Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Lord Wojtex

Jak wygląda praca w CDA?

Polecane posty

Ja chciałbym się zapytać kiedy dokładnie wychodzi co miesiąc cd-action ? 22 ? czy którego ? Bo chciałbym się dowiedzieć czy nie ma konkretnej daty? i kiedy wyjdzie na grudzien ?

Na stronie głównej masz kalendarz jest zaznaczone kiedy będzie grudniowy numer CDA i z tego co wiem to CDA wychodzi co 28 dni we wtorki

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tą pracą to ciekawa sprawa. Pamiętam jak dawno temu kupiłem pierwszy Top Secret i nagle mnie olśniło - już wiedziałem kim chcę zostać. Fantazje o policjantach czy strażakach prysnęły jak bańka mydlana. Widzę, że chęć pracy w czasopiśmie o grach to wciąż powszechne zjawisko (FAQ) :) Osobiście w tej chwili w ogóle nie mam ochoty na tego typu zajęcie. Pewnie trzeba mieć do tego odpowiednie podejście. Obecnie taka praca kojarzy mi się z pisaniem recenzji na wyścigi. Tzn. może to być fajne jeśli prowadzisz np. bloga w internecie i swobodnie zamieszczasz recenzje wybranych gier kiedy chcesz. Natomiast w tak dużym czasopiśmie jak CD-Action, które wychodzi regularnie i 13 razy w roku to może być pewnie chwilami niezły stres. To nie dla mnie - szybko wpadłbym w rutynę: "gram, bo muszę". Dlatego cieszę się, że są fachowcy, którym odpowiada tego typu praca. :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmmm... Zdecydowanie popieram ;) Pewnie duża część czytelników sądzi, że redaktor to ma fajne życie, gra i mu za to płacą! Słowem raj! Ale tu się zaczyna robić pod górkę, recenzje nie tak łatwo się pisze ;) I to jeszcze w ciekawy, ale i zabawny sposób :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...