Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Lord Wojtex

Jak wygląda praca w CDA?

Polecane posty

Gość ^^Ice^^

Spoko! Jezyk znam, moge pracować tam jako wyszukiwarka, znam pełno stron, info to sie zdobendzie jak nie z tad to z tamtąd jedną recke napisałem do innej gazety ale jej nie opublikowali bo za długa :x Cieżki chleb czy nie, jak bede głodny to zjem :wink:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spoko! Jezyk znam

>>>Znać,a umiejętnie się posługiwać to wielka różnica :P

, moge pracować tam jako wyszukiwarka, znam pełno stron, info to sie zdobendzie jak nie z tad to z tamtąd jedną recke napisałem do innej gazety ale jej nie opublikowali bo za długa :x Cieżki chleb czy nie, jak bede głodny to zjem :wink:

Pohamuj z deka swój stachanowski entuzjazm w produkowaniu postów, a skieruj go raczej w kierunku poprawy ich jakości.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spoko! Jezyk znam, moge pracować tam jako wyszukiwarka, znam pełno stron, info to sie zdobendzie

Język może znasz, może i chodziłeś na angielski, ale RoZy ma rację, zerknij na MOJE podkreślenie, język polski też trzeba znać, a właściwie przede wszystkim nalezy go znać. I pisać z "sęsem (mientowym)" oraz odrobine składniej. Popracuj nad sobą i swoimi postami, jak Ci radzi moderator, a potem może wyskrob coś... na początek do AM?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale RoZy próbuje Ci normalnoie zwrócić uwagę, a Ty to chyba zdeczka olewasz co nie? rozumiemy ze jesteś tu nowy, ale nie pisz głupich postów!!!

Smuggler, a powiedz mi Czy Twoja jedyna robota w cda to dpowiadanie na listy i moderowanie forum, czy czasem piszesz też np. recenzje gier?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość +Trigger+
Język może znasz, może i chodziłeś na angielski, ale RoZy ma rację, zerknij na MOJE podkreślenie, język polski też trzeba znać, a właściwie przede wszystkim nalezy go znać. I pisać z "sęsem (mientowym)" oraz odrobine składniej. Popracuj nad sobą i swoimi postami, jak Ci radzi moderator, a potem może wyskrob coś... na początek do AM?

Jak widać każdy robi błędy więc o to za bardzo czepiać się nie można, tym bardziej w postach. Nie mniej jednak, dobra składnia jest ważna i wskazuje kto ma pewne predyspozycje aby zostać recenzentem a kto nie. (pewnie ja sie nie nadam :))

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Język może znasz, może i chodziłeś na angielski, ale RoZy ma rację, zerknij na MOJE podkreślenie, język polski też trzeba znać, a właściwie przede wszystkim nalezy go znać. I pisać z "sęsem (mientowym)" oraz odrobine składniej. Popracuj nad sobą i swoimi postami, jak Ci radzi moderator, a potem może wyskrob coś... na początek do AM?

Jak widać każdy robi błędy więc o to za bardzo czepiać się nie można, tym bardziej w postach. Nie mniej jednak, dobra składnia jest ważna i wskazuje kto ma pewne predyspozycje aby zostać recenzentem a kto nie. (pewnie ja sie nie nadam :))

Hehehe ale on to napisaB specjalnie!!!! przeciez jest napisane w cudzyslowie!!! a poza tym ktos ma tak w podpisie i to pewnie jest cytat tylko nie pamitam kto...:)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dżizus Krajst jak ja bym chciał pracować w CDA!!! Ale za młody jestesm :?

Ale nie jesteś za młody do pisania W Action Magu.^^ . Oczywiście nie ma tam limitu wiekowego. A i jakiś tekst możesz napisać do CDA. Przeczytaj dokładnie FAQ , ( nie te z forum , te co masz na płycie od CDA) i tam pisze jak możesz wspótworzyć je.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak widać każdy robi błędy więc o to za bardzo czepiać się nie można, tym bardziej w postach. Nie mniej jednak, dobra składnia jest ważna i wskazuje kto ma pewne predyspozycje aby zostać recenzentem a kto nie. (pewnie ja sie nie nadam :))

Ech, Ty... widać, że nie czytałeś kompendium AR, gdzie pisał to Smuggler. Nawiasem mówiąc "sęs" zobaczyłeś, a "mientowego" już nie. "Sęs mientowy" jest już legendarnym zwrotem...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Smuggler, a powiedz mi Czy Twoja jedyna robota w cda to dpowiadanie na listy i moderowanie forum, czy czasem piszesz też np. recenzje gier?

