Skocz do zawartości
Lord Nargogh

Nie wiesz jaką grę warto kupić? Zapytaj tutaj.

Polecane posty

@Czytelnik - a kartę to masz jakąś słabszą, że się martwisz? Tak, czy siak - jeśli spodobały się Tobie poprzednie części CoD MW, to chyba nie pozostaje nic innego, jak zakup MW3. O ile podoba się Tobie taki multiplayer ;)

Ja na chwilę obecną też bardzo oczekuję Skyrima, choć bardzo jestem ciekaw co nam przygotowano w tym skazanym na porażkę MW3...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Kruczek - nie, moja karta to Radeon 3800 z 512 mg RAMu, ale... no właśnie, Skyrim w min.wymaganiach nie ma podanego modelu karty :rolleyes: To trochę mnie niepokoi. A co do Modern Warfare to bardziej chcę wspomóc akcję "Strzel Battlefieldowi 3 headshota", gdyż mam Windowsa XP, a jak wiadomo DICE wy...chędożyło posiadaczy tego systemu. Bo w poprzednie Modern Warfare'y nie grałem. Ale żeby nie było że nie miałem nigdy do czynienia z marką Call of Duty :biggrin:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@up - Chyba po raz pierwszy mam do czynienia z kimś, kto nie grał w któregokolwiek z Modern Warfare'ów :D Ale to nawet lepiej, bo przynajmniej nie będziesz zwracał uwagi na wtórną grafikę :laugh: A multiplayer od wieków w serii CoD się nie zmienił, więc chyba Cię zainteresuje ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kruczek11 ty się tak nie dziw bo ja też nie grałem w żadnego z Modern Warfare'ów. Co do wyboru gry to zależy czy wolisz strzelanki, rpg czy gry akcji. Osobiście polecałbym ci Skyrima, bo na dłużej starczy (miejmy nadzieje).

Edytowano przez adam1118
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja, od siebie radzę kupić pierwszą część Modern Warfare. nie dość że fabularnie miażdży, to jeszcze jest o połowę tańsza, a w multi siedzi jeszcze sporo osób i jest ono bardzo interesujące. Jak wciągniesz się w opowieść, lepiej będzie ci się grało w kolejne części - proste.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nikt mi nie odpowiedział, więc piszę jeszcze raz:

1. Znacie jakieś point'n'clicki podobne do Gemini Rue, Beneath a Steel Sky czy Blade Runner?

2. Gdzie mogę zdobyć Blade Runnera w jakiejkolwiek edycji (nawet elektronicznej)?

3. Jakie znacie gry z klimatem postapokaliptycznym oprócz serii Fallout, Borderlands, Metro 2033, The Fall: Last Days of Gaia i RAGE? Nie mam na myśli tu czegoś w stylu Left 4 Dead, ale coś bardzo klimatycznego, gdzie atmosfera zepsucia i zniszczenia wylewa się wiadrami.

Albo chociaż jakieś dobre przygodówki z oldskulową grafiką ("pikselozą") typu właśnie Gemini Rue czy La Croix Pan.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam do wyboru:

-Saints Row 2 za 14,99

-FEAR 2 za 14,99

-Chronicles of Riddick Assault of the dark athena za 9,99

-Serious Sam HD złota edycja za 14,99

Na co się zdecydować ? Gra ktoś jeszcze po sieci w te gry ?

A może ktoś jeszcze się wypowie/doradzi ?

P.S.

Czy te gry wymagają Steam albo GFWL ?

P.S.2

Moge kupić 2, maks 3 gry.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Szymon22

Na twoim miejscu wybrałbym F.E.A.R 2 (może nieźle nastraszyć a horror dość niezły z tego - wymaga Steama),Serious Sam HD Złota Edycja (rozwałka na całego,legenda FPSów, dość dużo osób gra w trybie kooperacji - wymaga Steama). A odnośnie dwóch pozostałych gier (Riddick i SR 2 ) to już twój wybór. Pierwsza nie wiem czy wymaga steama ale wiem że to FPS który sądząc po gameplayu jest nudny dla mnie - mało się dzieje. Zaś Saints Row 2 to typowy koleżka GTA typu zabij,zgarnij kasę,przejedź się do następnego itd.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Szymon: Kroniki Riddicka Assault on Dark Athena to połączenie FPSa, skradanki i powiedzmy "bijatyki", ma "silnik walki" i ragdoll dorównujący takim grom jak Amnesia, Zeno Clash czy Dead Island. Bardzo dobra gra, kupiłem ją w Platynowej Kolekcji za 60zł, na twoim miejscu brałbym bez zastanowienia. Nie wymaga ani Steama ani GfWL.

