Skocz do zawartości
Lord Nargogh

Nie wiesz jaką grę warto kupić? Zapytaj tutaj.

Polecane posty

@Up

Zawsze pozostaje Kane & Lynch.

A ja mam właściwie dylemat, co wybierać - CoD MW3 czy BF3? Mi chodzi tylko i wyłącznie gra w multi, grafika mi wisi, bo za dobrego sprzętu to nie mam (zresztą i tak w multi gram na low dla większej ilości FPSów).

Edytowano przez AlcatrazX
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co możecie mi powiedzieć na temat Alana Wake'a i Kingdoms of Amular? Amular raczej odpada (drogi) z kolei Alan Wake 50 zł no i jeszcze kuszą mnie dwa tytuły (też właśnie tanie) Torchlight 2 (jedynka znudziła mnie dość szybko, choć w betę nieźle mi się grało) i Total War: Shogun (fan RTSów to za dużo powiedziane o mnie, ale ostatnio namiętnie zagrywam się w SC2 i zupełnie inaczej teraz patrzę na ten gatunek. Macie może jakieś obiekcje? :)

Edytowano przez Seba77
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Up

Jeżeli interesuje cię dobry scenariusz, ten klimat utrzymany w serialowej konwencji itp. to bierz śmiało. Ale warto też wspomnieć o tym, że niestety dla mnie walki zaczęły być monotonne, co i tak nie zmieniało faktu, że gra wciągnęła mnie smile_prosty.gif

Ja natomiast mam dylemat czy kupić Left 4 Dead 2, czy Shoguna 2? Bardzo zależy mi na długim gameplayu, a nie wiem np. jak jest z żywotnością tych gier w multi,,

Edytowano przez AlcatrazX
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@SEBA77 Zdecydowanie warto kupić alan wake-a. Według mnie jedna z najlepszych gier tej generacji. Świetna fabuła i ten klimat! I przeciwnie do niektórych mi gameplay się podobał gra nie jest bardzo długa i uwieź że raczej się nie zdążysz znudzić :).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam! Poszukuję gry ryjącej banie, już wyjaśniam mianowicie jakiś HORROR. To tak grałem w F.E.A.R 2 i powiem, że [beeep]ista giera, spodkania z Alma ahhh biggrin_prosty.gif ale za to nawalanka z żołnierzami robiła się czasem nudna. Szukam coś w tym stylu, a nawet straszniejszej. Dodam, że grałem już w gry typu Resident Evil, Lef4Dead czyli mordowanie pseudo strasznych potworów. Ja szukam czegoś naprawdę strasznego, a nie naparzanki. Polecano mi Ju On czyli "Klątwa", bardzo fajna ale nie na PC, jak już to przez emulator, co mija się z celem sad_prosty.gif Odpadają też gry typu, że generalnie unikamy kontaktu ze "złem", to są bodajże survival horrory. Jeszcze raz na koniec gry NAPRAWDĘ ryjące psychikę, sporo szukałem, bez skutku.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam! Poszukuję gry ryjącej banie, już wyjaśniam mianowicie jakiś HORROR. To tak grałem w F.E.A.R 2 i powiem, że [beeep]ista giera, spodkania z Alma ahhh biggrin_prosty.gif ale za to nawalanka z żołnierzami robiła się czasem nudna. Szukam coś w tym stylu, a nawet straszniejszej. Dodam, że grałem już w gry typu Resident Evil, Lef4Dead czyli mordowanie pseudo strasznych potworów. Ja szukam czegoś naprawdę strasznego, a nie naparzanki. Polecano mi Ju On czyli "Klątwa", bardzo fajna ale nie na PC, jak już to przez emulator, co mija się z celem sad_prosty.gif Odpadają też gry typu, że generalnie unikamy kontaktu ze "złem", to są bodajże survival horrory. Jeszcze raz na koniec gry NAPRAWDĘ ryjące psychikę, sporo szukałem, bez skutku.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Silent Hilla grałem, Condemned, fajnie się prezentuje, ale podobno nieco monotonny, kiedyś go sprawdzę. W takim razie idę w Amnesię. :D Zobaczymy pożyjemy, idealnej gry nie znajdę, a może ta gra mnie mile zaskoczy. Dzięki Wam za pomoc.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, kupowanie kluczy na steama przez allegro - Jak to widzicie ? Jak na razie zaopatrzyłem się w ten sposób w Dead Island razem z 2 dlc.Tylko dzisiaj patrząc na cenę L.A Noire z lekka się zdziwiłem.

Zależy mi na grze przy której spędze dużo czasu, bo niestety przechodzenie gier w 10 godzin mnie nie bawi, zwłaszcza teraz kiedy siedzę w domu i jestem chory.

Saints Row The Third - 49.90

L.A Noire o którym wcześniej wspominałem - 22.90 (Sprzedawca ma 100% pozytywów.)

L.A Noire wydaje się grą świetną, tylko czy czasem nie nudzi (Jak też wygląda sprawa ze znajomością języka, wymagana na wysokim poziomie ?) po kilku godzinach ?

Saints Row z kolei zapewni mi mnóstwo radochy i słyszałem mnóstwo świetnych opini.

Wiem że obydwie gry są kompletnie z innej bajki, ale nie mogę się zdecydować, dlatego też chciałbym przeczytać 3-4 opinie którą gre wolelibyście wy/która wam bardziej przypadła do gustu ;>.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

L.A. Noire jest świetne, ma klimat i jedyne czego mu brakuje to jakiejś różnorodności. Jedyne co robimy to brniemy do przodu w wątku głównym i od czasu do czasu pomagamy złapać jakiegoś przestępce na ulicy (pościg samochodowy/strzelanina/pościg pieszy).

Ja kupiłem grę na Steamie jak była za 5 czy 7 euro na wyprzedaży świątecznej, nie przeszedłem jej jeszcze, bo jednak mnie znudziła po 4 rozdziałach. Postanowiłem poczekać na spolszczenie, może jak jeszcze lepiej wgłębię się w historię to bardziej się wciągnę.

Co do kluczy to nie polecam, po co ryzykować, skoro niedługo wyprzedaż? Chyba, że jest to steam gift to kupuj.

Saints Row 3 jest w pudełku za 30zł w Saturnie w Krakowie, dzięki dobremu sercu pewnego tutejszego usera powinienem w przyszłym tygodniu (albo w kolejnym) otrzymać swoją kopię. :)

Edytowano przez Shortyy
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Mam pytanie odnośnie gier w które mogę zagrać w kooperacji lub w kilka osób na 1 komputerze i co będę potrzebował ,żeby zagrać. A manowicie interesują mnie takie tytuły jak resident evil 5, lara croft and the last guardian czy street fighter 4? Co możecie mi powiedzieć odnośnie tych gier ,co będę potrzebował na pewno ,żeby zagrać w tych trybach np. 2 joypady ,jakieś dodatkowe aplikacje itd. Jeśli ktoś zna jakieś fajne gry w ,które można pograć w co-opie lub w kilka osób na 1 PC(obojętnie jaki gatunek) może pisać oraz podając sposób uruchomienia gry.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poszukuję gry sandboxowej w klimatach morskich. Naturalnym kandydatem jest Sid Meier's Pirates!, ale chciałbym wiedzieć, co jeszcze dobrego jest w tym guście. Im więcej rzeczy do robienia tym lepiej, choć rozgrywka powinna być wyłącznie singleplayerowa.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...