Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

combomaster

GTA IV

Polecane posty

(już zamówiłem w Vico nowe, 2x2GB Geil Ulltra, mam nadzieję że dadzą kopa temu GTA ;d)

Nie polecam tych ramów. Geil nie dba o jakość swoich produktów, moje kości (dokładnie takie same, Ultra tylko, że 2x1GB) padły po tygodniu, i nie tylko moje, bo gość w serwisie powiedział, że masowo mu ludzie oddają. Jest tyle świetnych kostek, nie wiem czemu akurat Geile zamawiasz.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam problem z ta rejestracja.

Otoz w Social Clubie sie zarejestrowalem i na stronie http://socialclub.rockstargames.com/ jestem normalnie zarejestrowany. Ale gdy uruchamiam gre i pojawia sie okno do logowania w social clubie to pisze ze zly login/haslo (a na bank jest poprawne) - nie wiecie czemu tak sie dzieje??

Druga sprawa to gdy chce zapisac gre to po polaczeniu z windows live mam po polsku logowanie i po zalogowaniu pisze ze usluga jest niedostepna - a przeciez rejestrowalem sie na angielskiej stronie bo mieszkam w UK i gre tez tu kupilem!

Jak zrobic ze skubaniec sie logowal na angielskim Live i zebym mogl grac w multi??

Przez ta porabana rejestracje bylem zmuszony grac w singla przy wylaczonym necie zeby mozna bylo zapisywac stan gry :/

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie polecam tych ramów. Geil nie dba o jakość swoich produktów, moje kości (dokładnie takie same, Ultra tylko, że 2x1GB) padły po tygodniu, i nie tylko moje, bo gość w serwisie powiedział, że masowo mu ludzie oddają. Jest tyle świetnych kostek, nie wiem czemu akurat Geile zamawiasz.

Dziwne bo ja mam te Geile już 1 rok i 2 miesiące i jakoś mi nie padły :) Po drugie jest gwarancja na kości więc nie wiem czemu taki z Ciebie Anty Geil :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

patch u mnie nie zmienil w zasadzie nic. problem z grafika (mniej wiecej taki) mam nadal. wiem, ze ten problem wystepuje u uzytkownikow kart graficznych GF 7600 GT - tyle ze ja mam 8400M GS :mellow: i co tu poczac? :(

Panowie patch pomógł mi bardzo duzo.Otoz mam GeForca 7600 GT i miałem to co kolega wyzej.Szukalem setki sposob,teoretycznie sproboj z Chacheboostem (podałem na stronie).Wracajac,moja karta nawet nie zalicza sie do minimalnych wymagan,a tu prosze chodzi na najmniejszych ale za to smiga az milo :D A co do wymagan GTA IV uwazam ze to duza przesada,np.Far Cry 2 miał duzo lepsza grafe a smiagal mi na wysokich to samo z CoDem 5 :/

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tja .... a 320 ???? :D .... grrr ... zawsze narzekałem na dziwną ilość pamięci na tej karcie .... ale o dziwo ... wszystko chodzi płynnie (35-28 fps) .... i to nawet jak wszystko na maksa ustawie ...... nie wiem .... szkoda że nie można se zwiększyć MB na karcie ... bo takto mam tylko problemy z doczytywaniem się tekst .... nawet po zastosowaniu cudownej metody podanej na 14 str .

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O ile taki patch wyjdzie, bo obecny poprawia różne problemy, ale ponoć z poprawą wydajności i tak nie jest za różowo. Wygląda jakby nie zajmowali się zbytnio optymalizacją gry. Wiem, wiem jest sporo rożnych konfiguracji, ale tłumaczenie, że detale high są pod sprzęt ekhem przyszłościowy, którego na rynku de facto nie ma do mnie nie przemawia. Skoro konsole dały radę to topowy sprzęt też powinien. Żeby bylo ciekawiej gra oczekuje dużej ilości RAM na karcie a na Radeonie 4870 X 2 wykorzystuje tylko 1 rdzeń i mimo wszystko 1 GB( z 2, które są na tej karcie) jest niewystarczający.( Tyle wynika z relacji jednego mojego znajomego). Ja póki co się wstrzymuję z zakupem zarówno samej gry jak i nowego PC, bo sytuacja na rynku wygląda średnio ciekawie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie czy wyszła już ta "łatka krytyczna, bo chciałbym se kupic gta ale nie wiem jak z ta łatką.

p.s. Czy ta łatka była by odrazu na plycie czy cza było by ją ściągać.?

2p.s. Czy bedzie mi chodzić po tej łatce i przed łatką płynnie na komputerze: GF9600gt athlon 5200+ 2x2,7ghz 2x2gb ramu 800mhz goodram'a

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

GoGeTa, nie pojdzie ci nawet jesli bys mial najnowoczesniejszy komp prosto od NASA :P :P :P ogolnie mocny masz konfig, teoretycznie powinno ci hasac przynajmniej na srednich, ale konwersja zostala schrzaniona, a patch problemu nie zalatwil. [beeep], nie chce czekac 2 miesiecy na latke ktora wreszcie to zalatwi :huh: jakie to wszystko niesprawiedliwe

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to pytanie , grał ktoś w GTA na podobnym sprzęcie do : 2 GB Ramu

Asus Radeon HD3650 256MB DDR3

AMD Athlon 64 X2 4600+ /2.4GHz

XP SP3

? I czy działało w miarę znośnie ? Proszę o odpowiedź, bo nie wiem czy kupić... Grafika się dla mnie mało liczy , chodzi o grywalność i miodność , a z tym chyba GTA 4 nie ma problemu ;) .

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

doradźcie mi w co musiałbym zainwestować chcąc sobie spokojnie w GTA pograć mam następujący konfig:

AMD Athlon 64x2 6000 3ghz (nie kręcony)

2GB ram

GF 8600 GT

Dorzuć sobie jeszcze troche ramu, przynajmniej 1GB, nie wiem jak z kartą... Chociaż nawet jakbyś kupił maszynę za 25000 zł i tak miałbyś problemy albo z płynnością albo z grafą (ewentualnie jakieś nowe bo z tą grą nigdy nic nie wiadomo xD)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

poor leno miejmy nadzieje, żeby wogóle taka łatka się pojawiła bo jak nie to kurde przyszłość tego tytułu na PC będzie spieprzona, szkoda mi trochę bo myślałem, że wszytko będzie oki i nie będzie żadnych problemów z tą grą a tu proszę... <_< Jestem jeszcze ciekaw co napisze CDA w następnym numerze na ten temat....i czy to w jakiś sposób wpłynie na ocenę końcową?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ludzie nie pytajcie się "co bym musiał dorzucić do kompa żeby pograc na high ?"

bo na to pytanie nikt Wam nie da 100% odpowiedzi prawdziwej bo NIKT TEGO NIE WIE.

To wszystko są domysły.

Antyaliasingu NIE MA.

Ew. na klawisz "p" możesz troszkę zmiękczyć obraz ale fsy spadają mocno.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...