Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

OGHR3N

Problemy z płytkami z CDA

Polecane posty

może głupia porada ale chuchnij na płytkę może osyfiona dopiero wtedy się ujawnią " niewidoczne" ślady, właśnie dostałem płytę następna ubabrana jakimiś okręgami trzema i był problem z odczytem dopóki nie została wyczyszczona

Cześć. Odpowie mi ktoś na pytanie zadane w tym wątku ? Nie zauważyłem tego i odruchowo tam napisałem. Albo jeżeli nie wiecie jak temu zaradzić to chociaż napiszcie w czym jest problem. http://forum.cdactio...c=198925&st=140

uruchamiając proces instalacji z wiersza poleceń przy pomocy komendy steam.exe -install h: gdzie h: to napęd DVD.

jeśli to błąd Microsoft Visual C++ 2005 Redistributable zainstaluj nowa ver

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Immortalos zeskanowałem 50% płyty z MDk i wyskoczyło.. około 20 błedów CRC sad_prosty.gif. Teraz skanuje na drugiej płytce sam folder z just cause 2

@edit Zeskanowałem i mam prosze

Info
- date: 2012-08-29
- process: Check
- source: D:\pelne\JUSTCAUSE2\
- source volume label: CD-Action 10-2012 DVD1

Basic statistics
- time elapsed: 00:14:02
- overall transfer [kB/s]: 4 056
- folders processed: 4
- files processed: 56
- source bytes read: 3,25 GB (3 498 047 016 bytes)
- source average transfer [kB/s]: 5 042 (4X)
- source clean transfer [kB/s]: 5 518 (4X)

Errors
- errors: 7
- warnings: 0
- other: 1

Errory są w plikach

Just Cause 2_disk1_2.sid

SteamService.exe

oraz z folderu resources

launch.wav

setup.bmp

setup_spanish.ini

SteamInstall_French.msi

SteamInstall_German.msi

Tak mi się wydaje że płytki do reklamacji

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za pomoc. Nie trzeba było żadnego C+++ instalować. Wystarczyło chuchnąć na płytkę a potem ją przetrzeć. Miałem jeszcze problemy ze steamem ale to już przeszłość i wina mojego wolnego internetu więc raczej nikomu się nie przyda wiedza co i jak. Heh zawsze się dziwiłem jak ludziska pisały o problemach z płytami z cd - action i proszę, teraz przyszło mi się przekonać o tym na własnej skórce. Pozdrawiam ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Wszystkich.

Mam problem z trochę innej beczki. Gra zainstalowała się bez większych kłopotów ( wymiana napędu na starszy), ale przy próbie uruchomienia wyświetla : Fatal DirectX error Code 4 Result 0x80004002: E_NOINTERFACE.

Próbowałem przeinstalować całą bibliotekę, bez zmian. Instalka DirectX załaczonego do płyty nic nie zmienia.

Spotkał się może ktoś z czymś takim?

Dzięki

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedy czytam jakie problemy mają niektórzy użytkownicy płytek, to jest mi ich żal sad_prosty.gif, kurcze żeby aż tyle było problemów na taką skalę, i z jedną grą?

bez przesady15-20 zgłoszeń na forum to nie masowe, większość problemów wynika z nierozgarnięcia lub nie wiedzy a nie z faktycznej wady płyt, niedziałania gry itp. martwił bym się gdyby było 200-400 zgłoszeń.

Witam Wszystkich.

Mam problem z trochę innej beczki. Gra zainstalowała się bez większych kłopotów ( wymiana napędu na starszy), ale przy próbie uruchomienia wyświetla : Fatal DirectX error Code 4 Result 0x80004002: E_NOINTERFACE.

Próbowałem przeinstalować całą bibliotekę, bez zmian. Instalka DirectX załaczonego do płyty nic nie zmienia.

Spotkał się może ktoś z czymś takim?

Dzięki

jaka karta graficzna ? pewno nie obsługuje dx10 wróżenie z fusów bo 0 informacji jak zwykle podanych

może sterownik iZ3D wyłącz go, może stare sterowniki itp.

Welcome in Pols(z)ka <- tu zawsze są kolosalne problemy nawet z podtarciem się papierem toaletowym xD

ja powiem bardzie dosadnie większość zawartych tu problemów i nie tylko tu wynika z tego że ludzie są głupi albo leniwi niech sobie wybiorą, bo jak nazwać osoby którym się nie chce nawet wyszukać w google rozwiązania danego problemu a na większość z nich znajduje się rozwiązanie w 1-5 min

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@PaVel1224 - jaką masz kartę graficzną?. Zaktualizuj sterowniki ja miałem podobny problem z uruchomieniem KillSwitch'a.

