Skocz do zawartości
Lord Nargogh

Nie wiesz jaką grę warto kupić? Zapytaj tutaj.

Polecane posty

up Sprawdź specyfikacje mojego kompa.

Niestety w żadną z tych gier które podał napa88 nie pograsz komfortowe, ja bym ci polecił ja bym ci polecił F.E.A.R wraz z dodatkami, Painkiller, Scarface: Człowiek z blizną, Unreal Antologia zresztą tego jest wiele wystarczy wejść na stronę CD-Projekt i wybrać zakładkę Extra Klasyka, na pewno znajdziesz coś dla siebie klik

co jest lepsze far cry 2 czy Crysis?

Żadnej z tych gier ci nie polecam, nawet jeśli po pierwszym wrażeni zachwyci cie grafika i fizyka, to po pewnym czasie będziesz żałował zakupu, jeśli nie grałeś w S.T.A.L.K.E.R: Cień Czarnobyla to jest to pozycja obowiązkowa dla fana FPS i nie tylko, wejdź też na stronę Premium Games i może znajdziesz coś tam, z tych tytułów chyba wszystkie mogę ci polecić, ale jeśli nadal nie będziesz wiedział co kupić to pisz. Klik

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Crysis czy Far Cry 2?

Obie gry są po prostu jednym wielkim pokazem grafiki, z jakąś tam siermiężną fabułą, śmiesznymi postaciami i przygłupią historią głównego bohatera. Oczywiście, że gusta są różne, ale obie gry mocno mnie zawiodły. A więc nie polecam żadnej z nich, którejś by nie wybrał - szczerze rozgrywka jest dość podobna. Tyle że w FC2 masz Afrykę, gdzie jeździsz samochodem po ogromnym i pustym terenie, strzelając do ciągle respawnujących się przeciwników, a w Crysis super-hero ze śmiesznym kombinezonem, gdzie nawalasz najpierw do japońców, a potem do robali. Jeśli natomiast chodzi Ci o akcję, Crysis jest bardziej dynamiczny.

Jakieś plusy? Ta, obie gry można kupić już od 30zł na allegro (jak nie taniej) także nie są to jakieś wielkie pieniądze. Więc nawet jak się zawiedziesz, to nie będziesz aż tak żałował, gdybyś wydał 100zł.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy to właściwy dział więc proszę w razie czego o przeniesienie tematu (z info na pw) albo link do podobnego tematu (nie znalazłem takiego).

Mój sprzęt (skopiowane z programu Everest):

System: Windows XP Pole (Service Pack 3)

Procesor: AMD Sempron, 1600 MHz (8 x 200) 2800+

Karta Graficzna: NVIDIA GeForce4 Ti 4200 with AGP8X (64 MB)

Pamięć RAM: 2x 512MB

Poszukuje gier RPG lub FPS podobnych do:

RPG: Saga Gothic, Two Worlds,

FPS: Counter-Strike

Dodam, że nie cierpię WoWa oraz Star Wars itp. Czyli ogólnie nie cierpię strasznie bajkowych gier oraz kosmicznych S-Fi (czy coś w tym guście), a z FPS nie cierpię dziejących się w czasie wojny albo s-fi przyszłości.

Z góry dziękuje za pomoc i zmarnowany czas na czytanie tego posta

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam mam taki problem. Mam zamiar kupić jakąś fajną nową strategie czasu rzeczywistego(w edycji kolekcjonerskiej).

