Skocz do zawartości
Lord Nargogh

Nie wiesz jaką grę warto kupić? Zapytaj tutaj.

Polecane posty

Znacie jakieś gry podobne do F-Zero X? Najlepiej z trybem online. Platformy PC i PS3.

Znaczy future racery? Z w miarę nowych i dobrych masz tylko genialne WipEout HD na PS3. Na PC ostatnie porządne to były chyba Hover Ace i Ballistics, czyli dość dawno temu. To na PC chyba nigdy nie był zbyt popularny gatunek, a nawet na konsolach jest już praktycznie martwy. Niby na iOS/Androidzie jakieś się pojawiają, ale nie kojarzę żeby jakiś wybił się ponad poziom mułu.

Ewentualnie możesz poszukać jakichś klasyków w stylu Star Wars Racer, Rollcage (choć to samochody, nie poduszkowce) lub starsze WipEouty.

  • Upvote 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zależy jakich typu strategii. Od siebie dodam, że dla mnie najlepszy jest StarCraft 2 (+ dodatek), świetna, na prawdę świetna kampania (w podstawce chyba lepsza) nie wspominając o miodnym multi, dla którego warto tą grę zakupić!

Od dzisiaj mam także Civilization 5, trochę pograłem i jeśli jesteś fanem serii to także możesz brać śmiało, tym bardziej że na Allegro chodzi za grosze (17 zł).

Są też inne dobre tytuły jak Company of Heroes czy też Rome 2, ale te znam tylko z recenzji. Od siebie gorąco polecam właśnie SC2 oraz/lub Cywilizacje :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@nikita38

Z mojej strony polecam :

StarCraft 2 : WoL + HotS - Kontynuacja najlepszej "rasowej" strategii.Świetna kampania dla pojedynczego gracza ,salon gier czyli setki modów stworzony przez graczy ,masa zróżnicowanych jednostek ,zbalansowane i dopracowane w każdym calu multi.Cudo.

StarCraft + Brood War - Klasyk.Trzeba zagrać.

WarCraft 3 + The Frozen Throne - Kolejna niesamowita strategia od Blizzard ,tylko w odróżnieniu od SC2 są tu naleciałości RPG.

Red Alert 2 + Yuri's Revenge - Konflikt między Sowietami i Aliantami w dodatku dopełnia Yuri ze świtą ufoludków.Również jak w StarCraft rozgryka polega na rozbudowie bazy ,zbieraniu surowców i zniszczeniu wroga.Nie wiem jak jest w tej chwili z multi ,bo długo nie grałem.

Red Alert 3 - Podobnie jak w RA2 tylko trzecią frakcją jest Imperium Wschodzącego Słońca.Jak będziesz miał z kim to można kapanię rozgrywać w co-opie.Multi też świetne ,tylko jak w przypadku RA2 ,dawno nie zaglądałem.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem, czy piszę w dobrym miejscu, ale mimo wszystko pytanie dotyczy zakupu gry w wersji cyfrowej. Otóż bardzo chciałbym kupić w przedsprzedaży Goodbye Deponia, cena do 40 zł zarówno na cdp i na steam. Na obu stronach nie ma żadnej informacji o wersji polskiej, ale na tej stronie wyraźnie piszą 'PL'. Czy mógłby ktoś poradzić cokolwiek odnośnie tego? Czy steamdb to wiarygodne źródło i kupując ze steam mogę liczyć na polską wersję gry?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałbym się zapytać czy fifa 13 umarła po wyjściu 14, bo nie mam kasy żeby wyłożyć 140 zł na 2k14, a mam ochotę na popykanie sobie w ultimate team. Czy ktoś jeszcze gra w 13? Nie będę musiał czekać 20 minut na grę?

Do tego słyszałem od wielu osób że pod względem gameplayu fifa 13 jest fajniejsza od 14, co sądzicie?

Edytowano przez volkaran1234
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Którą z tych edycji specjalnych najbardziej mi polecacie, gatunek jest mi obojętny głównie chodzi mi o wasze opinie. Najbardziej interesująco wygląda tron ze względu na figurkę, ale mogę się mylić

FRONTLINES FUEL OF WAr Edycja Specjalna

Tron Evolution Edycja Specjalna

Homefront - Edycja Specjalna

red faction armagedon edycja specjalna

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@UP

Pytanie: zalezy Ci na grze do grania, czy tylko na samej zawartosci dodatkowej? Bo jesli chodzi o to drugie, to zamiast pytac tutaj powinienes sie przeniesc ze swoim postem do tematu poswieconego edycjom kolekcjonerskim. Ten watek sluzy do polecania gier, ktore moga przypasc pytajacym o nie uzytkownikom do gustu, a nie na ocenianiu zawartosci dodatkowej edycji specjalnych/kolekcjonerskich.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Up

Z FPS-ów z możliwością gry z botami to polecam Quake 3 Arena (najlepiej utworzyć sobie konto na Quake Live by bez cyrków pograć sobie w multi) lub Unreal Tournament 3 czy edycję 2004.Mimo upływu lat ,tytuły te dają mnóstwo frajdy i jak dla mnie lepszych FPS do multi nie ma do tej pory. (i żeby nie było ,to tylko MOJE zdanie ,bo zaraz zlecą się fani CoD czy BF i mnie zlinczują ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...