Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Smuggler

Muzyka, której słucham, muzyka ktorą lubię

Polecane posty

Generalnie nie znosze HH, oni śpiewają wg. schematów:

- jesteś [beeep]ista laska, miłość to piękna rzecz, może masz ochotę teraz na małe xxxx + mnóstwo wszelakich określeń kobiecych części ciała;)

- jesteśmy bardzo biedni, nagrywamy dla ideii, zarabiamy mało kasy, walczymy z... (i tutaj masa różnych przykładów)

- o jak w tym kraju jest żle, o jak żle, wszystko jest do pupci, nie ma co do garnka włożyć, jest tragicznie ale najważniejsza rzecz to HH i moja banda z podwórka, na muzyce wcale nie zarabiamy...

Nuda, nuda, nuda... + nudny podkład + żenujące teksty...

Na szczęście moda na polski HH jakoś troszke traci na sile...

hehehe...

Mowisz ze spiewaja wedlug schematow?? Sa tacy ktorzy tak rapuja, np. Peja nonstop spiewa o biedzie, a na teledysku woza sie samochodami i wyskakuja w najdrozszych dresach :P. Jest wielu takich ktorzy rymuja wedlug tych schematow, ktore wymieniles. Nienawidze wlasnie takich ludzi. Dzieki nim hiphop jest postrzegany przez ludzi niebedacych w temacie jako g***o.

Ale sa tez inni wykonawcy. Ich teksty nie traktuja o biedzie czy narkotykach i dziewczynkach. Ludzie posluchajcie np. ostatniej plytki Eldo lub starej Grammatika (jest jeszcze sporo wykonawcow ktorych teksty nie sa banalne i moglbym spokojnie polecic). O takich wykonawcach wie duzo mniej osob, bo ich teledyskow nie puszczaja nonstop na vivie czy w mtv(moze nakreca jeden klip promujacy album).

Nie wiem czemu ci artysci sa mniej popularni. Moze ich muzyka nie jest fajna i rytmiczna, a moze maja zbyt trudne teksty??

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Lord_Vertumnus

co niektorzy zapewne skojarza mnie z forum METAL i zdziwia sie tym, co napisze, ale to jest moje wlasne zdanie i nie mam zamiaru go zmieniac...

Bylem na wakacjach na jakiejs wiosze przy Czechach, z kumplem [i tylko dlatego pojechalem, to nasza mala tradycja :)], i z blizej nieznanymi nam osobnikami. Okazalo sie, ze obydwoje sa "spoko" i fajne z nich "ziomy", jedynym malym "problemem" bylo to, ze kazdy z nas mial odmienne gusta muzyczne. Moj kumpel - Punk RockHard-Core, ja - Black Metal; Jeden z nich - RapHip-hop, drugi nawet nie wiedzial co lubi :). W kazdym razie, pewnej nocy, gdy moj kumpel sie myl, a my siedzielismy z tym od H-h w pokoju i sie nudzilismy wyciagnal walkmana. Poprosilem zeby mi dal posluchac... pozwole sobie zacytowac:

Jędker)

Jestem pewien, to jest dla mnie proste: zipowe projekty okażą się owocne, przyjdzie czas, to wtedy odpocznę, na pewno nie spocznę, dopóki nie skończę, tego co zacząłem- synchro z Sokołem, ZIP ekipą. To wszystko przeciw komercyjnym hitom, w które sam nie mogę wierzyć, setki przeżyć, wrażeń czasem mocnych, zdarzeń dziennych, nocnych, niezapomnianych rad znajomków. Czekałeś na nielegal, czekaj na następne nagrania ziomków. Jedi z gibon sekcji. Czy kiedyś dojdę do perfekcji? Nad sobą pracuję, z czasem człowiek się hartuje, z czasem... Zamyśliłeś się? To zejdź na ziemię. Jak ziścić życiowe marzenie? Trudne zagadnienie. Losu złota moneta, to nasze istnienie, uświadomienie: czyny w słowa kąszą jak szerszenie, agresywnie, nie lepiej czasem spojrzeć pozytywnie?

