Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

OGHR3N

Problemy z płytkami z CDA

Polecane posty

Nie prawidłowo wpisujesz key pewno mylisz O z 0, B z 8 itp. tak samo zdarzają mi sie takie pomyłki, jesli key zostało juz przez kogoś wykorzystane na stemie wtedy pisze duplikat kodu a nie że błędny klucz. Może błędny klucz dostało cda ale to mało prawdopodobne wtedy reklamacji i nie ma problemu.

A części gier nie da rady bez keya zwłaszcza tych na steama

Ja bym jedynie proponował nadruk key na naklejkach ( na pewno bardziej czytelny by był ) i przyklejać je do kartonika jeśli byłby to podobny koszt do dzisiejszej metody.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@0o0o - nic nie namiesza, wszystko potem ustawiasz na domyślne i możesz odinstalować program.

@Wentyl3Ator - pod koniec instalacji wyświetla Ci się instalacja Direct'a musisz go zainstalować żeby zagrać - wiem bo miałem ten sam błąd.

@PaVel1224 - jaką masz kartę graficzną?. Zaktualizuj sterowniki ja miałem podobny problem z uruchomieniem KillSwitch'a.

@Seba5000 - To sobie wejdź do steam'a, dodaj grę i dopiero ją zainstaluj.

@karolkow1995 - zobaczę co da się zrobić wink_prosty.gif

Tu masz screen z folderu Steam w którym znajduje się JC 2:

http://i1064.photobu.../justcause2.png

Jak to nie wystarczy to porobię screeny wszystkich folderów i wstawię Ci brakujące pliki na jakiś serwer.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, ja powiem, że zastanawia mnie co innego. Mianowicie fakt, że płyty z CDA strasznie "jazgoczą" i ogólnie hałasują mi w napędzie i to zjawisko nie występuje od dzisiaj, a właściwie od kiedy pamiętam (jeszcze za czasów faktycznego CD-Action, a nie jak teraz "DVD-Action: ;p). Lata mijały, zmieniały się napędy i komputery, a płyty z CDA jak radośnie zgrzytały tak zgrzytają (żeby chociaż transfery były dobre, a i z tym są potężne kłopoty). Ktoś wie co jest tego przyczyną?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z waszych wpsisów wynika, że problem leży w waszych napędach. Ja taki problem ( odpukać w niemalowane :D) miałem tylko raz z Prince of Persia, gdzieś w połowie instalacji napęd zaczął niemiłsiernie buczeć i wyskoczył błąd CRC. Wtedy przetarłem delikatnei płytkę i było po kłopocie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie to buczenie i jazgotanie dziwi, bo inne płytki napęd czyta normalnie, w sensie, szybko i cicho. Jednak za każdym razem gdy wkładam płytę z CD-Action wiem, że będzie hałas. A Dawn of War szybciej ściągnąłem przez sieć niż zainstalowałem z płyty...

PS. Żeby nie było, że mam pretensje do pisma, tak tylko wspominam o specyfice płyty.

PS2. Jak dałem dziewczynie płytę z Torchlightem to gry nie zainstalowała bo jak usłyszała ten hałas to się przestraszyła że jej laptop wybuchnie i wyjęła płytę z napędu ;p

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@kartagin:

1 - Możesz zainstalować jeszcze raz tyle, że moim sposobem.

2 - Poszukaj spolszczenia na Chomikuj czy tam gdzieś indziej..

3 - Wypadało by odnaleźć plik odpowiedzialny za język gry. Jak znajdziesz to mogę wstawić Ci prawidłowy.

4 - Jaka jest pewność, że steam zaakceptuje podmieniony plik i nową wersje językową gry?. Żadna...

5 - Graj po Angielsku. To nie jest skomplikowany tytuł,a fabuła i tak jest daremna.

@korinogaro - Bo to jest pierwsze odpalenie tych płytek na twoim napędzie. Duża ilość nowych, dopiero co zapisanych danych. To tak jakbyś chciał bezgłośnie i bez żadnych przeszkód przeciąć piłą motorową dąb o średnicy 2 metrów. I tu pojawia się problem... Dąb to nie kartka papieru. Tak samo jest z płytą - laser musi się wpierw z nią zapoznać tzn. wyrąbać kawałek drewna by dalej cięgło się już łatwiejwink_prosty.gif

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

język gry można zmienić w stemie wtedy dociągnie sobie sam spolszczenie wbij w właściwości gry i tam jest zakładka język

-steam nie sprawdza plików raczej, jedynie sam jak weryfikujesz pliki albo jeśli gra jest chroniona vac ale tego pewien nie jestem

jutro albo dziś dodam testy płytki potwierdzające że zwolnienie napędu pomaga, zmniejsza nagle w cudowny sposób liczbę błędów przy odczytywaniu, średniej jakości płyta + średniej jakości laser i taki skutek że są problemy przy dużych szybkościach z poprawnym odczytem a ze prawie wszystkie durne napędy starają się zawsze rozpędzić płytę na max heh

No i płyty są często masakrycznie zapaskudzone to bardzo utrudnia prace napędowi nadal pojawiają się kropki farby usunąć je paznokciem można jak i bliżej niewiadomego pochodzenia zabrudzenia np. ostatnio miałem 3 okręgi może od przyssawek podajnika płyt, nie licząc kurzu i drobinek kartonu z opakowania. Na takie zabrudzenie przeważnie pomaga kilka czułych chuchnięć i przetarcie koszulką tongue_prosty.gif.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ghostek83 ma racje. Robisz tak odpalasz steam > gry > wyświetl bibliotekę gier > klikasz na Just Cause 2 > klikasz na nazwę gry po lewej stronie prawym przyciskiem myszy > właściwości > język.

Tak samo jest z aktualizacjami możemy je wyłączyć wchodząc w zakładkę "Aktualizacje".

Jestem trochę nieudolny w tej kwestii bo użytkownikiem steam jestem od wczoraj xD

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Well... znalazłem kolegę u którego jakimś cudem zadziałało. Zgrałem pliki na pendrive i przeniosłem na komputer. Teraz problem, bo jeżeli ustawiam folder "Just Cause 2" tak jak na obrazku i jak u kolegi to po sprawdzeniu spójności plików gry Steam nadal ściąga te swoje 4GB z hakiem.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W czym tak na prawdę jest problem?. W naszych napędach DVD nie radzą one sobie z szybkim odczytem tak dużej ilości danych i robią nam psikusa w postaci różnorakich błędów.

Z waszych wpsisów wynika, że problem leży w waszych napędach.

Nie ma co odrwacać kota ogonem, winna jest płytka, przynajmniej u mnie (napęd ma 2 miesiące i działa bezproblemowo, nawet z Prince of Persja 2008). Sprawdzałem na swoim kompie i lapku oraz u kolegi..

Wszędzie plik "Just Cause 2_disk1_2.sid"" nie do skopiowania. Nie pomógł także ani CdCheck, ani AnyDVD. Majesty 2 także nie do zainstalowania.

Wysłałem maila w sprawie reklamacji wczoraj, jeszcze bez odpowiedzi, a zależy mi abym ją szybko dostał. Jeśli więc już ktoś miał do czynienia z reklamacją to prosze odpowiedzieć mi czy:

1. Wysyłam obie płyty w opakowaniu czy tylko wadliwa płytę (MDK 2 HD działa idealnie).?

2. Czy muszę wysłać w oryginalnym opakowaniu z CDA, czy tez mogę we własnym?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...