>>>Recenzje czasem pisze, choc nie jako Smuggler (i nie pytaj "a jako kto" bo i tak nie odpowiem - gdybym chcial to zdradzic, tobym napisal ze jako... no wlasnie). Jestem tez CD-Managerem i robie jeszcze pare innych rzeczy, ktorych nie widac ale bez ktorych CDA sie nie moze obejsc. Odpowiadanie na listy i obecnosc na tym forum traktuje raczej jako relaks - sa tacy, co ida na fajke, ja zas zagladam wtedy na forum albo odpowiadam na jakis list.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

>>>Recenzje czasem pisze, choc nie jako Smuggler (i nie pytaj "a jako kto" bo i tak nie odpowiem - gdybym chcial to zdradzic, tobym napisal ze jako... no wlasnie).
Jesteś dwiema osobami na raz? Czyli recenzje piszesz jako ktoś inny a reszte jako Smuggler. No to tobą może być po prostu ktoś inny z redakcji. Możesz być każdym. Wiem że to głupio brzmi, ale jakoś tak mi się napisało.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sa tacy, co ida na fajke, ja zas zagladam wtedy na forum albo odpowiadam na jakis list.

Co Ty powiesz? To oni chyba dość często a tą fajkę chodzą!! :P [dżołk]

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Crazy_Demon

Jak wyglada praca w CDA?

Mniej wiecej tak:

Redakca CDA siedzi sobie na 4 literach i sie opier.... eee to znaczy pisze teksty do czasopismaaaaa...

Wania zostaw tego bejzbola! Ja tylko zartowalemmmmm...

Ałaaaaaaaaaa!!!!!

:)

Peace :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość f.r.e.d.
Mam pytanie czasem zapowiedzi gier pisze ktoś taki jak Dawid Fiedorowiocz czy jakoś tak. Kto to jest??? Czemu nie ma go w stopce redakcyjnej???

To jestem ja. :) A w stopce nie ma mnie pewnie dlatego, że zadebiutowałem w CDA całkiem niedawno, w numerze 04/04(urodzinowym) i co trzeba dodać - był to debiut w wieku 15 lat i 6 miesięcy(tym będę się chlubił całe życie:)). Do stopki może kiedyś trafię - regularnie posyłam teksty, więc może kiedyś moje nazwisko pojawi się tam - na razie jednak nie mam takich fanaberii :) - jak będę już zasłużonym współpracownikiem, to może wtedy upomnę się u Smugga o miejsce w stopce. :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość +Trigger+

Jak wyglada praca w redakcji mieliście okazje zobaczyć w kwietniowym numerze CDA, serdecznie polecam looknąć tam. (no chyba że ktoś nie ma to musi kupić archiwalny, albo zobaczyć w Empiku czasami coś zostaje :P)

BTW gratulacje f.r.e.d że udało ci sie wkręcić w "mafie CDA" :P.

Życze tobie dłuzszej wspułpracy z CDA i nadruku twojego imienia w stopce :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie o pracę DTP.

Czy CDA przygotowywane jest do druku z diapozytywów, czy w technologi CTP?

A może oddajecie pliki otwarte (Quark? InDesign?) i w ogóle nie "kręcicie" pdf-ów (że o ps-ach nie wspomnę...)?

czy uzyskam odpowiedź? :cry:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Smuggler, a powiedz mi Czy Twoja jedyna robota w cda to dpowiadanie na listy i moderowanie forum, czy czasem piszesz też np. recenzje gier?

>>>Recenzje czasem pisze, choc nie jako Smuggler (i nie pytaj "a jako kto" bo i tak nie odpowiem - gdybym chcial to zdradzic, tobym napisal ze jako... no wlasnie). Jestem tez CD-Managerem i robie jeszcze pare innych rzeczy, ktorych nie widac ale bez ktorych CDA sie nie moze obejsc. Odpowiadanie na listy i obecnosc na tym forum traktuje raczej jako relaks - sa tacy, co ida na fajke, ja zas zagladam wtedy na forum albo odpowiadam na jakis list.

Smg czlowiek orkiestra.

Mam nadzieje ze kiedys dowiemy sie za kogo sie podszywa.

Moze jakies wskazowki :?: :wink:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ej no: ja tego posta o pracę DTP wysłałem dokładnie: "Wysłany: Czw 27 Maj, 2004 17:33".

To - +Trigger+ - sprecyzuj, o który tydzień chodzi....?

Średni czas oczekiwania na ostrzeżenie: 1 dzień

Średni czas oczekiwania na odpowiedź z redakcji: :?:

No chyba deadline nie trwa Dwa tygodnie...?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...