Refren)

Cannabis, whisky, ananas, jeszcze będzie czas by odpoczywać.

Sokół)

W walce o lepsze życie czas mija mi. Od narzekania nie wyzdrowiał jeszcze nikt. Załamałeś się - to wykopałeś sobie grób. Chcesz odpoczywać, to nie czekaj tylko coś w tym celu rób, bo powiększysz klub wzruszających ramionami, nie są w stanie pomóc sobie sami, tym bardziej innym. My z ziomkami robimy co się da żeby było lepsze życie. Sprawdź ilu takich co na starcie mają przejebane, jeśli się załamiesz, to tak już zostanie. Moim źródłem życia nawijanie. Do celu dążę, drążę, jestem w coraz lepszym stanie. Chcę dla swoich bliskich szczęścia, pokażę im od czego zaczynałem, lecz na zdjęciach. Widzę wielu, którzy tylko chcą nie mając pojęcia, że fundamenty piekła są na dobrych chęciach. Bez cięcia. Trzymam się zajęcia. Hip hop ze składem zipów. Nie mam klipów z sześcio cyfrowym budżetem. Prowadzę swoje życie a nie BMW. Jeszcze nie zwiedziłem wszystkich stron, ale jeszcze mi nie bije dzwon. Nie wierzysz w to, że będzie czas, to pardon - pozamiatane masz.

WWO - "Jeszcze Bedzie Czas"

---

I teraz, kochane metale krytykujace h-h za to, ze niby spiewany jest o bidzie, o tym ze oni maja zle etc. niech przeczytaja ten tekst 666 razy i pomysla o czym on tak naprawde jest... "na pewno nie spoczne, dopoki nie skoncze", "zalamales sie - to wykopales sobie grob, chcesz odpoczywac to nie czekaj tylko cos w tym celu rob". Ja - szczerze - bylem zdziwiony, nawet "podklad" mi sie spodobal... I potem cala noc sluchalem h-h wraz z tym gosciem. Poszly inne utwory WWO, i musze przyznac ze sa naprawde ciekawa grupa, bardzo ciekawie prezentowal sie takze Grammatik i tak dalej. Posluchajcie najpierw muzyki, zanim zaczniecie ja krytykowac... I niech to bedzie lekcja dla wszystkich, ktorzy sa swiecie przekonani, ze h-h to tylko o dziwkach, biedzie blablabla...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem mile zaskoczony tym postem. Tak jak napisal Lord_Vertumnus, najpierw posluchajcie muzyki, dopiero pozniej ja krytykujcie. Nie mozna opierac swoich pogladaow tylko na kilku kawalkach uslyszanych w radio czy na vivie.

Kawalek WWO - "Jeszcze bedzie czas" to juz klasyka. Polecam przesluchac rowniez plytke WWO - W wyjatkowych okolicznosciach (z 2002 roku), a glownie piosenke "Uwazaj jak tanczysz".

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czemu ci artysci sa mniej popularni. Moze ich muzyka nie jest fajna i rytmiczna, a moze maja zbyt trudne teksty??
No nei sadze ,zeby Grammatik byl malo rytmiczny :).Swoja droga zadziwila mnie szybka kariera DKA ,oni w piosence "Marzenia" nie umieja sie w refrenie w bit wczuc ,ale coz.Wiekszosc osob jak juz mowilem slucha hh ,ale tylko tych bardziej znanych wykonawcow wiec nie ma sensu rozmawiac.Jak ktos mi powie ,ze zna PeIHa ,Intoksynatora,Pal6 czy Familie H.P. to naprawde bede rozradowany,niestety wiekszosc polskich piosenek hh jest robiona wg. smechatow ,bo takie gadanie o biedzie kupuja osoby w wieku 10-15 lat .Najbardziej mnie rozsmiesza ,ze czesto dziewczyny ktore by takiej muzyki nei sluchaly ,sluchaja ja na pokaz bo to jest trendy...Wstyd,ludzie Polski wstyd !
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wedlug mnie Grammatik ma wypasne podklady (NOON rulezz ;) ). Tylko dla tych wszystkich pseudohiphopowcow te podklady moga byc "zamulajace" (tak stwierdzil moj kuzyn - hiphopowiec od niedawna). Oni wola cos takiego jak "Merctedes 600".

