Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Smuggler

Muzyka, której słucham, muzyka ktorą lubię

Polecane posty

. Nienawidze natomiast Nirvany( za zarozumialstwo Cobaina i za to, ze pod koniec kariery to oni wlasciwie pop grali:D)

Pop to onui grali jesli juz na Nevermindzie, gdzie na In Utero czy Incesticidzie??

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nigdzie. Sęk w tym, że Nevermind to najbardziej popularna płytka, więc ludzie często mówiąc o Nirvanie mówią tylko i wyłącznie na podstawie Nevermind, a to nie daje pełnego oblicza zespołu...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słucha ktoś Elektrycznych gitar lub Czarno-czarnych :?: Dwa najlepsze zespoły jakie słyszałem :D . Fajne mają teksty.

Czarno-czarni to weterani piosenki kabaretowej. Dawno temu nazywali sie Bielizna (jeszcze dawniej Bielizna Goeringa) i wtedy to dopiero spiewali do smichu (polecam plyte Taniec Lekkich Goryli {chyba}).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

(ja chyba w tym topicu jakiś monotematyczny jestem :P )

A słyszeliście ze Yes na początku czerwca gra w kongresówce? :D

Hmm, pewnie nie słyszeliście :P - nie szkodzi, niniejszym was uświadamiam^^ Choć i tak pewnie nikt z was się na niego nie wybiera, ale cóż, wasza strata:> Koncerty są bardzo mocną stroną tego zespołu, już zacieram ręce (i kasę...). Btw, ciekawe, ile liczą sobie za koncert LB. Za Yesów zapłacę pewnie coś koło 150 - 200 zł. :?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słucha ktoś Elektrycznych gitar lub Czarno-czarnych :?: Dwa najlepsze zespoły jakie słyszałem :D . Fajne mają teksty.

Czarno-czarni to weterani piosenki kabaretowej. Dawno temu nazywali sie Bielizna (jeszcze dawniej Bielizna Goeringa) i wtedy to dopiero spiewali do smichu (polecam plyte Taniec Lekkich Goryli {chyba}).

Nie wiedziałem że tak dobrze znasz ten zespół Kabura. Ja tam po prostu ich słucham :D . Mi się bardzo podoba piosenka o misiu. W refrenie jest takie coś: "Wydłubałaś sianko z naszego misia nie chcę się z tobą więcej spotykać". Fajne też sa "Śpiąca Jola", "Szpieg Irena" i "Jedzą rybę".

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Yeah, LB w Spodku. I'll be there! Mogą mnie ochlastać z kasy, ale do diabła będę tam. Bosze, żeby LB się bardziej ceniło od Ozziego... uff, no dobra, ale wypada być^^ Poa tym Chocolate Starfish & cośtam cośtam było pierwszą oryfinalną płytą jaką kupiłem, więc choćby z tego powodu wypadałoby być :)

Nirvana - słucham Omegi, więc szaaa^^

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość ..::Bizon::..
Nigdzie. Sęk w tym, że Nevermind to najbardziej popularna płytka, więc ludzie często mówiąc o Nirvanie mówią tylko i wyłącznie na podstawie Nevermind, a to nie daje pełnego oblicza zespołu...

Ja bym powiedzial nawet wiec, ze na podstawie jednej piosenki (tak tak movie tu o Smells Like Teen Spirit) Najgorzej jest jak ludzie oceniaja jakis zespol nawet jak wogle nie uslyszeli zadnej piosenki... "ooo dlugowlosy cpun... jego muzyka musi byc okropna..."

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ja też musze, choć jak to zrobie to nie wiem. Z mojej chatki cieplutkiej do Spodka, kawałdrogi. Dokładnie nie wiem ile, ale w linii prostej bedzie tego z 500 km :? . Teraz jeno musze jakąś ekipe zebrać, bo samego to mnie rodzice chyba ( :D/ ) nie puszczą. BTW to podobno LB miało już grać kiedyś (bodaj 1998) w Spodku, ale nie zagrali bo cośtam.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość ..::Bizon::..

Nie zagrali bo ktos z polskiej strony nie wydal zgody bo woleli Enrique Iglesiasa (czy jak mu tam bylo)... a moze mi sie z czyms innym pomylilo :P ale tak cos mi sie po pamieci paleta :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 marca roku 2004 w katowickim spodku odbedzie sie koncert Limp Bizkit :) (wiem ze bylo o tym wspominane tylko cvhyba nie byla napisana data :wink: )..... Moze sie wybiore choc nie wiem czy znajde kase (bilety od 90 do 150 zl :( (dane z SE)) ale fajnie by bylo tam byc :D:D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym powiedzial nawet wiec, ze na podstawie jednej piosenki (tak tak movie tu o Smells Like Teen Spirit) Najgorzej jest jak ludzie oceniaja jakis zespol nawet jak wogle nie uslyszeli zadnej piosenki... "ooo dlugowlosy cpun... jego muzyka musi byc okropna..."

