight jbc.

pozdrawiam ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie. Pytałam w innym temacie, ale zostałam odesłana tutaj, więc... Pozwólcie, że po prostu skopiuję.

Otóż... Szukam gry. Ale nie tak typowo, nie pamiętam tytułu i podaję informację. Potrzebuję bardziej... polecenia czegoś.

Jakakolwiek gra. Najlepiej freeware, choć niekoniecznie (czasem te po prostu są fajniejsze od komercyjnych. Tylko jednej cechy potrzebuję - głównym tematem, albo trybem ma być siedzenie na jednej z iluśtam aren i odpieranie fal wrogów. W tym może jakiś rozwój postaci/umiejętności, a już na pewno możliwość kupna nowych broni po każdej kolejnej fali nieprzyjaciół. Chętnie w co-opie na jednym komputerze, acz niekoniecznie też.

Jest coś takiego?

A jako przykład... Hmm, nie pamiętam, czy tam było kupowanie sprzętu/rozwój postaci, ale na pewno taki fajny tryb był w Shadowground. Można było zagrać w 2 osoby i mordować hordy obcych, czy co tam.

Obojętne, czy fantasy, czy sci-fi, czy coś.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jako prezent mam do wyboru dwie gry: Drakensang: The River of Time i TES V: Skyrim. Nie mogę się zdecydować - pierwszy Drakensang mnie urzekł, a "dwójka" jest podobno jeszcze lepsza i dłuższa. W żadnego TESa nigdy nie grałem (jakoś mnie to wszystko odpycha) i nie przepadam za 'klikanym' systemem walki. Poza tym, to nowa gra, a mi się nie śpieszy i mogę poczekać aż stanieje do <80 zł. Z drugiej strony - najlepszy RPG 2011 i prawdopodobnie najlepsza gra roku...

Ech, z tych dwóch i tak wolałbym NWN2, ale nie ma nigdzie w sklepach. :( (Pomijając dystrybucję cyfrową, ale przy moim internecie pobieranie tego wszystkiego to morderstwo i stracone MIESIĄCE...)

Którą grę byście wybrali i dlaczego?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli podoba Ci się Drakensang, a Skyrim nie jesteś pewien to wybierz Drakensang.

Gra może dostawać same dobre noty, ale tobie niekoniecznie musi się spodobać. Polecam poszukanie dema lub znajomego u którego mógłbyś zagrać w Skyrima czy Drakensang, wtedy utwierdzisz się w swoim wyborze.

NWN 2 możesz spróbować poszukać na aukcjach, jeśli nie uśmiecha Ci się dystrybucja cyfrowa i ściąganie gigabajtów danych.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Więc tak. Po wielu godzinach gry w Skyrima obecnie grywam w TES III i bardzo mi się podoba. Warto kupić Obliviona? Bo nigdy w niego nie grałem a pod czas tej jesieni/zimy bardzo pokochałem uniwersum TES. Warto, tym bardziej, że gra kosztuje ok 25zł?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hejka.

Z racji tego,że dostałem kartę podarunkową z empika na 100 zł, szukam czegoś dla siebie.

Ciężko mi określić co chcę, więc wypiszę czego nie chcę.

RPG (nagrałem się już w tym roku)

CoDów i Betelfildów (też się już nagrałem)

FIF,NFSów,NBA

Assassinów

Szukam raczej czegoś szybkiego, ale wyżej wymienione gry po prostu mi się na razie przejadły i chcę czegoś nowego:D

Z góry dzięki!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...