DKA natomiast zrobil kariere miedzy innymi dlatego, ze ma troche inny styl spiewania i niezle teksty.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Generalnie nie znosze HH, oni śpiewają wg. schematów:

- jesteś [beeep]ista laska, miłość to piękna rzecz, może masz ochotę teraz na małe xxxx + mnóstwo wszelakich określeń kobiecych części ciała;)

- jesteśmy bardzo biedni, nagrywamy dla ideii, zarabiamy mało kasy, walczymy z... (i tutaj masa różnych przykładów)

- o jak w tym kraju jest żle, o jak żle, wszystko jest do pupci, nie ma co do garnka włożyć, jest tragicznie ale najważniejsza rzecz to HH i moja banda z podwórka, na muzyce wcale nie zarabiamy...

Nuda, nuda, nuda... + nudny podkład + żenujące teksty...

Na szczęście moda na polski HH jakoś troszke traci na sile...

Volt słuchaj.... Ja słucham hh, a nie lubie metalu. Ale nie dlatego, ze go nie lubie tylko nie znam po prostu. Wydaje mi się, że u ciebie jest tak samo z hh. Posłuchaj Fisza albo OSTRa. Twoim schematom wymyka sie tez Tede. Uważam, że nie masz pojecia o hip hopie :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wg.mnie DKA nie ma zbyt blyskotliwych textow np. "Jakby to bylo gdyby mnie nie bylo" taka filozofia dla osob z Iq 90> :).Jak dla mnie co do textow to wymiata OSTRy ,a z rytmika pezet [chociaz temu pierwszemu tez duzo nie brakuje do idealu].Swoja droga ,wielu metali mysli ze w hh beda podklady tak zroznicowane jak w muzyce klasycznej muzyce,albo w metalu jednakze to jerst tylko podklad zeby nie bylo pustki.Najwazniejsza sa slowa ,a nie to jaka muzyka leci.Dla tych ,ktorzy narzekaja na monotonie textow polecam posluchac Grammatik- Nie ma skroconych drog,Grammatik - friko ,oraz Pono - Hold .Np. tekst Grammatik - nie ma skroconych drog :

Nie musisz mówić mi, że jest ciężko, co z tego

Nic nie robisz, nie masz nic i nie zmieniasz niczego

Mówisz mi, że palenie zastępuje rzeczywistość

Wzbudzasz litość i czarno widzę twoją przyszłość

Czas pokazać [beeep]istość a ty ciągle narzekasz

Nie masz miejsca w życiu, w dziwne trendy uciekasz

Stary nie ma co czekać

Rzeczywistość cię przerasta

Wybrałeś etap, w którym na sukces ci szansa zgasła

Po raz kolejny zonk i zamiast wziąć się do pracy

Znów nie masz racji, bez tego nie poczujesz kasy

Bo darmo nikt ci nie da, i zostaną marzenia

Zamiast narzekać zrób coś i zacznij świat swój zmieniać

Do zobaczenia (do zobaczenia)

