Skocz do zawartości

Polecane posty

Mam 2 pytania odnośnie prenumeraty...

3 Stycznia pierwszy raz złożyłem zamówienie przez internet na prenumeratę od numeru 2.09.

Od razu wysłałem przelew (przez internet), podając w tytule swoje nazwisko (czyli na jakie zamówiłem prenumeratę).

Problem tkwi w tym że nie wiem czy prawidłowo wysłałem pieniądze gdyż wysłałem je nim na maila doszło potwierdzenia zamówienia prenumeraty więc gdy przelew doszedł prawdopodobnie mojego nazwiska w bazie danych nie było...

Czy prawidłowo zapłaciłem za prenumeratę?

A drugie pytanie tyczy się numeru lutowego...zwykle ile po premierze kioskowej dochodzi numer? Bo numer wyszedł w piątek a do mnie nie dotarł do tej pory (jeśli to ma znaczenie to mieszkam w średniej wielkości mieście na podkarpaciu

).

@edit

Numer Lutowy dotarł w Środę:)

Wysłałem maila z z zapytaniem czy prenumerata jest opłacona...Dziękuje za odpowiedzi;)

Edytowano przez Grajcz
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No a jak sobie wyobrażasz, że w dniu premiery CDA wyladuje u ciebie na biurku ?;P Wiadome ze dochodzi 1-3 dni po premierze kioskowej.

@Grajcz

Mysle ze najlepiej i nabezpeczniej bedzie jak zadzwonisz do dzialu prenumeraty Bauer i tam się zapytasz czy przyjęli Twoje zgloszenie. Ja niestety nie wiem jak wyglada u nich wplacanie na konto, tzn. z mojego doswiadczeniea wiem tyle, ze nalezy przelac pieniadze kiedy dostanie sie blankiet przelewowy.

Pozdrawiam

Edytowano przez Pawelck91
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Grajcz Jeśli przelałeś na prawidłowy numer konta i przy przelewie podałeś swoje dane to nie ma co się martwić. W razie jakichkolwiek wątpliwości polecam zadzwonić do działu i spytać.

Spinki.. nie dla mnie. Kamerka przy spinkach to jak niebo i ziemia.

Edytowano przez chapnik87
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj doszedł do mnie nr. 2/09. Data nadania -> 22.01.2009. Niby wszystko ok. Czasopismo w świetnym stanie, płyta cała, poczta cackała się z tym "tylko" tydzień (pomijam fakt, że mieszkam w dużym mieście, a nie małej wiosce, gdzie listonosz zagląda raz na miesiąc).

Osobnym poleconym dotarła też koszulka. Data nadania to "chyba" 21.01 (ciężko odczytać datę). Pomijając już opieszałość poczty, to spodziewałem się czegoś lepszego. "Logo" to mały, ledwo widoczny nadruk, który zejdzie po trzech praniach. Ale jako gratis może być, darowanemu koniowi w zęby się nie zagląda...

Martwi mnie tylko kwestia "prezentu" (dokładniej to kamerki). Miał przyjść razem z pierwszym numerem. Oczywiście go nie ma. Dzwonić/pisać do działu prenumeraty i zawracać im gitarę czy jeszcze poczekać? Jak mniemam kamerka nie idzie razem z czasopismem jako zwykły list (nie zmieści się w skrzynce, nawet "europejskiej"), tylko jako paczka. Listonosz był, ale ani paczki, ani awizo nie zostawił.

Czy ktoś, kto już otrzymał "prezent" może się wypowiedzieć?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do mnie kamerka przyszła 16 stycznia (zamawiałem i płaciłem 12 grudnia). Zapakowana w pudełko o rozmiarach mniej więcej jak ryza papieru do drukarki. Na Twoim miejscu poczekałbym conajmniej do końca tygodnia, ponieważ wszystko wyszło z działu prenumeraty i idzie do Ciebie tą samą drogą pocztową więc możesz dostać wszystko jednego dnia albo pojedyncze przesyłki w ciągu kilku dni.

@ Seba_89 Myślę, że limit pecha wyczerpałeś na ten rok :) pojęcia nie mam co się stało ale mogli np zrobić błąd w adresie i dostać gdzieś po tygodniu/dwóch zwrot, pewnie sprawdzili adres i poprawili. Napewno nikt na złość tego nie robił :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Buuu :/

A ja nadal nie mam numeru styczniowego.

Czy ktoś się orientuje ile trwa procedura reklamacyjna?

16stego stycznia dostałem maila, że reklamacja została przyjęta i numer zostanie dosłany. W tym tygodniu wysłąłem kolejnego maila i brak odpowiedzi.

Lutowy przyszedł w ten poniedziałek.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

do tej pory zawsze było pięknie.. ale na ten numer 02/2009 czekam już ponad tydzień (pierwszy raz tak mi się zdarza)

Ja jeszcze czekam na 01/2009 :/

Zadzwoń do działu prenumeraty (...)

Próbowałem z 5 razy - zawsze automat...

No nic. Idzie następny tydzień, pewnie jeszcze się przypomnę mailowo i spróbuję jeszcze podzwonić. A jak nie będzie odzewu to już nie wiem co zrobie... Pewnie zakończy się moja długa przygoda z CD-A :P

Pozdro

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odradzam wybieranie prenumeraty w ramach programu partnerskiego w Plus GSM. Ojciec mój przeznaczył dużą część swych punktów na prenumeratę CDA. Dokonał zamówienia po świętach. Do dziś nie otrzymałem ŻADNEGO numeru pisma, ani styczniowego, ani lutowego - obydwa musiałem zakupić sam. Nie wiem kto nawalił - czy zwyczajowo Poczta Polska czy Plus - wydawnictwa nie podejrzewam - ale takie traktowanie klienta uważam za po prostu niegodne tak dużej firmy.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jeszcze czekam na 01/2009 :/

Próbowałem z 5 razy - zawsze automat...

No nic. Idzie następny tydzień, pewnie jeszcze się przypomnę mailowo i spróbuję jeszcze podzwonić. A jak nie będzie odzewu to już nie wiem co zrobie...

Brak odzewu z ich strony - chyba się ten przypadek kwalifikuje do podjęcia działań przez Rzecznika ochrony konsumentów..

jezeli nie będzie odpowiedzi na moje maile (telefon - zawsze automat) to chyba tak zrobię

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...