Skocz do zawartości

Polecane posty

Zgadza się James. Dostałem takiego meila jak napisałeś. Tylko, że ja nie zapłaciłem od razu. Przy finalizowaniu prenumeraty pisało, że mogę wpłacić na podany numer konta albo zapłacić dzięki jakiemuś druczkowi, który to miałbym dostać razem z pierwszą przesyłką... Nie wiem, może źle coś napisali albo źle to zrozumiałem. Nie wiem czy nie jest już za późno żeby wpłacić na ten podany numer konta. Numer styczniowy już od dawna jest w kioskach, a ja zamówiłem właśnie od numeru 1/09. Wkurza mnie już to... <_<

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja zamówiłem przedłużenie prenumeraty od numeru 02/09 12 grudnia i tego samego dnia przelałem pieniążki na podane konto, zresztą te same co rok temu. Rok temu prenumerata nie była tak promowana jak teraz i czekałem tydzień na maila potwierdzającego. Teraz była akcja z koszulkami, potem wkładka w piśmie więc panie pewnie mają trochę więcej pracy. Za nami dość długi okres wolnego więc podejrzewam, że trzeba wykazać trochę cierpliwości.

Maila o takiej treści również dostałem, ale to wysyła automat więc każdy dostał :) Jest taka opcja, że jak numer nie doszedł przez 10 dni od premiery to po otrzymaniu zgłoszenia wyślą jeszcze raz. Co do koszulek to ktoś tu już pisał, że będą wysyłać w styczniu po opłaceniu prenumeraty, także cierpliwość przede wszystkim :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jednak na forum zostałem dość skutecznie postraszony terminem realizacji zamówienia tj.dostarczenia CD-ACTION do domu przez Poczte Polska ,wysłaniem i stanem mojego ukochanego pisma.

Wysłałem zamówienie z tej wklejki -karty pocztowej co była dołączona do aktualnego numeru CD-ACTION, jednakze z racji tego iż najblizszy CD-ACTION już 23 Stycznia w Piątek :D :D :D , to nie chcialbym z powodu Poczty Polskiej , Mrozu ,Kryzysu itd. dostać mojego ukochanego pisemka po weekendzie zwłaszcza ze sesja sie zbliza .... :angry:

W zwiazku z czym zrezygnowałem z prenumeraty .. i jestem szczesliwy i pewny ,że kupie w dobrym stanie na czas w kiosku ,który mieści się od mojego domu jakis 1 km, zamiast płakać nad losem ze przyszedł opozniony......

P.S Fan CD Action Nie lubi czekac

P.s2 -jakies 140 zetko zaoszczędzone na dobra gierkę ;]

P.S.3 - zpoczatku widzialem prenumerate jako same plusy - ale tera widze ze wczesniej mozna nabyc juz w Empiku ;]

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Potrzebuje fachowej odnośnie prenumeraty cd-action. Jeśli wyśle w poniedziałek uzupełnioną tą kartę co była w numerze 01/2009 i zamówię od numera 02/2009 to kiedy mogę się spodziewać rachunku do zapłaty (czy przyjdzie on razem z numerem 02/2009)? I czy ten numer z związku z tym może być o dużo opóźniony? I czy się opłaca cdaction z prezentem czy cd-action + pc format?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem tak rachunku spodziewaj się zaraz po wysłaniu tydzień lub dwa. Do mnie na ten przykład przyszło bardzo późno a na następny dzień ponaglenie. Jeśli nie zapłacisz to prenumeratę Ci wstrzymają do czasu wpłynięcia pieniędzy na ich konto. A co do prezentu czy gazety to ja wybrał bym gazetę ale niestety na stronie Bauera nie było takiej opcji wiec wybrałem plecak z czego jestem zadowolony :) Jak dla mnie prezenty w tym miesiącu nie są zbyt ciekawe wiec nie wybrał bym żadnego z nich.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wybrałem plecak z czego jestem zadowolony

W którym miesiącu był to wyboru plecak?

Jak dla mnie prezenty w tym miesiącu nie są zbyt ciekawe wiec nie wybrał bym żadnego z nich.

Jak ja patrze to co miesiąc są jedne i te same prezenty nie ma nowych, a na tej karcie co dali w numerze 01/09 moża sobie w prezencie słownik, słuchawki i zestaw Wilkinson, to czyli znaczy, że poza tą kartą można inne przedmioty zamówić, jak tak to np jakie?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli tak dla jasności wysyłam do nich tą kartę od prenumeratory z numeru 01/09, przypuśćmy w poniedziałek, jak im dojdzie to mi odsyłają blankiet do zapłaty czy dopiero przy numerze od którego zamówiłem i czy prezent też przyjdzie razem z tym numerem?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra po kolei:

1. Wypełniasz kartkę z CDA jeśli masz wersję kartonową to mam i numer 01/2009 wiec zamawiasz prenumeratę od następnego czyli 02/2009 :)

2.Na poczcie wysyłasz wypełnioną kartkę peniając się że wszystko na niej ok.

3.Czekasz na kwitek który powinien dojść tydzień lub 2 po wysłaniu kartki ale różnie to bywa

4.Płacisz

5.Czekasz na gazetę i prezent które zapewne nie przyjdą razem.

I to by było na tyle :D w razie jakichkolwiek problemów dzwoń do Bauera i wyjaśnij powinni załatwić to szybko i fachowo numer jest na stronie lub gdzieś w temacie na wcześniejszych stronach tematu

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmmm czyli najlepiej byłoby zamówić tą prenumeratę od nr 03/09, a nie od 02/09, ponieważ 23 styczeń tuż, tuż , a wszystkie formalności załatwiania tej prenumeratury mogą potrwać długo, co będzie się mogło wiazać z dużym opóźnieniem numeru 02/09 jakbym go zamówił chyba, że się mylę od jakiego numeru najlepiej zamówić?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

P.S Fan CD Action Nie lubi czekac

P.s2 -jakies 140 zetko zaoszczędzone na dobra gierkę ;]

P.S.3 - zpoczatku widzialem prenumerate jako same plusy - ale tera widze ze wczesniej mozna nabyc juz w Empiku ;]

Nie za bardzo jest tak, że oszczędzasz 140 plnów, bo w sumie to w prenumeracie oszcjesteś 30 złotych do przodu (jeśli zamawiasz bez prezentu), niż gdybyś kupował co miesiąc :)

Chociaż druga strona medalu to to, że jednak trzeba czekać. Tj. ja zamówiłem prenumeratę pierwszy rz i nr przyszedł opóźniony, ale czytałem też na forum, że czasem pismo przychodzi przed premierą (ale nie wiem, ile w tym prawdy :)), więc...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurde, zamówiłem prenumeratę jeszcze przed świętami (od numeru 1.01) i jeszcze nic nie przyszło O.o Wysłałem im maila i zero odpowiedzi -_- Trochę mnie to zaczyna irytować zwłaszcza że zapłaciłem z góry przelewem...

Mam to samo.. zaplacilem dobry miesiac temu..

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...