Mówisz, że trudno się pokazać

Bezczynność wypala cię i nic się nie starasz

Chcesz płytę nagrać zaraz, nic nie przychodzi od razu

Nie otworzysz drzwi dopóki nie otworzysz zasuw

To za mało czasu

Powoli wchodź po swej drabinie

I konsekwentnie rób to co sobie założyłeś

Wiem, że jest trudno, lecz jeśli nie złamiesz schematów

Tylko przez lornetkę zobaczysz drogę do lepszych czasów

Ref.: Nie otworzysz drzwi dopóki nie otworzysz zasuw

Sam zrozumie dobrze, że nie ma dróg na skrót, nie ma,

Daj sobie czas na poznanie prawdy

Zamiast narzekać rób coś i zacznij świat swój zmieniać x2

Czekasz na swoją szansę, ale nikt ci jej nie da

Dopóki nic nie zrobisz i sam sobie będziesz schlebiał

Nie dojdziesz do niczego nawet przez siedmio milowe buty

Zrozum mie dobrze, niema dróg na skrót, nie ma

Dosyć pieprzenia o tym co możesz zdobyć

Nie robisz nic, ale nadal myślisz, co by było

Gdyby to wszystko się inaczej ułożyło

Gdybyś, to dotknął z bliska, teraz żal ci dupę ściska

Widzisz, nie dla każdego tak bywa

Zrozumiesz to, kiedy rym sam w ustach będzie pływał

Poczekaj, daj sobie czas na poznanie prawdy

Wtedy będziesz wiedział

Że dla ciebie błyszczą się te gwiazdy

Że odbicie w lustrze żadnych kłamstw nie chowa

Spróbuj to znaleźć i rozpuszczać dalej w życie słowa

Czas ucieka, jak w klepsydrze piasek

Zobaczysz kasę, jak człowiek, który przybrał milion masek

Marzą się lepsze dni, one przyjdą z czasem

Wystarczy ruszyć dupę i pokazać klasę

To ten obrazek, który ja widzę stale

Trzeba to gówniane życie popchnąć dalej

Ref.

Kolejny wieczór narzekasz, ale nie masz podstaw

Przegrałeś, jeśli [beeep] do tej ławki ci przyrosła

I nie wstaniesz jeśli dalej będziesz ślepy

Starczy wiek ci zostanie i mentalność mazepy

Niestety, otwierasz oczy tylko na podniety dziwne

Myślisz naiwnie i sam sobie robisz krzywdę

Chcesz być primem, najpierw kup sobie pierwszą płytę

Dokładnie naucz się kleić sample z bitem

Oryginalność i praca to niech będzie twój priorytet

Nie od twarzy jak igła, z wosku dźwięki w nim wyryte

Zobacz chłopak, od razu lepiej czyż nie?

Potem powiesz spełniłem mego życia marzenia wszystkie

Po co iść na łatwiznę

Warto czasem złapać bliznę, od życia

By unieść ręce wraz z ostatnim gwizdkiem

PS: Jak dla mnie totalnym numero uno jest Plyta Pal6 - Klimat ,posluchaj jej jak wyjdzie <niestety nie ma jej jeszcze w sklepach>.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Volt słuchaj.... Ja słucham hh, a nie lubie metalu.

>>> też nie lubie metalu, tej muzy w ogóle nie słucham... szczerze mówiąć nie podoba mi się taka forma przekazu (identyczna sprawa jak z HH)

Ale nie dlatego, ze go nie lubie tylko nie znam po prostu.

Wydaje mi się, że u ciebie jest tak samo z hh. Posłuchaj Fisza albo OSTRa. Twoim schematom wymyka sie tez Tede. Uważam, że nie masz pojecia o hip hopie :P

>>> Brat jest DJ, grał na niejednej imprezie HH, codziennie przychodzą nowe utwory, u mnie w domu lecą non stop... Wszystkie nowości do mnie dochodzą, było może 10 utworów (nie zespołów, bo te mnie nie obchodzą) które mi się podobały... Zwyczajnie ta muza mi nie pasi i już...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

teraz, kochane metale krytykujace h-h za to, ze niby spiewany jest o bidzie, o tym ze oni maja zle etc. niech przeczytaja ten tekst 666 razy i pomysla o czym on tak naprawde jest... "na pewno nie spoczne, dopoki nie skoncze", "zalamales sie - to wykopales sobie grob, chcesz odpoczywac to nie czekaj tylko cos w tym celu rob". Ja - szczerze - bylem zdziwiony, nawet "podklad" mi sie spodobal... I potem cala noc sluchalem h-h wraz z tym gosciem. Poszly inne utwory WWO, i musze przyznac ze sa naprawde ciekawa grupa, bardzo ciekawie prezentowal sie takze Grammatik i tak dalej. Posluchajcie najpierw muzyki, zanim zaczniecie ja krytykowac... I niech to bedzie lekcja dla wszystkich, ktorzy sa swiecie przekonani, ze h-h to tylko o dziwkach, biedzie blablabla...

