Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

OGHR3N

Problemy z płytkami z CDA

Polecane posty

MBCYC - nie zapominaj o tym, że to nie roboty więc od czasu do czasu też chcą mieć wolne np. w niedziele. Głównie reklamacją zajmuje się Ghost więc wiesz czasem nie wyrabia tych 350% normy.

Emiziel - przeczytałeś i zastosowałeś się do wszystkich porad zawartych w tym temacie?... hmm... ciężko będzie jeszcze coś nowego wymyślić.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie istnieje problem z czymś innym. Szukałam już wszędzie i nigdzie, u nikogo nie dopatrzyłam się tego samego problemu więc specjalnie aby zasięgnąć porady zrobiłam konto na forum *yay*.

Podczas instalacji (ba, przed instalacją. a mianowicie po akceptacji regulaminu powinien się odpalić instalator) u mnie wyskakuje okienko w którym rzekomo ma być wyświetlany postęp "konwertowania istniejącej instalacji gry , może to zająć kilka minut". Pasek zupełnie nie rusza, chociaż zostawiałam komputer w spokoju na kilka godzin, nic nie zaskoczyło. Próbowałam wiele razy, ale nic z tego. Ktoś wie może w czym tkwi problem? Z góry dziękuję za pomoc smile_prosty.gif

Pozdrawiam,

~scaletta

Przepraszam , spanikowałam. Wystarczyło od nowa włączyć steam :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam problem z grą MDK 2 HD gra isntaluje się poprawnie ale gdy się uruchamia wyskakuje błąd MDK 2 HD requires Opengl 3.0. Moje dane komutera

Intel? Core ? Duo CPU

E7200 @ 2,53GHz

2,54GHz , 2,00 GB Ram

karta graficzna Nvidia GeForce 9600 GT. Jeżeli to sprawa ze sterownikami to podajcie linka bo już raz przez instalacje jednego sterownika komputer mi nie wytrzymał i się popsuł. A system operacyjny to Windows XP Home Edition.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja rok temu miałem kłopot z Mass Effectem. Zostawiłem to. Teraz przeczytałem ten post i zacząłem mieć nadzieję. I co? I nic.

"Wypakowywanie: BioGame\CookedPC\Maps\NOR\DSG\BIOA_NOR10_11_DSG.SFM"

83,8%

Zacina się w tym miejscu na parę minut, po czym w okienku pojawia się:

"Instalacja Mass Effect nie powiodła się. Wystąpił błąd danych."

No nic. Próbuję ręcznie otworzyć archiwum mapsNOR.rar. W tym momencie pojawia się komunikat WinRAR'a:

"Błąd odczytu pliku D:\data\mapsNOR.rar"

A w okienku WinRAR : Komunikaty diagnostyczne pojawia się to:

"! Błąd odczytu pliku D:\data\mapsNOR.rar

Błąd danych (CRC)."

Jeżeli ktoś umie mi pomóc to proszę, niech to zrobi. Jeżeli nie, to proszę o adres do reklamacji płyt w CDA. A jak to nie pomoże, to chyba będę zmuszony kupić grę w sklepie.

PLS! Pomocy!

Przy skanowaniu płyty CD-Checkiem już w 50% wyskakują błędy CRC

mapNOR

mapSTA

W momencie, gdy pożyczyłem grę od kolegi zainstalowała się, ale tylko za pierwszym razem, za drugim pojawiał się ten sam błąd

Info

- date: 2012-09-09

- process: Check

- source: D:\

- source volume label: CD-Action 08-201

Basic statistics

- time elapsed: 00:40:55

- overall transfer [kB/s]: 2 929

- folders processed: 9

- files processed: 179

- source bytes read: 6,85 GB (7 365 051 205 bytes)

- source average transfer [kB/s]: 2 936 (2X)

- source clean transfer [kB/s]: 2 962 (2X)

Errors

- errors: 2

- warnings: 0

- other: 1

wadliwe pliki to mapsNOR.rar i mapsSTA.rar

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja mam też takie błędy tylko przy trochę starszych płytkach, np przy instalowaniu Lost:Via Domus oraz TR: Underworld. jakiś błąd data2.cab i CRC. aczkolwiek nie wiem czy to wina płyty czy mojego napędu bo jakieś takie dziwne dźwięki wydaje, gdy coś się instaluje ;/

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Forumowiczów! Mam poważny problem z płytami DVD z CD Action. Jako że kupuję pismo przede wszystkim dla treści a nie gier dopiero teraz (tzn. dziś) zauważyłem ten problem. Dni są coraz krótsze więc i czasu więcej na granie. Instaluję GRAW 2 - podczas instalacji wyskakuje błąd CRC, instaluję Supreme Commander - to samo, RE 5 - ta sama sytuacja. Czytałem ten wątek, zainstalowałem nowe stery do DVD, zainstalowałem AnyDVD->Urządzenia=>Włącz kontrole prędkości=>Wolny & cichy i nie pomogło- wyskakują błędy CRC. Program CDCheck również wykrył błąd CRC. Czy to wina mojego DVD czy płyta jest walnięta? Uznają mi reklamację starych płyt? Muszę sprawdzać wszystkie płyty żeby zobaczyć, którą odesłać? To bez sensu, jestem zawiedziony i poirytowany protestuje.gif

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siema ! Ok bez zbędnego gadania przejde do sedna . UWAGA !!! Zaczynam : To tak zrobilem sobie wolne z 2 ostatnich lekcji (;D) i poszedlem do sklepu patrze ooo nowe cda bore przychodze do domu patrze co sa za plytki a ty Gothic4 mysle sobie oo pogram nigdy nie gralem w tego gothica . Tak wiec zaczolem instalacje ,poszedlem do kuchni odgrzac sobie obiad bo myslalem ze to troche potrwa przychodze do pokouju po telefon paczam a tam JEB instalacja zakonczona mysle WTFF ???!! Okej wlaczam gre i lipa nie dzila i probuje caly czas zainstalowac i nie dziala jest tylko uinstall i dwa puste foldery ;FFFF pls o pomoc :cc

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...