FEAR 2 wymaga Steama, wiem, bo mam. Serious Sam HD to nie jest ten sam co zwykły, zdaje mi się, że design poziomów lekko się różni. Poza tym, oczywiście, modele są dokładniejsze i tekstury większe. Według kolejności brałbym -> Kroniki Riddicka, Serious Sam HD, FEAR 2, Saints Row 2.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Blade Runner jest właśnie na allegro;) Czasem BR jest kilka egz. na allegro, czasem żadnego, zaglądaj codziennie, jest relatywnie często.

Co do gier postapokaliptycznych to coś jeszcze może bym znalazł ale sprzed stu lat:D Sam posiadam starusieńkie Burntime i to na dyskietkach:D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla fanów dobrych sieciowych fps to polecał bym grę Star Wars Battlefront 2. Starcia 32 vs 32 na różnych mapach od ciasnych tuneli Death Star po ogromną mapę jade moon!!!

:starwars:

Gra kosztuje tylko 40.99 zł więc warto. Gra wciąga na długie godziny także dzięki zróżnicowanym trybom gry np. 2 flag, CTF, conguest, assault, hero assault, space CTF itd.

Kilka rodzai jednostek: trooper, sniper, enginer, gościu z bazooką, clone commander (ma miniguna), jet trooper (jet pack i EMP gun+pistolet).

Grafika nie jest zła, a po za tym nie tylko grafika się liczy.

Dużo ukrytych przejść, co umila rozgrywkę.

Gdy gra się znudzi w sieci znajdziecie dziesiątki tysięcy ciekawych modów jak np. nowe mapy, nowe postacie, tryby gry, widoki menu gry, nowa broń (np. imperialny atak z powietrza),

nowi jedi, a także nowe pełne kampanie z czasami lepszą fabułą niż w orginale.

To wszystko w tej świetnej grze!!!

Jest 100 razy lepsza od call of duety i battlefield.

Kupiłem ją bardzo dawno temu (chyba 5 lat temu) i nadal w nią gram i odkrywam nowe ciekawe rzeczy.

PS w sieci nadal gra bardzo dużo ludzi i jest tam dużo polskich serverów.

:icon_razz:

Ale nie mam na myśli premierówki, szkoda mi tyle kasy. Po prostu chcę zagrać, nie ma w ofercie jakichś sklepów zajmujących się dystrybucją elektroniczną albo nie wyszła w jakiejś reedycji (niekoniecznie polskiej)?

Dla fanów dobrych sieciowych fps to polecał bym grę Star Wars Battlefront 2. Starcia 32 vs 32 na różnych mapach od ciasnych tuneli Death Star po ogromną mapę jade moon!!!

starwars.gif

Gra kosztuje tylko 40.99 zł więc warto. Gra wciąga na długie godziny także dzięki zróżnicowanym trybom gry np. 2 flag, CTF, conguest, assault, hero assault, space CTF itd.

Kilka rodzai jednostek: trooper, sniper, enginer, gościu z bazooką, clone commander (ma miniguna), jet trooper (jet pack i EMP gun+pistolet).

Grafika nie jest zła, a po za tym nie tylko grafika się liczy.

Dużo ukrytych przejść, co umila rozgrywkę.

Gdy gra się znudzi w sieci znajdziecie dziesiątki tysięcy ciekawych modów jak np. nowe mapy, nowe postacie, tryby gry, widoki menu gry, nowa broń (np. imperialny atak z powietrza),

nowi jedi, a także nowe pełne kampanie z czasami lepszą fabułą niż w orginale.

To wszystko w tej świetnej grze!!!

Jest 100 razy lepsza od call of duety i battlefield.

Kupiłem ją bardzo dawno temu (chyba 5 lat temu) i nadal w nią gram i odkrywam nowe ciekawe rzeczy.

PS w sieci nadal gra bardzo dużo ludzi i jest tam dużo polskich serverów.

icon_razz.gif

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze to nie jest sieciowy fps tylko normalna gra z singlem. Po drugie on to chyba powiedział tak po prostu ,a nie w stosunku do twojej wypowiedzi.

A tak po za tematem - czy mógłbyś mi podać jakieś ciekawe mody do battlefronta 2 STARKILLERfez?

Edytowano przez adam1118
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...