Skocz do zawartości
Lord Nargogh

Nie wiesz jaką grę warto kupić? Zapytaj tutaj.

Polecane posty

Risena mam, Diablo też posiadam. Gothici, Dragon Age, Mass Effecty i TES odpadają, bo mam. NVN kurczę też mi wpadło w łapki. Praktycznie w każdego grałem, więc jest trudno...

Moze wezmiesz Spellforce Universe? Tylko nie wiem czy na pewno ci podejdzie bo to polaczenie RPG z RTS ;p Sam sie nad tym zastanawiam i chyba wezme ;p

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Drogi RaxusV, tak jak Sir briansteven z całego serca polecam Battlefield 2. W sklepach oraz serwisie allegro.pl znajdzie Monsieur wersję Complete Collection za niecałe 50zł w edycji EA Classics w charakterystycznym pudełku. Gra ta zapewnia mnóstwo zabawy w trybie multiplayer i wciąż posiada sporą społeczność, Sir.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znajdzie Sir w tej cenie zacne gry studia BioWare-używanego Mass Effect (ok. 30zł lub mniej, jeśli ma Pan zdolności negocjatorskie), Mass Effect 2 w serii EA Classics oraz świetnego Dragon Age również w tejże kolekcji. Szczególnie polecam pierwszą i ostatnią grę, gdyż ME powinno się chyba przechodzić chronologicznie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gentleman, Sir ThePixel polecam Panu jedną z najlepszych gier Made in Poland. Mowa tu oczywiście o Wiedźminie. Spełnia ona wszystkie Pańskie wymagania i na serwisie aukcyjnym allegro.pl znajdzie Monsieur tę grę w atrakcyjnej cenie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak Ci starczy kasy to kup obie gry, najlepszy sposób na dylemat.:)

Teraz ja.:D Jaki polecacie nowy (lub stary) RPG do 100 zł (może być taniej) lub jakiś porządny FPS lub strategia, bo ostatnio nie mogę się na nic zdecydować, a wszystkiego nie kupię, bo to przekracza moje koszty.:)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Frontlines: Fuel of War (40zł)

Dragon Age: Początek (50zł)

Mass Effect 1 i 2 (każda po 50 zł)

L4D 1 i 2 (każda po 50zł)

battlefield 2 i 2142 (każda po 50 zł)

i wszyskie gry z serii ea classic, a teraz jest promocja: Wszystkie gry z Extra klasyki o połowę taniej. Sporo tego.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja polecę wam Fallouta 3 i King's Bounty : Legenda, kupiłem taki pakiet ostatnio za 40 zł i obydwie gry są naprawdę świetne. Zacznijmy od Fallouta 3, świetna fabuła, mnóstwo walki, system V.A.T.S, masa questów pobocznych, ja mam na liczniku 17 godzin na dzien dzisiejszy, robilem tylko q poboczne, wątek główny zacząłem teraz robić. Teraz King's Bounty:Legenda, bardzo nie lubię walk turowych, ale w tej grze naprawde mi się to spodobało, duży świat, bardzo rozbudowana gra. Mógłbym wymieniać dużo zalet. Naprawdę polecam obie gry!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szukam jakiegos fajnego rpg'a. Ale...

-Nie lubie mrocznych rpg, z ciemna grafika, podobaja mi sie za to np cos w stylu Guild Wars.

-Single player

Bardzo lubie tematyke starszej Japonii, wiec o samurajach moze jakis rpg jest? A jak nie to jakis inny fajny, z ladna kolorowa (szarości precz!) grafika najlepiej.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy znacie jakąś dobrą grę akcji, która rozgrywa się podczas zimnej wojny? Chodzi mi o coś podobnego do np. misji w Czarnobylu w CoD4.

@niżej

Bronex ma rację-nie o to mi chodziło. A żeby przechodzić Stalkery chronologicznie, trzeba chyba zacząć od Clear Sky. Wiem, bo grałem ;).

EDIT

I jeszcze poprosiłbym jakieś dobre FPS-y na słaby komputer- 384MB RAM, Pentium 4 2,8GHz, Radeon 9100 128MB.

Edytowano przez org
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy znacie jakąś dobrą grę akcji, która rozgrywa się podczas zimnej wojny? Chodzi mi o coś podobnego do np. misji w Czarnobylu w CoD4.

Stalker Cień Czarnobyla ;) Akcja rozgrywana w owym mieście Gra Miodzio Grafika super palce lizać. Oczywiście też Stalker Zew Prypieci ( Chyba Tak ;). Ale badziej polecał bym ci Tą 2. Gra o niebo lepsza od tej 1 i dużo nowych Rzeczy i wiele innych.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy znacie jakąś dobrą grę akcji, która rozgrywa się podczas zimnej wojny? Chodzi mi o coś podobnego do np. misji w Czarnobylu w CoD4.

Tak jak kolega wyżej polecam OF: Cold War Crisis i wszystkie mody do niego, a jest ich pełno. Znajdziesz mniej lub bardziej hardkorowe misje nie tylko snajperski czy specopsów ale też bitewne, a wszystko to w swojskich klimatach.

EDIT

I jeszcze poprosiłbym jakieś dobre FPS-y na słaby komputer- 384MB RAM, Pentium 4 2,8GHz, Radeon 9100 128MB.

Na pewno pójdzie: Far Cry, F.E.A.R, SWAT 4, Battlefield 2 (jak i cała seria). Jeśli związane z tematyką II WŚ to na pewno wszytkie Medal Of Honor i Return To Castle Wolfenstein. Chyba, że preferujesz radosne rozwalanie to Serious Sam pójdzie spokojnie :laugh:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tom Clancy's Splinter Cell: Pandora Tomorrow najlepsza z serii moim zdaniem i nie potrzeba rakiety - kompa. Pójdzie nawet na słabszym :wink: Serii chyba nie muszę rekomendować :smile:

EDIT.

W Pomarańczowej Kolekcji Klasyki masz trzy części za cenę bodajże 24,90zł. Taką znalazłem na allegro :smile:

Edytowano przez briansteven
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...