Skocz do zawartości

Nie wiesz jaką grę warto kupić? Zapytaj tutaj.


Polecane posty

Dobry pomysł z tym Black & White, poszukam jakiejś ciekawej aukcji. NWN 1 grał, dwójki nie chciał nawet sprawdzić (jedynka mu się nie podobała, mi też nie), Overlorda ma obie części, Deus Exa też nie lubi (tak jak Wiedźmina, dziwny typ).

A teraz coś dla mnie. :D Nie wiem co kupić - Hard Reset za 40zł w folii czy Space Marine za tą samą cenę w folii. Ew. jakaś inna nowa gra do 50-60zł. Saints Row: The Third w tej cenie nie wyrwę?

EDIT/

Nigdzie nie mogę znaleźć nówki B&W 2 w sensownej cenie (poniżej 40zł), jest może jeszcze dostępne w jakimś sklepie?

Edytowano przez Shortyy
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poszukuję gry na prezent dla siebie. :smile: Cena, powiedzmy maks 90 zł (mam 100, ale jeszcze koszt wysyłki). Najbardziej lubię strzelanki i gry akcji, ale jakimś dobrym RPG również nie pogardzę. Myślałem na początku nad Skyrimem, ale nie zmieszczę się w budżecie. Chyba, że wiecie gdzie można go za stówkę z przesyłką kupić, to biorę od razu. :tongue:

No więc, co polecacie?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolega chce mi odsprzedać używkę AC: Revelations w idealnym stanie za 60zł. Opłaca się?

Jasne, że się opłaca, ale zapytaj go uprzednio, czy dodaje Ci do niej konto Ubi, pod które gra jest przypisana, bo inaczej nie pograsz :/

Poszukuję gry na prezent dla siebie. Cena, powiedzmy maks 90 zł (mam 100, ale jeszcze koszt wysyłki). Najbardziej lubię strzelanki i gry akcji, ale jakimś dobrym RPG również nie pogardzę. Myślałem na początku nad Skyrimem, ale nie zmieszczę się w budżecie. Chyba, że wiecie gdzie można go za stówkę z przesyłką kupić, to biorę od razu.

No więc, co polecacie?

Shortyy wyżej pytał o Saint's Row 3, więc do niego też kieruję te linki. Idzie znaleźć oferty za dużo mniej jak stówa. Proszę bardzo.

http://allegro.pl/nowa-folia-saints-row-pl...html#tabsAnchor

http://allegro.pl/saints-row-the-third-pl-...1986281312.html

Skyrima będzie ciężko kupić za mniej jak 110 zł, niestety. Poza tym mogę polecić Modern Warfare 3, które za 100 z łatwością znajdziesz. Batmana AC to samo. Z nowszych gier nic ciekawszego z tych gatunków raczej nie znajdziesz.

@Shortyy, ja bym jednak zdecydował się na Saint's Row 3. Hard Reseta i Space Marine'a sobie tymczasowo daruj. Z tych dwóch ostatnich naprawdę ciężko jest wskazać faworyta. IMO Hard Reset jest bardziej miodny, ale krótki, za to Space Marine jest dłuższe, ma multi, bardziej wyeksponowaną fabułę. Tu już trzeba się decydować wedle gustów.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Albo Modern Warfare 2. Bardziej przystępna dla casuali, sporo wyskakujących punktów, co kocham, lepsza graficznie, samo strzelanie wydaje się również bardziej soczyste. Grywam od czasu do czasu i nadal można bez problemu znaleźć ludzi do zabawy, a nie jak niektórzy sieją zamęt, że nie ma komu w to grać. CoD4 jest bardziej surowy i hardkorowy, ale ma dedyki. Twój wybór.

Jest jeszcze oczywiście Bad Company 2 - teraz cena jest wręcz gazetowa, a gra cudna. Mi się w to gra lepiej niż w BF3 :>

Generalnie, jeśli przespałeś ostatnie 3 lata to znajdziesz od groma gier AAA za 50 zł. W tytułach możesz przebierać.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Magicka czy Prince of Persia 2009?

Pomóżcie!!!

Aha, proszę również o uzasadnienie

Ja tam bym wziął Magicka jest w niej przecież multi. Niedawno na Steamie była do pogrania w weekend za free o ile sie nie myle. Ogólnie magicka spoko gra są dodatki DLC i mozna ze znajomymi pograc.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...