Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

combomaster

GTA IV

Polecane posty

poor leno miejmy nadzieje, żeby wogóle taka łatka się pojawiła bo jak nie to kurde przyszłość tego tytułu na PC będzie spieprzona, szkoda mi trochę bo myślałem, że wszytko będzie oki i nie będzie żadnych problemów z tą grą a tu proszę... <_< Jestem jeszcze ciekaw co napisze CDA w następnym numerze na ten temat....i czy to w jakiś sposób wpłynie na ocenę końcową?

takowa latka wyjdzie na pewno, tylko kurna KIEDY! na ta wczorajsza musielismy czekac niecale 2 tygodnie, nastepna - kto wie, czy nie bedzie dopiero po nowym roku (to wersja pesymistyczna). a GTA 4 czeka, Lollipop Girl z plakatu kusi... -_-

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To w takim razie poor leno myślisz, że taka łatka może załatwić większość problemów? Pytam, ponieważ niegdy kurcze się nie spotkałem jak na razie z taką grą i sam czekam jak odpale wkońcu tą IV i może nie będzie tak strasznie jak wszyscy tutaj mówią;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiesz, ja to moge sobie wlasnie tak myslec, pomarzyc wlasciwie, nic wiecej :) przydalby sie patch po prostu zanim (moja) zabawa w GTA sie naprawde rozkreci. poki co, gdy misje sa latwe to moge przebolec mniejsza ilosc fps, ale jak zaczna sie goretsze strzelaniny, to tak rozowo nie bedzie. a najgorsze jest to ze R* mial prawie 8 miesiecy na to, by wersja PC byla porzadna.

i wlasciwie nie przypominam spbie by przy wczesniejszych Grand Theft Autach takie cyrki wystepowaly <_< takie zagrywki zaczynaja mi dzialac na nerwy

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Patryk92 takie instalowane sterowników nic nie daje. Czasem nawet przynosi efekt odwrotny do oczekiwanego i może skutkować spadkiem FPS. Odinstaluj starą wersję i powinieneś zobaczyć różnicę. Jeśli nie odinstaluj też te beta, wyczyść folder ze sterownikami ( zawartość) np c:\nvidia\win2k\178.13 i po tej czynności zainstaluj nowe drivery. W takiej sytuacji powinno być lepiej, choć z betami też różnie bywa.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja Po instalacji najnowszych sterowników ATI 8.12 troche się zdenerwowałem bo gra mi znacznie zwolniła. Niestety deinstalacja i instalacja poprzednich nic już nie dała. ALe na szczeście po instalacji patcha wszystko wrociło do normy i ciesze się z płynniejszej rozgrywki. Poprzednio na starych sterownikach miałem 25-30 FPS po instalacji sterowników 8.12 FPSy spadły do 10-15. Ale natomiast patch umozliwił mi granie z 30-35 FPSami ;)

Athlon 64 X2 4200, HD4850 512, 3GB Ram.

Gorzej natomiast chodzi mi MultiPplayer, przy rozgrywce z ok. 10 graczami wyrzuca mnie do menu z dopiskiem że "Twoj sprzet jest zbyt słaby" :D

Patcha także nie mogłem zainstalować przez Windows Live, dopiero pomoglo instalowanie w windowsie po ściągnieciu ze strony RG GTA4.

Ogólnie patch nic nie dał ;D przynajmniej mi bo nie widze roznicy (oczywiscie prócz płynności)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może wiecie czy już powstał albo jest w toku powstawania patch który naprawia znikające tekstury no i troszkę przyspiesza działanie gry? Z tego co czytałem w tym temacie, ta łatka która wyszła coś daje czy nie, bo już sam nie wiem? U mnie przy próbie jej instalacji nie wykrywa RGSC :/

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

yyyy ... proste pytanko jak zmienić ustawienia sterowania na klawiaturze ?????????

i pytanko numer dwa .... w instrukcji pisze ze mozna jakoś za pomocą telefonu w grze dowiedzieć sie jaki aktualnie gra utwór w radiu ... pisze tam coś o numerze ZiT yyy jak go mam wybrać hyy ????