I to jest chore podejście. Ja, jak nie mam pojecia na jakiś temat, to się nie wypowiadam. Tak więc nie bluzgam na hiphop czy techno, bo po prostu nie znam tej muzyki. A to, że słyszałem dwie piosenki w Tv czy w radio nie znaczy nikt. Bardzo mnie denerwuje taki szufladkowanie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę że prawie nikt nie słuch Elektrycznych Gitar to może ktoś słuch przynajmniej bluesa. Ja mam 2 płytki (B.B. King i the Yardbirds) i od czasu ich słucham. Fajne są. Lubię ten rodzaj muzyki. Lubi może jeszcze ktoś bluesa??

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"W ciemnej tej cely na zgniłym posłaniu

młody kitfunfel kopyrta. Pikawa mu stawa

w ten wolnem konaniu. To młody

kitfunfel kopyrta. Przy jego tem koju

kiciorka przycupła..."

I tak dalej :wink: Co Wy na to? :wink: Kto to? Skąd to? Konkursik z nagrodą: uścisk ręki prezesa :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"W ciemnej tej cely na zgniłym posłaniu

młody kitfunfel kopyrta. Pikawa mu stawa

w ten wolnem konaniu. To młody

kitfunfel kopyrta. Przy jego tem koju

kiciorka przycupła..."

Kult "Dom wschodzącego słońca"

Pan prezes włoży rękę w monitor :wink: .

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Jedi_padawan

To ja mam tez zagadke:

There's a feeling I get,

When I look to the west,

And my spirit is crying for leaving.

In my thoughts I have seen,

Rings of smoke through the trees,

And the voices of those who stand looking.

It makes me wonder.

Ten utwor wiaze sie z moimi upodobaniami muzycznymi. Wiecej chyba pisac nie trzeba. A NuMetal uwazam za NeoMetal. Nie znosze tej muzyki, ale szanuje ja i ludzi ktorzy jej sluchaja. Denerwuja mnie goscie ktorzy mowia: "Boze ten gosc slucha (tu dac dowolny rodzaj muzy, czy jakis zepsol), musi byc debilem" Znam kilka takich osob.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Elektryczne gitary,Reaage,muzyka operowa,klasyczna,hh,rock,punk rock,metal czyli wiekszosc rodzajow muzyki.Osoby sluchajace hh maja w Polsce dobra sytuacje ,bo non stop sa koncerty i do tego tanie ^^.Swoja droga mnie dobiaja osoby co sie uwazaja za osoby obycie w temacie hh ,a slyszeli tylko piosenki z Vivy ,albo sa zafascynowane Peja i artystami jednego utworu (jeden osiem L,WNB,WSP).

Od 90 do 150 złociszy. Płyta ceni się po 110.
Straszne,kiedys ich plyty mozna bylo kupic za 39zl ,a i tak trzeba bylo szukac.Ach ta pogon za pieniedzmi.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz rację - koncerty hiphopowe są u nas bardzo często i bardzo tanie. Nawet w Krośnie był Peja. Ale numer był niezły, bo kooncert był na otwartym stadionie i ludzie z sąsiedztwa byli źli, że taki hałas panuje i nie mogą zasnąć. Wykonali parę telefonów i prezydent miasta ściągnął biedaka ze sceny. I tyle było z koncertu ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Generalnie nie znosze HH, oni śpiewają wg. schematów:

- jesteś [beeep]ista laska, miłość to piękna rzecz, może masz ochotę teraz na małe xxxx + mnóstwo wszelakich określeń kobiecych części ciała;)

- jesteśmy bardzo biedni, nagrywamy dla ideii, zarabiamy mało kasy, walczymy z... (i tutaj masa różnych przykładów)

- o jak w tym kraju jest żle, o jak żle, wszystko jest do [beeep], nie ma co do garnka włożyć, jest tragicznie ale najważniejsza rzecz to HH i moja banda z podwórka, na muzyce wcale nie zarabiamy...

Nuda, nuda, nuda... + nudny podkład + żenujące teksty...

Na szczęście moda na polski HH jakoś troszke traci na sile...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...