_________________

a ja bardzo nie lubie hip-hopu i słuchałem go wiele razy(tego"dobrego"i niebanalnego według skejtów)i mi sie nie podoba.I co teraz?

Wiesz może nie każdemu podoba sie to rapowanie i rymowanie.Ja tego bardzo nie lubię.

Po za tym hip-hopowcy często krytykuja metal, a go nie słyszeli...taa...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak,kazdy slucha tego co chce,ale jednak gdy ktos podaje bezsensowne argumenty to musze zareagowac,bo az mi sie noz w kieszeni otwiera....

Wiesz WIEKSZOSĆ hh zespołów według takich schematów właśnie śpiwa.Ale nie wszystkie(albo przynajmniej nie wszystkie utwory)są takie-tu ci przyznam rację.ale większośc"ciemnych mas"słucha własnie takiego hh.Oczywiscie jeśli ktos leci tylko na mode i dlatego, że to jest cool to wiadomo co o nim sądzc...ale takich osób jest dużo, niestety.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Musze sie z toba zgodzic,ale mysle ze ta sytuacja sie uspokoi.Podobna <nie identyczna> sytuacja byla z metalem/rockiem pod koniec lat 80tych ,wiec moze tu tez fani hh dojrzeja i nie beda sie zachowywac jak stado pawianow z wroclawskiego zoo.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A tak z 'troszkę' innej beczki: wiecie może jak się wabi i kto wykonuje tę piosenkę co w reklamie Opychy leciała (tak, tej reklamie, gdzie gostek... erm, powiem bardziej cool-turalnie: onanizował :-s ) :?: Bo chcę mieć jakieś dane o tym utworq, podoba mi się i chciałbym go skądś wytrzasnąć.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Lord_Vertumnus
a ja bardzo nie lubie hip-hopu i słuchałem go wiele razy(tego"dobrego"i niebanalnego według skejtów)i mi sie nie podoba.I co teraz?

Wiesz może nie każdemu podoba sie to rapowanie i rymowanie.Ja tego bardzo nie lubię.

Po za tym hip-hopowcy często krytykuja metal, a go nie słyszeli...taa...

Oko za oko, zab za zab? Bez sensu. Wedlug mnie nie ma tolerancji, cos takiego nie istnieje, to wszystko kwesita gustu. Przestancie sie do cholery klocic bo to do niczego nie prowadzi! Co osiagniecie? NIC! Znam jedna osobe, ktora potrafi zrozumiec to, ze mozna sluchac TEGO CO CI SIE PODOBA. Ten gosc slucha Behemoth, Burzum a zarazem jakiegos Hip-hopu [cienki jestem wiec nie powiem dokladnie czego] I KELLY ROWLAND ORAZ AVRIL LAVIGNE! Czasem takze widzialem go z Witchmasterem na discmanie! Takich ludzi sie ceni, wiec prosze - nie chrzancie, ze h-h to idioci etc. A to, ze ci sie nie podoba - to juz twoj problem, po prostu radze zostawic ta muzyke w spokoju! Znacie kogos, kto chodzi na lake i krzyczy na [beeep], ze jest gownem? NIE. A wy to wlasnie robicie!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe, że od pół roku tematy o muzyce (na większości odwiedzanych przeze mnie for) opierają się na dyskusji: metal vs. HH...