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może wiecie czy już powstał albo jest w toku powstawania patch który naprawia znikające tekstury no i troszkę przyspiesza działanie gry? Z tego co czytałem w tym temacie, ta łatka która wyszła coś daje czy nie, bo już sam nie wiem? U mnie przy próbie jej instalacji nie wykrywa RGSC :/

Znikające tekstury pare stron do tyłu.

Obecny patch to jest kpina a nie patch.

Na razie nic nie wiadomo o nstępnym patchu.

A ja mam pytanie co do patha.Orientuje się ktoś czy można go później odinstalować w razie gdyby przyniósł większe szkody niż korzyści?

Patcha nie dzie odinstalowac. To "nakładka" na grę.

yyyy ... proste pytanko jak zmienić ustawienia sterowania na klawiaturze ?????????

i pytanko numer dwa .... w instrukcji pisze ze mozna jakoś za pomocą telefonu w grze dowiedzieć sie jaki aktualnie gra utwór w radiu ... pisze tam coś o numerze ZiT yyy jak go mam wybrać hyy ????

Raczej nie idzie zmienić ustawień... Chyba, że masz pada od xboxa.

O tym szukaniu utworu na komie nic nie wiem.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja powiem tak, po zmianie sterowników z 178.24 na 180.84 różnica był niewielka, troszeczkę więcej tekstur. Po zainstalowaniu pacza, włączam grę, i co widzę ? CAŁY ŚWIAT, wszystkie tekstury ! Mi to bardzo pomogło, chociaż mam tylko marne 20 FPS, przy sprzęcie :

Intel Pentium DualCore E2140 1.6GHz

GeFOrce 8600GT

2x512 GB RAM 667MHz... ( od razu mówię, że gra sprawia wiele problemów, przy komputerach z 1GB RAM, przede wszytkim duży spadek wydajnośći i właśnie FPS, ale jutro przyjdą mi nowe pamięci GeIL Ultra 2x2GB 800MHz CL4 to zdam relację czy jest duża poprawa :))

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dark Evils może i jest tam sposób na to ale dla kart NVIDIA Geoforce (chyba tak się pisze) a ja w tym problem na moim stacjonarnym komputerze mam Ati Radeon HD 2600 512 mb ddr2 no i raczej mi tamto nie pomoże :( a z tym ramem to może zadziała ale ten program jest pod jakąś kartę?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja powiem tak, po zmianie sterowników z 178.24 na 180.84 różnica był niewielka, troszeczkę więcej tekstur. Po zainstalowaniu pacza, włączam grę, i co widzę ? CAŁY ŚWIAT, wszystkie tekstury ! Mi to bardzo pomogło, chociaż mam tylko marne 20 FPS, przy sprzęcie :

Intel Pentium DualCore E2140 1.6GHz

GeFOrce 8600GT

2x512 GB RAM 667MHz... ( od razu mówię, że gra sprawia wiele problemów, przy komputerach z 1GB RAM, przede wszytkim duży spadek wydajnośći i właśnie FPS, ale jutro przyjdą mi nowe pamięci GeIL Ultra 2x2GB 800MHz CL4 to zdam relację czy jest duża poprawa :))

4GB? A masz Viste 64bit?? Bo żeby wykorzystać 4GB to trzeba mieć vistę 64bit. xp i vista 32 bit wykorzystują chyba tylko 3.5GB ram. ;] Jeśli coś mi się pomyliło to proszę o poprawienie. ;]

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam moderatorów że umieszczam drugiego posta zaraz po moim pierwszym ;) ale jest taka sprawa. Z tego co wyczytałem na forum.gtasite.pl to na systemie Windows Vista bardzo dobrze chodzi GTA IV, skoro tak to na moim laptopie (bo na stacjonarnym mam Windows XP) powinna chodzić gra? Podaję jego konfigurację:

Fujitsu Siemens

Intel Pentium Dual Core 1.6 GHz

2038 mb ddr 2

32 - bitowy system operacyjny

Windows Vista Home Basic

Intel Graphics Media Accelerator Driver for Mobile do 368 mb

Proszę o jak najszybszą pomoc ;) Pozdrawiam wszystkich cieplutko.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

yyyy ... proste pytanko jak zmienić ustawienia sterowania na klawiaturze ?????????

i pytanko numer dwa .... w instrukcji pisze ze mozna jakoś za pomocą telefonu w grze dowiedzieć sie jaki aktualnie gra utwór w radiu ... pisze tam coś o numerze ZiT yyy jak go mam wybrać hyy ????

Raczej nie idzie zmienić ustawień... Chyba, że masz pada od xboxa.

O tym szukaniu utworu na komie nic nie wiem.

Jak to sie nie da, wchodzisz na controls i na custom mapping, i tam są wszystkie ustawienia....

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam moderatorów że umieszczam drugiego posta zaraz po moim pierwszym ;) ale jest taka sprawa. Z tego co wyczytałem na forum.gtasite.pl to na systemie Windows Vista bardzo dobrze chodzi GTA IV, skoro tak to na moim laptopie (bo na stacjonarnym mam Windows XP) powinna chodzić gra? Podaję jego konfigurację:

Fujitsu Siemens

Intel Pentium Dual Core 1.6 GHz

2038 mb ddr 2

32 - bitowy system operacyjny

Windows Vista Home Basic

Intel Graphics Media Accelerator Driver for Mobile do 368 mb

Proszę o jak najszybszą pomoc ;) Pozdrawiam wszystkich cieplutko.

Wszystko byłoby ok tylko karta grafiki nie teges. Zintegrowane rozwiązania stosowane w laptopach często nie są obsługiwane:( Tzn karta ta może być bardzo wąskim gardłem dla gry.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tą kartą wiecznie mam problemy, muszę cały czas instalować coraz to nowsze sterowniki bo gry nie działają nawet i te starsze. Jakiś czas temu zainstalowałem jakieś nowsze sterowniki i większość gier działała, nie wiem jak teraz mi pójdzie. A tak poza tym to gdy chciałbym zainstalować GTA IV to na początku instalacji mam komunikat że mój system jest niekompatybilny z %P (o co kaman?) i mam kliknąć w poniższy link, klikam oczywiście pojawia się strona Microsoftu ale jest tam tak jakby pomoc do systemu XP a ja mam Viste na laptopie :/

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Service Packa ci brakuje, Necro ;)

mam pytanie co do tych najnowszch sterownikow nvidii (180.84) JAK TO CHOLERSTWO ZAINSTALOWAC?? wyskakuje taki error: "the nvidia setup program could not locate any drivers that are compatible with your current hardware". czemu takie cos sie wyswietla?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja ci powiem na przykładzie nvidii ... odinstaluj stery z systemu, poprzez dodaj/usuń programy, potem pobierz program "Driver Cleaner 3" i w nim wybierz "nvidia" i klikasz na "clean" po tym zabiegu nie ma śladu po starych sterach, tylko po tym daj restart i dopiero nowe, tylko u mnie na tych nowych sterach beta 3 pod xp nie mogłem zmienić rozdziałki, a jak chciałem to zrobić to mi się system wieszał :(

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mój prolem wygląda następująco. Wcześniej grałem(bez patcha) gra łapała czasem zwiechy ale sporadycznie, natomiast po zainstalowaniu patcha mam zwiechy co chwila. :angry: Jest na to sposób?? Mój PieC:

Intel Core2Duo E7300 2,66GHz

GeForce 9800GT 512MB

3GB RAM

Mam również zainstalowane te "specjalne" sterowniki Nvidii pod GTA4. <_< Można temu zaradzić??

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...