Z tego co wiem najlepiej wygląda Napoleon Total War i Settlers 7. Poczekałbym na Starcrafta 2, ale jego przewidywana cena mnie powala. 189 zł.! Nie przeszkadza mi osobliwy klimat settlersów. No i koniecznie kolekcjonerka. Dodam też, że mój kolega ma już Napoleona. Myślę też, że jakby co to znalazłbym kogoś do w multi w settlersach. No i mam stałe szybkie łącze (8mb). Cena Napoleona to ok. 130zł, Settlersów to ok. 140zł. Czekam na propozycję. :icon_mrgreen:

post-61630-1271245851_thumb.jpg

post-61630-1271245879_thumb.jpg

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

DeronRav

Jak z pewnością wiesz, na Twoim kompie nie pograsz w nowsze tytuły :confused: No ale jest sporo starszych gier, które mogę Ci polecić.. Nie wiem tylko, czy te FPS-y to mają być sieciówki, czy nie... No ale postaram się wymienić parę ciekawszych tytułów w które będziesz mógł bezproblemowo pograć na Twoim sprzęcie: Half-Life 1&2+ Episode 1 i 2, Tactical Ops, Devastation, Project Snowblind, no może jeszcze spodoba Ci się seria Splinter Cell albo Metal Gear Solid... A z gier gothico-podobnych to mogę Ci polecić TES III: Morrowind (poleciłbym Ci TES IV: Oblivion, ale on u Ciebie nie ruszy :down: ), a także Severance: Blade of Darkness, Gods: Kraina Nieskończoności... Napisałbym więcej, ale nie wiem dokładnie, czy te gry mają mieć widok TPP, czy FPP :dry:

Krzychu156

Może zainteresuje Cię któraś z części serii Command and Conquer albo Supreme Commander lub Company of Heroes lub jakiś Warhammer :biggrin:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem co w King's Bounty jest takiego trudnego, że w demie nic nie kapowałeś :mellow: szczególnie, jeśli jesteś fanem "Hirołsów" :icon_eek: Ja uważam KB za bardzo dobrą grę, niedawno ukończyłem Wojowniczą Księżniczkę i naprawdę świetnie mi się grało :happy: No ale skoro w demie nic nie kapowałeś, to lepiej nie bierz pełnej wersji tej gry :confused:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@kamiladam

Ja bym polecił tak jak napisałeś, ze strategii King's Bounty. Osobiście grało mi się bardzo dobrze i przyjemnie. A o wybór między Batmanem a Bioshock'iem nie mogę się dużo wypowiedzieć bo w przygody człowieka nietoperza nie miałem przyjemności grać, aczkolwiek polecił bym ją bardziej niż to drugie, ale to jedynie moje odczucie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz poznać historię chronologicznie to radzę zacząć od Czystego Nieba bo jest to prolog czyli wydarzenia, które miały miejsce przed wydarzeniami z Cienia Czarnobyla. Ja bym to widział tak: Czyste Niebo, Cień Czarnobyla i Zew Prypeci.

EDIT

kamiladam zapoznaj się najpierw z serią S.T.A.L.K.E.R a potem się o niej wypowiadaj. To, że Cień Czarnobyla wyszedł jako pierwszy nie czyni go chronologicznie pierwszą częścią serii.

Edytowano przez Bronex
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Liczy się dla mnie długość gry.No i teren działania...Sama elektrownia w Czarnobylu to za mało.Jakieś wioski,miasto dodatkowo by się przydało.Również questy,aby cały czas nie kierować się wątkiem głównym

To raczej powinieneś wybrać jakiegoś dobrego RPGa :) Stalkery nie różnią się za bardzo między sobą - w każdym masz otwarty teren, cykl dnia i nocy, questy główne i poboczne, etc. Ja powiem tyle, że jak chcesz poznać fabułę chronologicznie, to zrób tak jak radzi Ci bronex. :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdyby wybierać STALKERA dla samego posmakowania klimatu to SoC albo CoP, bo choć Czyste Niebo jest bardzo dobre to najsłabsze spośród serii. Nie tylko wg. mnie, ale wg. większości ludzi.

Jak sądzicie opłaca prezentować sobie (tak wiem, sam daje sobie prezenty) Red Dead Redemption na imieniny?

Premiera koło 20 maja, a ja imieniny w Święto Konstytucji mam. Szykuje się w ogóle jakieś demo tej gierki? Nie przypominam sobie, żeby R* dawał kiedykolwiek dema jakiegoś GTA...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...