Skocz do zawartości
Spyze

Nie mogę zainstalować gry z CD-Action.

Polecane posty

Witam, mam następujący problem. Wczoraj kupiłem najnowsze CD-Action, w którym była min. gra "Men of War - Oddział szturmowy GOTY". Chciałem ją zainstalować, ale po kliknięciu "Instaluj" nic się nie stało. Klikałem wiele razy, restartowałem kompa, czyściłem płytę, robiłem wszystko, ale nadal brak reakcji na klikanie myszką. Bardzo chciałem sobie pograć w tą grę, ale nie wiem co mam zrobić, aby ją zainstalować. Z góry dziękuję za pomoc, pozdrawiam.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 minuty temu, Spyze napisał:

Nie chcę reklamować płyty, którą już wykorzystałem... Zasilacz mam oryginalny i reszta gier, która była na płycie działała, tylko ta jedna nie chce się zainstalować, o to mi chodzi.

A przeczytałeś chociaż to FAQ?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi też się nie chce zainstalować jedna rzecz Prototype sprzed 5 lat ale przerzucę na dysk instalkę i może wtedy zadziała :)

Edit: Ku możliwemu zdziwieniu osób z wyżyn... Ten sposób nie podziałał. Moglibyście testować płyty pod kątem instalacji przed ich dodaniem do magazynu. A nie moment to już 2019 i usunęliście ten problem w najprostszy sposób pozbywając się płyty.

Dobra okazało się że pasek postępu instalacji nie szedł do przodu ale jakimś cudem gra się zainstalowała i działa. Temat do zamknięcia.

Edytowano przez Raf99
żeby nie wysyłać więcej postów bez sensu
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sumie czytam nagłówek do Zawartości Płyty w numerze z 2012 a tam pisze że instalacja może nie zakończyć się pomyślnie jeżeli się nie ma 10GB wolnego miejsca na dysku C. Cóż już rozumiem czemu u mnie były z tym problemy(o dziwo i tak zainstalowało ale to było dziwne i tak).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...