Z HH podobało mi się Wzgórze JaPa3, Kaliber 44, Paktofonika i jeszcze coś, czego nie pamiętam :P Ostatnio nie słucham, jakoś mi przeszło. Zresztą nawet jak słuchałem, to nie namiętnie, tylko w przerwach między metalem :P

Z metalu słuchałem starych płytek Metalliki, Kata, Therionu, Sepultury itepeitede.

Tylko że to wszystko było jakieś 5 lat temu. Miałem długie włosy i pentagram na szyi :P i potrafiłem zagrać solo z Nothings Else Matters z zamkniętymi oczami - wszystkie laski moje :D

No ale potem zapragnąłem lekkiej odmniany i przeszło mi, w sumie chyba nawet w lepszym kierunku. Obecnie se słucham: Pearl Jam, Myslowitz, Radiohead, Tool i ... rzeczy z lat 70 z Pink Floydami, Queen(pierwszy okres działalności) i Led Zeppelin na czele. Moje płytki z metalliką się kurzą (znam je zresztą na pamięć), a Tool pozwala mi odkryć w muzyce naprawdę coś nowego i niezwykłego - coś czego szukałem od dawna po różnych gatunkach. Podobnie Radiohead - taki ładny niepokój w tych utworach - coś co ciężko gdzie indziej spotkać. Pearl Jam i Myslowitz leci dla rozrywki, a reszta przy ludziach, którzy nie mają jakichś specjalnych wymagań co do muzy.

No - i jeszcze zapomniałem o chyba najlepszej kapeli ostatnich lat - SOAD (czyli System of a Down). Na początku mnie nie urzekli, ale po jakimś drugim przesłuchaniu zorientowałem się, że nucę 'Sugar' i nie umiem się powstrzymać od dziwnych krzyków na ulicy. No i nie ma nic lepszego niż sex podczas Toxicity - ach, tyn rytm ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

widze ze dyskusja spada na hh vs metal. Wypowiem się w tej dyskusji. Otóż hh nie słucham bo mnie denerwuje jak oni tam spiewaja rapuja itp że zycie jest be ze nie ma kasy ogólnie ze jest bida w kraju ale nie mam nic do tych ktorzy ten rodzaj muzyki sluchaja ponieważ każdy ma swój gust. A metal to bardzo lubie :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Lord_Vertumnus
Otóż hh nie słucham bo mnie denerwuje jak oni tam spiewaja rapuja itp że zycie jest be ze nie ma kasy ogólnie ze jest bida w kraju

No i wreszcie mnie ktos sprowokowal... Myslicie, ze w metalu obylo sie bez glupawych tekstow? No to poczytajcie:

"Bleed down to the fucking core

You're going down for fucking more

Screw your slimy guts

Driving me fucking nuts!

(...)

Maggots crawling in her cunt

I just love to lick that shit

Bury you in a slimy grave

You will rot forever there!"

Mayhem - Chainsaw Gutsfuck

-----------------------------------

'Rubber fetish; Latex [beeep]; PVC; Your skin is white as pure sin;

Nun costumes; Bullwhips; Hoods and chains;

Sperm and blood covers your face; Enter the dome of pleasure and pain;

Feel the guilt; Repent and obey; Handcuffed on the wall; Piercings;

See the blood now run; Brandings; Torture; Pillu;

My hard-on for your agony; Enter the dome of pleasure and pain;

Where bodies are twisted into a deadly play

Enter the dome of pleasure and pain

Where dreams come true

Reveal your inner beast

Enter the dome of pleasure and pain

Kneel before your master and obey

And when I say obey you will suck it!"

Impaled Nazarene - "Punishment Is Absolute"

---------------------

Nie moge przesadzac z wklejaniem tekstow, ale zapewniam was, ze przyklady mozna mnozyc... i mnozyc. Poznajcie wiec najpierw takze wasze podworko, zanim zaczniecie krytykowac inne...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o mnie denerwuje jak oni tam spiewaja rapuja itp że zycie jest be ze nie ma kasy ogólnie ze jest bida w kraju
Mowisz ze gusta to gusta,a pozniej [beeep] ze tam sa glupie texty ?A przepraszam,ze zapytam ile piosenek slyszales?10?Wiele osob mowi ,ze im taka muza nie odpowiada,ale to nie powod zeby wysnuwac wnioski o tej muzyce po przesluchaniu kilku utworow.A moze to byla po prostu kolejna szansa na napisanie jednolinijkowego posta?Pathetic...
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesz dla kogoś teksty są głupie dla innych nie.

