Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

combomaster

GTA IV

Polecane posty

v1r00z a co z tym patentem który jest podawany wcześniej, z dopisaniem czegoś ?

Jeśli chodzi o ten :" -norestriction -nomemrestrict -DX9 /high" dopisek to mi nic nie dał ;/

Bo to nie ma nic dawać a jedynie pozwolić na dowolne zmieniane ustawień graficznych, tak, że po uruchomieniu gry z tymi parametrami, nawet na karcie z 256mb, będzie można ustawienia zmienić z texture low na highest. Oczywiście nie należny się spodziewać, że wtedy gra będzie działać płynnie ( pewnie w ogóle nie będzie działać :-) ). Ta opcja po prostu uwalnia możliwość dowolnego zmieniania ustawień.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co on daje i ważniejsze, czy nie usunie zapisów ze starszej wersji ?

Wogóle to co z tymi zapisami? Jak jest LIVE to tak samo jak w GoW nie będzie się dało kopiować zapisów?

Zapisy zostaną, także nic się nie martw :) A co do kopiowania zapisów to sam się zastanawiam gdzie one są ; p (jeżeli wogóle są)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam niepokojący problem z GTA IV. Dostałem go dzisiaj uporałem się z instalacją, a gdy odpalam GTA IV (czy to ze skrotu czy to z Social Club) nic się nie dzieje. Przy kursorze przez chwilkę widnieje klepsydra, ale potem znika i nic. Menedżer zadań wykazuje, że LaunchGTAIV.exe działa, ale po chwili znika mi z listy.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co on daje i ważniejsze, czy nie usunie zapisów ze starszej wersji ?

Wogóle to co z tymi zapisami? Jak jest LIVE to tak samo jak w GoW nie będzie się dało kopiować zapisów?

Zapisy zostaną, także nic się nie martw :) A co do kopiowania zapisów to sam się zastanawiam gdzie one są ; p (jeżeli wogóle są)

Zapisy są w C:/Documents and Settings/Nazwa użytkownika/Ustawienia lokalne/Dane aplikacji/Rockstar Games

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi instalował się jakieś 45 min. Napęd mam jakiś staroć Lite-On, a dysk też jakiś staroć Maxtor'a. Co do twojej instalacji to może masz zabałaganiony dysk. Możesz też mieć jakiegoś wirusa, który spowalnia twój komputer. Polecam Ci zrobienie skana, defragmentacji i czyszczenia dysku jakimś programem typu CCleaner. Rożnicę w korzystaniu z kompa powinieneś dostrzec od razu.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy to było czy nie, ale nie mam ochoty teraz sprawdzać 20 stron.

No więc zainstalowałem GTA 4, odpalam, a tu błąd chyba RMN 40 czy jakoś tak. Ktoś miał coś podobnego ?

Czy to chodzi o Srvice Pack 3 ? Bo ściągnąłem z Instalki.pl, ale to dochodzi prawie do końca i błąd wyskakuje.

Help !

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już naprawiłem problem WS10.

A oto rozwiązanie:

1. instalacja najnowszych sterów do grafiki i directx

2. instalacja patcha

3. aktualizacja Rockstar games socjal club i Games for windows

W tej kolejności i przy okazji znikną problem z teksturami i można ustawiać jakie się chce opcje w grafice nawet tekstury(mam karte 256 mb i tekstury na medium) tylko cienie są jakieś niezbyt naturalne ale to nie przeszkadza.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No więc zainstalowałem GTA 4, odpalam, a tu błąd chyba RMN 40 czy jakoś tak. Ktoś miał coś podobnego ?

Czy to chodzi o Srvice Pack 3 ? Bo ściągnąłem z Instalki.pl, ale to dochodzi prawie do końca i błąd wyskakuje.

Help !

Tak to chodzi o service pack 3. Spróbuj pobrać z programosy.pl ja z tego bralem.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...