Skocz do zawartości
Lord Nargogh

Nie wiesz jaką grę warto kupić? Zapytaj tutaj.

Polecane posty

@Makavel

Z realistycznych symulacji polecam Ci zainteresowac sie rFactor. Gra ma bardzo duze community (wlaczajac w to ligi, takze polskie), sporo modow i chyba wszystkie istniejace wyscigi, klasy i trasy plus naprawde duzy w porownaniu do innych gier wyscigowych realizm.

@Martizen

A sprawdzales juz Path of Exile?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A coś z hack'n slash możecie mi polecić? Najlepiej z obsługą trybu wieloosobowego.

Diablo 3

Path of Exile

The Incredible Adventures of Van Helsing

Torchlight 2

Dungeon Siege 3

Sacred 2(już bardziej pod RPG podchodzi)

Titan Quest

Loki

R.A.W.

Mythos(o ile jeszcze istnieje)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@BezimiennyKot

Wlasciwie to nie ma gry podobnej do Splinter Cell. Z tych, w ktorych mozna sie skradac by pozostac jak najdluzej niezauwazonym w drodze do celu warte wymienienia sa gry/serie: Metal Gear Solid, Deus Ex, Hitman, Alpha Protocol, James Bond Blood Stone, Assassin's Creed, Rogue Warrior, Death to Spies, Prisoner of War, Thief i Dishonored.

Edytowano przez Tesu
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@niejemfrytek

Armies of Exigo przypomina Warcrafta 3 wymieszanego nieco z Rise of Nations. Spellforce to raczej uproszczony Neverwinter do którego dodali możliwość prowadzenia dużej ilości jednostek i wznoszenia budowali jak w strategii.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Chciałem się was zapytać jaką polecacie grę na steam do 10 euro? Głównie gram w gry Akcji/Wyścigi/Fps i od czasu do czasu w jakieś platformówki i chciałem się was zapytać jaką gierkę polecacie do 10 euro. Pozdrawiam

Edytowano przez turbonos
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Chciałem się was zapytać jaką polecacie grę na steam do 10 euro? Głównie gram w gry Akcji/Wyścigi/Fps i od czasu do czasu w jakieś platformówki i chciałem się was zapytać jaką gierkę polecacie do 10 euro. Dodam ze Grid 2 mi nie działa pobrałem wersję demo i przy włączaniu gry wywala do pulpitu ;/ a tak bardzo chciałem kupić.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@turbonos

Jak chcesz to spójrz na te oferty może coś cię zainteresuję:

http://store.steampowered.com/sale/Weeklong_Deals

Też i obie części wieśka jeszcze są w promocji

A jak chcesz płacić pełnię ceny bez promocji(nie polecam lepiej na promocje czekaj)to możesz wyposażyć się w garry's mod,obię części Half-life,Flatout 2,gta vice city i wiele innych.

Tutaj masz wszystko co na steam kupisz za ok 10 euro:

http://store.steampowered.com/search/?price=0,10

Miłego przeglądania.wink_prosty2.gif

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio naszła mnie ochota na stare, dobre "Joho ho ho...i butelka rumu!" (znaczy się pirackie klimaty), a podobno nie ma obecnie lepszych piratów, niż w Assassins Creed: Black Flag. Waham się jednak z zakupem, bo nie wiem czy mój komp podoła temu tytułowi. Słyszałem jednak, że gra ma wymagania sprzętowe bardzo podobne, a nawet niższe niż Batman:AO który śmigał u mnie zupełnie żwawo. Grał ktoś w oba tytuły i może mi powiedzieć jak to jest?. Wiem że wymagania mogę sprawdzić sam, ale zdarzało się już że działały mi na najwyższych ustawieniach tytuły, które powinny szarpać na minimalnych.

EDIT

@down - Wiem że nie podałem, bo nie pytam czy "ta gra u mnie pójdzie", tylko czy ktoś może potwierdzić że AC:BF i B:AO mają podobne wymagania sprzętowe. Nie raz już bywało że mogłem grać w jakąś grę ze wszystkim "na full" chociaż komputer spełniał jedynie minimalne wymagania. No ale:

Procek AMD Quad Core A6-3420M 2,40 GHz

Grafika Radeon HD 6520G + 7670M 1GB

*4GB DDR3

Edytowano przez Dexter666
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...