Oko za oko, zab za zab? Bez sensu. Wedlug mnie nie ma tolerancji, cos takiego nie istnieje, to wszystko kwesita gustu. Przestancie sie do cholery klocic bo to do niczego nie prowadzi!

Wiem czemu sam sie przyłączasz domkłótni?Bo chcesz się wypowiedzieć , tak?

Po za tym o co ci chodzi z tym oko za oko ząb za ząb?Bo wiesz, jak ktos apeluje do przesłuchania krytykowanej muzyki to nie ma to nic do tej zasady.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o mnie denerwuje jak oni tam spiewaja rapuja itp że zycie jest be ze nie ma kasy ogólnie ze jest bida w kraju
Mowisz ze gusta to gusta,a pozniej piiip ze tam sa glupie texty ?A przepraszam,ze zapytam ile piosenek slyszales?10?Wiele osob mowi ,ze im taka muza nie odpowiada,ale to nie powod zeby wysnuwac wnioski o tej muzyce po przesluchaniu kilku utworow.A moze to byla po prostu kolejna szansa na napisanie jednolinijkowego posta?Pathetic...

co sie uwzieliscie na mnie z tymi linijkami krótkim pisaniem postów itp. Aha liczyć nie umiesz ponieważ tam są 4 linijki... pokaż mi piosenki w których ktoś nie narzeka ok ?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Grammatik - nie ma skroconych drog,grammatik - friko,pono-hold ,zip sklad - niesmiertelna nawijka zipskladowa,ostr -ja i moj lolo,familia hp - kiedy miasto zasypia,ostr- tabasko,tymon -oto ja..Mam dalej wymieniac ???Swoja droga ,z ta jedna linijka to byl sarkazm....

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Splinter

A ja tam nielubie hipahopa wystarczy że mój braszka słucha tego na okrągło i już mi się nauczyłem paru na pamięć :D np.

pfk to mój skład bezpieczny jak (coś tam) sztywna ja 23210 (chyba :lol: )

to dopiero start składu który głową rozbija mury po czym jest jeszcze w stanie prowadzić za kółkiem fury magik foo (ktoś tam) to skład co się leni można pomyśleć że nawiedzieni jak fatima albo marcin luter jak to był sen to ja jestem freddy kruger to podejście drugie z kropeczką nad i to zagranie czyste do ostaniej kropli krwi którą piję jak vampir poznaj drakulę ....... jezu to wszystko wryło mi się głęboko w korę mózgową :o , niemogę się ich pozbyć tszszsz mezo mezo tszszsz

plus i munus to jedyne co widze ..... AAAAAAAAAAAAA :shock: !!!!

A ja słucham drum n bassu , goa trance , itp .....

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Drum n Base to taki... łagodniejszy hip hop chyba, nie? Hip hop "wywodzi się" po części od rocka (tak!!!! to prawda!!!! na poczatku nawet nazywał się "bitrock" czy jakos tak...), po części od jazzu (tak!!!!! to tez prawda!!!! :wink: )

Teraz tak mi cos przyszło do głowy... Ten mój post, może być rożnie rozumiany. Bo zaraz się "dowali" do mnie 30 osób mówiących, że hh to muzyka z amerykańskich slumsów itp itd. Niewiem, moze ja inaczej po prostu rozumiem hh. Nie lubię takiego "ulicznego" (typu zip skład, wwo), wolę taki bardziej soulowy odłam hip hopu.

Aha, mam pytanie. Mógłby mi ktos wytłumaczyć co znaczy ska? Co to jest w ogóle? Cos to ma chyba z rockiem wspólnego...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...