Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

combomaster

GTA IV

Polecane posty

da sie jakos uruchomic antyaliasing na radeonach? ja probowalem od x2 do x24, kazda mozliwa opcje z /bez adaptive, z wlaczonym/wylaczonym na standard i advance [w sumie z 2-3 godziny zabawy] i zawsze ten sam efekt- poszarpan krawedzie ;/ jest jakas szansa na to, ze w patchu zostanie dodana w ustawieniach gry opcja aa?

co do plynnosci, to ta gra strasznie zamula procesor - jak podkrecilem swojego do 2,8 , to z 22fps, zrobilo sie 26-27 [a to przeciez tylko 2,5->2,8], niestety mam boxowe chlodzenie i troche niepokoi mnie 66'... moze patch cos poprawi, albo ati wyda jakiegos hotfixa jeszcze w tym roku pod gta4...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam po raz kolejny. Dziękuję ci bardzo SoapMacTavish za pomoc z teksturami :D Wróciły , są słabej jakości no ale patch to poprawi. Ale teraz mam problem z potężnymi zawiechami :/ Co z tym zrobić ?? Mam 1 GB Ramu i wiem że to mało ale mam Quada który powinien co nieco podciągnąć jakośc chyba :?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

The patch probably failed the certification tests. Like any other company, R* will only report news that is good, or news that they can slant to sound good. I can only imagine the response if R* posted "The patch was rejected by Microsoft, and we will re-submit a candidate in the next day or two". Anyone not already holding a pitchfork or torch, would be after that statement.

Wypowiedz modernatora z GTAForums.com

Ciekawe jak to z tym patchem naprawdę jest :unsure:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak zaloguje sie do social cluba i odpale gre, to po logach r* i gta4 mam blackscreen i musze resetowac kompa ;/ zmienilem w profilu kraj na uk i ciagle to samo ;/ a bez social cluba nie moge sie zalogowac do live = nie moge sciagnac patcha ;/

wie ktos w czym moze byc problem?

EDIT

sprobowalem tego sposobu

http://pl.youtube.com/watch?v=VLZKuil5zO4

udalo mi sie w koncu do social clubu zalogowac i wrocic do gry, biore start... nie mozna polaczyc z live ;/

post-27342-1229168257_thumb.jpg

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W ogóle z tym patchem dziwna sprawa,czytam różne opinie, jedni piszą że dużo lepiej działa, drudzy, że minimalnie lepiej, a jeszcze inni , to co UglyJoe właśnie. A grał ktoś na takiej konfiguracji: 2 GB Ramu, Asus Radeon HD3650 256MB DDR3, AMD Athlon 64 X2 4600+ /2.4GHz, XP SP3 lub podobnej ? Jak działało ?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Patch podobno daje dopalenie na słabzych kompach...

Jak czytam to tylko jedenej osobie pomógł ten patch (z 22-23 fps na ok 28... czyli nie za dużo...).

Innym nic nie pomaga albo tak jak wyżej jeszcze gorzej gra chodzi.

Jakby komus nie chciało się z live ściągac to macie plik na rapidzie:

http://rs3.rapidshare.com/files/172936540/gta_IV_patch.rar

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam! Mam potężny problem z Socialem. Występuje błąd RGSC. Mam xp sp3, framework 3.5. Klikam na sam skrot do Sociala i nie chce odpalić. Przez plik GTAIV.exe tez nie odpala. Czytalem ze to nie odpala na xp speed 2. Ja chyba niemam tej wersji windowsa, ale jak to sprawdzic. Mozliewe ze przeszkadza router? Firewala wylaczalem i dalej to samo, instalowalem kilka socialow i dalej to samo, aha no i mam najnowsze stery od grafy. Komp: 2,5 RAMU, 2*1,8 GHz, 8500 GT 512. Macie jakies pomysly? Pliss

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co do tego RGSC .... wcześniej było chyba napisane co z tym fantem zrobić ..... a co do patcha .... heh ... jak maiałem problemy z doczytywaniem tekstur .... tak dalej je mam .... a że płynność była i wcześniej świetna ..... reasumując .... "pacz" mi nic nie dał ...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mi pacz pomógł i to bardzo ;p

płynność gry się poprawiła, w końcu zobaczyłem tekstury [jupi!!!]

mój komp to : Intel Pentium DualCore E2140 1.6GHz , 1GB RAM (już zamówiłem w Vico nowe, 2x2GB Geil Ulltra, mam nadzieję że dadzą kopa temu GTA ;d) i GeForce 8600GT ze sterownikami 180.84 beta, no i oczywiście XP + SP3 :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

u mnie patch nic nie dal, nawet jakby nieco zamulil mozna by powiedziec [wczesniej 22, teraz 20]...

z postow wyzej widac, ze gta4 wyraznie lubi sie z geforcami, a problemy sa na radkach... r*, ze tak powiem, kladzie lache na userow amd chyba...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na moim sprzęcie (macie w stopce)

przed patchem osiągałem 23-40fps w zależności od natężenia ruchu i oświetlenia. Do tego dość często "rwało" grę bez wyraźnego powodu.

Zainstalowałem patcha i teraz osiągam dolną granicę fpsów na poziomie 28-29. Więc jeśli chodzi o to to jest lepiej.

Sama grafika też jakby uległa poprawie, ale jeżeli chodzi o "kropkowane" cienie - to takowe są nadal i nic się z nimi nie zmieniło.

Generalnie gra stała się bardziej grywalna dzięki temu niewielkiemu bądź co bądź wzrostowi fpsów. Jest lepiej, ale szału nie ma.

Zainstalowane najnowsze catalysty 8.12 na systemie Vista 32bit.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...