Skocz do zawartości
Lord Nargogh

Nie wiesz jaką grę warto kupić? Zapytaj tutaj.

Polecane posty

3 części Prince of Persia. Jak osobiście za Splinterem nie przepadam i wolę Princa, ale do 40zł jest bardzo dużo tytułów choćby:

Neverwinter Nights 2 Złota Edycja

Heroes of Might and Magic V: Dzikie Hordy (samodzielny dodatek)

Sam & Max: Sezon 1

Zależy co lubisz. Polecam poszukać wśród TOPSELLERa.

Aha i jeszcze coś: na stronie Cenenegi jest kolekcjonerka Far Cry 2 za 50zł (!).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za 4 dychy polecam Wanted, świetny FPS, ale tylko na 2-4 godz, bez multi. Za 2 dychy możesz mieć FEAR, świetna, STRASZNAAAAA gra. A tutaj http://www.ultima.pl/Crysis_Warhead_PL/i6199/ masz Crysis'a Warhead za 40 zeta. Grałeś kiedy w "Hirołsów", jeśli tak i ci się podobało to możesz kupić King Bounty Legenda za 29,90 w sklepie Cenegi.

Edytowano przez kamiladam
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość sebi1295

Mam pytanie.Za miesiąc niecały będę zamawiał jakieś gry.Na razie wybrałem sobie tylko: RAINBOW SIX VEGAS.

Oprócz tego do dyspozycji będę miał jeszcze ok. 30 zł.Jaką grę byście mi za tą kasę polecili.Głównie preferuję:

FPS, TPP, AKCJA, SAMOCHODOWE.

Patrz: - Cennik według sklepów gram.pl i gry-online.pl

- Mój sprzęt, konfiguracja w sygnaturce, tak żeby gierki odpaliły chociaż na minimum w niskiej rozdziałce.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Mam problem z wyborem nowej gry. Chciałbym kupić jakiegoś w miarę ładnego graficznie FPS. Prawdopodobnie będzie to MW, MW2 albo BD2 i teraz pytanie, który tytuł jest najciekawszy? Która to taka naparzanka, a w której trzeba skupić się na taktyce? Nie chciałbym grać w kółko w deathmatcha tak jak w CoD2. Bardzo zaciekawił mnie ten tryb w BD2 gdzie przesuwa się linia frontu, fajne to jest?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość sebi1295

Ja ci polecam COD 4: MW, wspaniały singiel aczkolwiek krótki ale się nie nudzi i choćbyś przeszedł go nawet z 5 razy i tak nie odstawisz gry na półkę bo jest jeszcze multi, najlepsze w całej serii.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ Napior - nie BD2, tylko BC2, co bierze się od słów Bad Company 2. A po wcześniejszych słowach i porównaniu jej do Modern Warfare śmiem twierdzić, że właśnie o ten tytuł Ci chodzi.

Cóż, ja w swoich decyzjach pozostanę niezmienny. MW2 to dla mnie jedna, wielka kupa z dennym singlem i jeszcze bardziej głupim multi (mówię to oczywiście o wersji na PC). Jeżeli już bardziej przymierzałbyś się do MW, to jak najbardziej bierz jedynkę, bo tam singiel nie zawodzi, chociaż multi nie podobał mi się w żadnym Modern Warfare - małe mapy, chaos i fart.

Tryb w BC2 gdzie przesuwa się linia frontu, czyli tzw. conquest, to wg mnie najciekawszy tryb dla Battlefielda - duże i dobrze zaprojektowane mapy, pojazdy, tutaj może wkraść się taktyka, właśnie dzięki takim mapom. Battlefield zawsze rządził w multi i tak było i zostanie, bo MW to taka durna naparzanka. Chociaż z pewnością wadą BC2 jest singiel, bo choć bardziej uporządkowany i bardziej przemyślany niż w MW2, to jednak akcją temu drugiemu nie dorównuje.

Edytowano przez Pat5
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja bym proponował Call of duty Modern Warfare 2 . Nie wiem czy ci się spodoba ale dla mnie to 2 z najlepszych gier bo oczywiscie 1 to mass effect 2 . Jest genialna muzyka { W BC 2 ogolnie prawie wogole nie ma tylko spoko dubbing jest xD] Fabuła nawet może sie spodowac grafika spox podobna do 4. A multi wcale nie jest złe Polecam

P.S Moge tez polecic BioSchocka bardzo dobra gra i jeszcze w takiej super cenie (29.99 lub troszke mniej w pomaranczowej edycji) Pozdr.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tryb w BC2 gdzie przesuwa się linia frontu, czyli tzw. conquest, to wg mnie najciekawszy tryb dla Battlefielda - duże i dobrze zaprojektowane mapy, pojazdy, tutaj może wkraść się taktyka, właśnie dzięki takim mapom.