GeForce 630M - aktualizacji nowszych nie moge zainstalować gdyż instalator pobranej aktualizacji nie wiedzieć czemu nie wykrywa karty a poza tym dzisiaj odpaliłem MDK 2 HD na kompie z kartą 512 Radeona 3470 i Pentium Dual Core 1,86. Co prawda nie chodziło płynnie no bo procek za słaby ale przynajmniej nie było tych czarnych pół na ekranie

Ok problem już prawie rozwiązany gra zaczęła chodzić normalnie i płynnie wystarczyło dopisać w panelu sterowania nvidii skrót do MDK 2 Hd i wybrać zamiast wybór automatyczny (gdyż okazało się że mam jeszcze kartę zintegrowaną) "używaj procesora nviidi o dużej wydajności".

Problemem mało istotnym jest fakt, że gra pomimo rozdzielczości 1366x768 nie wykorzystuje pełnego ekranu (pozostawia dwa czarne pasy tak jakby to była niższa rozdzielczość)

Przepraszam za zawracanie głowy gra działa jak należy (po prostu ma swoje momentami fochy że na niektórych fragmentach gry wyświetla się na mniejszej części obrazu) - wszystko w porządku gra się miło i polecam tym którzy jeszcze nie próbowali - jeśli ktoś miałby problem z kartą Nvidii niech spróbuje mojego sposobu.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedy czytam jakie problemy mają niektórzy użytkownicy płytek, to jest mi ich żal sad_prosty.gif, kurcze żeby aż tyle było problemów na taką skalę, i z jedną grą?

bez przesady15-20 zgłoszeń na forum to nie masowe, większość problemów wynika z nierozgarnięcia lub nie wiedzy a nie z faktycznej wady płyt, niedziałania gry itp. martwił bym się gdyby było 200-400 zgłoszeń.

Witam Wszystkich.

Mam problem z trochę innej beczki. Gra zainstalowała się bez większych kłopotów ( wymiana napędu na starszy), ale przy próbie uruchomienia wyświetla : Fatal DirectX error Code 4 Result 0x80004002: E_NOINTERFACE.

Próbowałem przeinstalować całą bibliotekę, bez zmian. Instalka DirectX załaczonego do płyty nic nie zmienia.

Spotkał się może ktoś z czymś takim?

Dzięki

jaka karta graficzna ? pewno nie obsługuje dx10 wróżenie z fusów bo 0 informacji jak zwykle podanych

może sterownik iZ3D wyłącz go, może stare sterowniki itp.

Welcome in Pols(z)ka <- tu zawsze są kolosalne problemy nawet z podtarciem się papierem toaletowym xD

ja powiem bardzie dosadnie większość zawartych tu problemów i nie tylko tu wynika z tego że ludzie są głupi albo leniwi niech sobie wybiorą, bo jak nazwać osoby którym się nie chce nawet wyszukać w google rozwiązania danego problemu a na większość z nich znajduje się rozwiązanie w 1-5 min

No tak, ale to dopiero 2 dni od wydania numeru, a co będzie za 2 tygodnie? No cóż racji jest też troche w tym że trzeba trochę pomyśleć

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma co odrwacać kota ogonem, winna jest płytka, przynajmniej u mnie

Jasne, ale pomijajac juz kwestie "czyja wina" to jesli komus sie nie chce wysylac plyty i czekac na inna to moze zastsoowac te opisana metode... zawsze jakas alternatywa.

Wysłałem maila w sprawie reklamacji wczoraj, jeszcze bez odpowiedzi, a zależy mi abym ją szybko dostał. Jeśli więc już ktoś miał do czynienia z reklamacją to prosze odpowiedzieć mi czy:

1. Wysyłam obie płyty w opakowaniu czy tylko wadliwa płytę (MDK 2 HD działa idealnie).?

2. Czy muszę wysłać w oryginalnym opakowaniu z CDA, czy tez mogę we własnym?

1. Tylko wadliwa, po co wymieniac cos co dziala.

2. Jak sobie zyczysz, nam to obojetne, byle plyta byla :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja powiem bardzie dosadnie większość zawartych tu problemów i nie tylko tu wynika z tego że ludzie są głupi albo leniwi niech sobie wybiorą, bo jak nazwać osoby którym się nie chce nawet wyszukać w google rozwiązania danego problemu a na większość z nich znajduje się rozwiązanie w 1-5 min

Zgadzam się w 100%. Po co szukać rozwiązania problemu, jak można trochę przyspamować na forum ;) ?

LUDZIE JESTEŚCIE WIELCY dzięki wam just caus 2 dziala okazalo sie ze 1 cyfre zle wpisalem wink_prosty2.gif

Czy osoby cierpiące na komunikat: "Błędny kod produktu" przeczytały post zacytowany powyżej? Cuda, panie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...