Skocz do zawartości

Polecane posty

zgadzam sie. i nie chodzi tu wcale o te bajery, ktore daja do prenumeraty. po prostu jest wygodniej, chociaz kiosk mam 100 m od domu. Kurcze a tak w nawiasie mowiąc to przez te wszystkie udogodnienia tak sie rozleniwilem ze nawet mi sie nie chce posta dokończyć ;))

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co do prezentow -> ja akurat trafialem na super :) prenumere zcaloroczna mam od 3 lub 4 lat - pamietam w pierwszej dostalem ksiazeczke z plakatami, ktore ozdobil moj pokoj, dlugopi, czapeczke, dostalem program Magix Music & Video Maker generation 6 deLuxe :) i ostatnio Rainbow Six: Rouge Spear: Black Thron :) Z prezentow jestem i bylem zadowolony :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ja z prenumeraty CDA dostalem:

- podkladke pod mysz

- długopis

- BGII

- R6: BT

- płyte Audio (tematy z gier)

- pare numerów Net., PC Format

- płytke CD z Multimedialnym Atlasem Drogowym

- Karte Prenumeratora

no troszke się tego uzbieralo, no i przez te 3 lata zoszczędzilem kupe forsy ... i lord VATer mnie nie dopadł:)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja prenumeratę dostaję zawsze ok. 3 dni wcześniej, lecz czasem się zdaża, żę okładka jest podarta, ale to przez głupotę listonosza który pcha CDA w moją małą skrzynkę :P. Raz zdarzyło mi się, że miałem złamaną płytę, ale dzieki pani Beacie Jankowskiej wszystko poszło ok!! Dziękuję jej jeszcze raz i życzę (przy okazji) Wesołych Świąt.

A z prenumeraty dostałem program MMMDG5 :D, i teraz ostatnio Gamepada!! :8

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja w sumie rozwiązałem wszystko za pomocą maila, a raczej kilku, ale podejrzewam, że gdyby mieszkał we Wrocławiu/Warszawie (nie pamiętam kierunkowego) to nie było by problemu z zadzwonieniem, a taq taniej mnie wyszło mailami!! Ja tylko mam nadzieję, że jaq najszybciej będę mógł zmienić prenumeratę na DVD, bo mój napęd jest inaczej bezczynny. Nie może się taq marnować :P!
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość ?Sotha_Sil?

Ja np różnie dostaje.Czasami kilka dni przed a czasami kilka dni po.Bo ja wiem od czego to zalerzy(poczta?).No teraz sie ciesze bo wogule sie niespodziewalem ze teraz przyjdzie :) .Ba...w marcu trzeba bedzie znowu kupic na roczek.To bedzie dopiero druga prenumerata na rok.Wczesniej to tylko z kiosku bralem :) .

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A do mnie jeszcze nie doszedł :(:(:(

co do prezentów: zapomniałem:

3 nr pc formata

atlas europy

podkładke oczywiście

ehh... ja z cda siedzie od 2 numeru i mnie na wspomnienia wzięło... troche więcej niż połowę żyxia spędziłem z cda pod ręką... to takie wzruszające :cry:

:P :lol:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Paweł13

Prenumerata rulezzzzzzzzz... Ale coś im się powaliło w wydfawnictwie bo mi 3 przysłali, z czego za jeden dodatkowo zapłaciłem a 3 dostałem gratis :) a prezent mam słuchawki z mikrofonem.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zastanawiam się nad zamówienie roczne prenumeraty ale się jeszcze nie zdecydowałem, pomożecie?

Cóż, jeśli w swojej okolicy masz problem z zakupem w kiosku. Jeśli chciałbysz oszczędzić troche pieniędzy (u mnie przez 3 lata zyskałem 1 roczną gratis...) i chcesz mieć nowy numer przeważnie wcześniej niż inni to czemu nie...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli dobrze rozumiem to następny numer będzie z DVD, mam racje :?:
Tak, a potem znów edycja tylko z CD itd....

Hmm... bardzo dobry pomysł. Zamówiłbym prenumeratę, ale jakoś te prezenty takie nie za bardzo... kiedyś to BG 2 można było dostać :) To były czasy... a teraz - ech szkoda gadać. Poczekam aż dadzą coś fajnego jako prezent :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja już się zdecydowałem i wiem, że zmieniam swoją prenumeratę na DVD, za małą dopłatą (i o to mi właśnie chodziło).

Fajnie, że bedziemy dostawać co drugi miesiąc DVD, mój napęd wreszcie się do czegoś przyda :!:, może za rok będzie już co miesiąc, a pewnie za ok. 5 lat to już będzie tylko z DVD!! :shock: :wink:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Dał Ci Lis ::)

Z prenumeraty jestem bardzo zadowolony ::). Początkowo numery CDA przychodziły do mnie pogniecone z popękanymi pudełkami od CD. Na szczęście od pewnego czasu wszystko jest dostarczane w idealnym stanie ::). Numer 01/2004 przyszedl nawet chyba zapakowany w 3 folie ::).

Dodatki w stylu egzemplarza PC Format sa bardzo milym urozmaiceniem ::).

Zachęcam wszystkich do prenumeraty.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszedlem na ten temat poniewaz mam problem co do prenumeraty. Dzisiaj jest 7.01 a nowe cda wyszlo 30.12 i jeszcze do mnie nie doszlo :twisted: Kilka razy dzwonilem w tej sprawie i powiedzieli ze wysdla numer poleconym i go niby wyslali (a numer polecony mial isc 1 dzien) I tak sobie czekam mam nadzieje ze sie doczekam

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...