Ten tryb nazywa się Rush i faktycznie jest najlepszy. Najwięcej się tam dzieje - ja go uwielbiam!

Battlefield zawsze rządził w multi i tak było i zostanie, bo MW to taka durna naparzanka. Chociaż z pewnością wadą BC2 jest singiel, bo choć bardziej uporządkowany i bardziej przemyślany niż w MW2, to jednak akcją temu drugiemu nie dorównuje.

Zgodzę się, że MW/MW2 to durna naparzanka. Kiedyś CoD 4 był w multi jak bóstwo, po pojawieniu się BC 2 spadł na psy...

Natomiast nie zgodzę się, że singiel jest wadą BC 2. Akcja jest dobrze wyważona, wszystko logiczne i ogólnie z.a.r.ą.b.i.s.t.e!!! A postacie (i główne, i drugoplanowe) wydają się prawdziwe i niektórych naprawdę można bardzo polubić.

Podsumowując - Napi(o)r, bierz to z.a.s.r.a.n.e. BC 2, bo wymiata :tongue: Moja ulubiona gra, polecam!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szukam prezentu dla siebie na dziś :)Gra pokroju "Max Payne", "Mademan". Nie odpalałem jeszcze "Hitmana" z CDA (nie znam tej serii :wstydnis:) , ale to chyba nie jest taki do końca Max P. - raczej coś bardziej w stronę skradanki (Wikipedia - hasło: "skradanka") choć przez cały czas myślałem, że to trochę inny rodzaj gry :). W takim razie czy "Kane and Lynch" to dobra propozycja na dziś :)? Może są jeszcze jakieś inne dobre gry tego typu?

Edytowano przez atari
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szukam gry z gatunku dowolnego do 70 zł.Chodzi mi o grę, która będzie mi wystarczy na długie godziny, z dobrą fabułą i nieustającą akcją lub coś w stylu Rainbow Six Vegas 2.I jeszcze jedno pytanie:czy gry Ghost Recon Advanced Warfigher 2 i Rainbov Six Vegas opłaca mi się kupić?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szukam gry z gatunku dowolnego do 70 zł.Chodzi mi o grę, która będzie mi wystarczy na długie godziny, z dobrą fabułą i nieustającą akcją lub coś w stylu Rainbow Six Vegas 2.I jeszcze jedno pytanie:czy gry Ghost Recon Advanced Warfigher 2 i Rainbov Six Vegas opłaca mi się kupić?

Polecałbym Ci GRAW2, aczkolwiek Rainbow Six Vegas też jest dobry. ;) Co do gry do 70 zł to myślę że najlepszą jest Wiedzmin (trzymał mnie długie godziny przy kompie).W tym momencie kosztuje właśnie coś koło 60 zł - 70 zł.

Edytowano przez Ston
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szukam prezentu dla siebie na dziś :)Gra pokroju "Max Payne", "Mademan". Nie odpalałem jeszcze "Hitmana" z CDA (nie znam tej serii :wstydnis:) , ale to chyba nie jest taki do końca Max P. - raczej coś bardziej w stronę skradanki (Wikipedia - hasło: "skradanka") choć przez cały czas myślałem, że to trochę inny rodzaj gry :). W takim razie czy "Kane and Lynch" to dobra propozycja na dziś :)? Może są jeszcze jakieś inne dobre gry tego typu?

Jest jeszcze Stranglehold, ale ta gra już jest nastawiona na akcję, a fabuła jest nieciekawa.:P

Szukam gry z gatunku dowolnego do 70 zł.Chodzi mi o grę, która będzie mi wystarczy na długie godziny, z dobrą fabułą i nieustającą akcją lub coś w stylu Rainbow Six Vegas 2.I jeszcze jedno pytanie:czy gry Ghost Recon Advanced Warfigher 2 i Rainbov Six Vegas opłaca mi się kupić?

Może CoD 4? Dobra gra, ale na długie godziny starcza w Multiplayerze.:D Kampania jest tak krótka, że można ją ukończyć w 4-5 godzin z pośpiechem, a bez 8 godzin.:)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja proponuje The Orange Box za 49.90. Masz tam Half Life 2, dwa dodatki do niego- Episode One i Two oraz Portala i Team Fortress 2. Czego chcieć więcej ? Ja kupiłem to rok temu i nadal gram. A nawet jestem fanem. :icon_biggrin:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...