Skocz do zawartości
Lord Nargogh

Nie wiesz jaką grę warto kupić? Zapytaj tutaj.

Polecane posty

Tak jak pisze mumia, jeśli rozszerzenie updatuje ci się w patchu to nie ma sensu kupować ER. A jeśli chodzi o Grę o Tron, nie grałem... ale wiesz ja bym ci proponował zapytać się martina w pytaniach do redaktorów, bo właśnie on pisał reckę i zapewne jego zdanie będzie najbardziej wartościowe na ten temat.wink_prosty2.gif A jak nie to zawsze można rozejrzeć się za inną grą RPG, których jest sporo.wink_prosty2.gif

  • Upvote 2
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to, słucham propozycji smile_prosty.gif W Gothice,Riseny,Mount&Blady, Wiedźminy grałem, więc jeśli możecie, podajcie coś innego tongue_prosty.gif

Jeśli lubisz Gwiezdne Wojny to gorąco polecam Knight of the Old Republic. Na mojej półeczce z grami jest postawiony wyżej od Skyrima. Chyba, że chodzi Ci o RPG w klimacie fantasy.

  • Upvote 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A grałeś w drugą część Wiedźmin, bo na moje za tą cenę to ona się bardziej opłacatongue_prosty.gif. Tak jak wyżej pisałem za tą cenę rozpoczniesz

przygodę z serią:

Dragon Age

Mass Effect- starczyć powinno na część jeden i dwawink_prosty2.gif

Strzelanki- no wiadomo coś z serii Coda, Batleffield Bad Company 2 itp.

Wyścigi - coś z Dirta lub Need for Speeda ( Hot Pursuit ).

Strategie - coś z Heroesbiggrin_prosty.gif i Civilization.

A ja to osobiście polecałbym zapoznać się z serią STALKERwink_prosty2.gifgra.gif

Za mało, ograłeś? To pisz na 100% jeszcze się coś znajdzie.oczko.GIF

O jej i bym zapomniał co prawda nie wspominałeś o grach akcji, ale polecam Assasin'a tak specjalni jak Stalkera.

Edytowano przez asasyn101
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Warto sprawdzić na allegro oferty Steam Gift, a konkretnie mam tu na myśli obie części gry Bioshock, szczególnie jeżeli lubimy sobie pozwiedzać wszystkie lokacje w danej produkcji. Ponadto zarówno Batman Arkham Asylum i Batman Arkham City to również długie produkcje, szczególnie kiedy pragnie się podołać wszystkim wyzwaniom cżłowieka zagadki.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Wiedzmina nie grałem w żadną część,a nie wiem czy druga czesc mi pojdzie

W dirta,Grida i w NFS HP gralem tongue_prosty.gif Stalkera czyste niebo mam z cdaction,a cos ze strategii?

Edit:Wlasnie sprawdzilem na stronie empiku i znalazlem 3 strategie w przystepnej cenie:R.U.S.E,EndWar i World in Conflict-Warte uwagi?

Edytowano przez Maniutek7
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ze strategii polecam starą, ale jarą gierkę Knigts and Merchants, można ją kupić w polskiej wersji wraz z dodakiem na muve digital za niecałe 20 zł. Poza tym wspomnę tu o równie trochę wiekowej, ale piekielne grywalnej produkcji Zeus Pan Olimpu: Złota Edycja.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesz co, jeszcze na nic tongue_prosty.gif Myślę. Patrzę się też na Two Wordls 2

Edit. Co odświeżam stronę, to sklep dodaje nowe gry - wczoraj nie było Crysisa 2 i Dragon Age 2 (edycje premierowe!) a teraz są!

Dobra, zamówiłem sobie Crysisa 2 .Nie będę Was już nękać moimi dylematami przez jakiś czas tongue_prosty.gif

Edytowano przez deBug
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stalkery pójdą bez najmniejszego problemu, Gothic 3 również powinien. Najciężej natomiast będzie z Dragon Age, poszukałbym na Twoim miejscu opinii ludzi posiadających podobny sprzęt do Twojego grających właśnie w Dragon Age'a.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...