Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Blaster

Kąciki na Cover CD (Bonusy, Action Mag...)

Polecane posty

Zakończyłem oglądać bonusy;) Dużo zdjęć z Lipska, fajne tapety, śmieszne filmiki... Jak zawsze faaajnie!;) Pierwszy raz widzę, żeby w bonusie DVD nie było filmików!;) Chyba dlatego, że dużo rzeczy umieścili z Lipska.

Teraz jeszcze pozostał mi actionmag;) No i oczywiście zobacze, co nowego w innych działach;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak lato, to się ich nie chce pisać, bo lato.

Jak szkoła, to się ich nie chce pisać, bo nauka.

Jak święta, to się ich nie chce pisać, bo pzrygotowania przedświąteczne.

Jak czas wolny, to się tylko nielicznym chcę.

Zapewne już niedługo jakiś kącik będzie się ukazywał dopiero co trzeci numer. Szkoda, że tak to może się skończyć*.

*choć z drugiej strony, to mogli powiedzieć, że teraz piszą dla konkurencyjnego pisma i tam opracowują potajemnie plan zniszczenia CDA

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:Dj:..+-->

(..:Dj:..)
Dla mnie tam one nie potrzebne wogole sa . Zazwyczaj niczego sie z nich nie dowiem i nie ma zadnej korzysci :?

Kąciki, czy bonusy? W bonusach jest wiele śmiesznych i przydatnych rzeczy, np. tapety, filmiki, druga porcja na luzie, gry freeaway itd. Moim zdaniem kąciki są fajne :D

Pytanie do ludzi dużo wiedzących o kosmosie: Czy ten bonus "jacy jesteśmy mali" jest prawdziwy? Naukowcy zrobili te kulki, czy co? ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytanie do ludzi dużo wiedzących o kosmosie: Czy ten bonus "jacy jesteśmy mali" jest prawdziwy? Naukowcy zrobili te kulki, czy co? ;)

Taka jest prawda. Takie sa kosmiczne rozmiary. Pociesze tylko, ze im gwiazda wieksza tym gorzej dla potencjalnego zycia, nasze Slonce jest (jeszcze pare mld lat) mala gwiazda i dzieki temu mamy zycie na Ziemii.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przez dość długi czas kąciki zamieszczane na cover CD były jednym z najmocniejszych pkt CDA. Zdarzyło mi się nie raz, że wydałem 19złotych myśląc o RTS Area, Action Mag, czy inne... obecnie stały się one drugorzędne, a to z tego powodu iż posiadam interNet.

Wraz z internetem wszystko się zmienia. :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja swego czasu, gdy w cda nie było interesujących mnie pełnych wersji gier czy recenzji takich gier jak np. GTA SA motywowałem kupno tej gazet... eee... możecie odstawić tę broń??... tego czasopisma właśnie bonusami, w wakacje to sie naczytałem tych kącików tyle, że mi zbrzydły ;) a teraz mam neta i jeśli w CDA nie ma dobrych pełnych wersji gier, recenzji tych gier na które wyczekuję od dawna i poza tym wszystkim nie kręcą mnie już bonusy to nie mam już motywacji ani powodów do kupna CDA...ale wtedy i tak je kupuję :D nałog tki mam chyba... chociąz jeszcze czasem dla AR kupywałem i NA LUZIE

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chociaż dla AR i dla NA LUZIE bo w ostatnim poście mało zrozumiale napisałem...aha dajcie więcej stron dla AR i dla NA LUZIE!!! jestem gotów płacić nawet tę 1zł więcej :D!!!! ale teraz to pełne wersje super będą, już się nie mogę doczekać eurocops i bet on soldier- dawno jużchciałem ją sobie kupić :D tak trzymać i dawać mniej reklam i wywalić z bonusów foldery themes i te inne farmazony a dawać więcej na luzie!!!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mnie coś dziwi... a mianowicie autor piszący w Action Magu... wydaje mi się, że kręci, oszukuje itp. Cały czas opisuje część swojego życia i wydaje mi się, że nie trzymają się kupy (nie w formie g***a, a jako określenie całości :D )... autor ten to Michał Chmielewski, którego poczynania zacząłem śledzić dokładnie... ciekawe co mu to daje...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przeglądałem sobie bonus 3 z DVD i w dziale z filmami zauważyłem, że jeden z nich już był umieszczony wcześniej, a konkretnie chodzi mi o prarodię Matrixa.

To prawda, ale coś takiego nie zdarzyło się pierwszy raz. Na dysku trzymam wszystkie bonusy z ostatnich 2 lat nagminnie powtarzają się tapety, filmy itd. Ktoś powinnien tego pilnować, tak myślę :/

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To prawda, ale coś takiego nie zdarzyło się pierwszy raz. Na dysku trzymam wszystkie bonusy z ostatnich 2 lat nagminnie powtarzają się tapety, filmy itd. Ktoś powinnien tego pilnować, tak myślę :/
Może jest to celowy zabieg?

Ci, którzy nie kupowali wcześniej CDA, mogą uzupełnić kolekcję tapetek, filmików itd. :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie za to ciekawi jak przyjmię się nazwa "cover DVD". Może nazwa tego topicu też ulegnie zmianie. A jak chodzi o powtarzalność - wszędzie zdarzają się powtóki (dla przykładu : dialog miesiąca w game walkerze). To jest niestety nieuniknione - to tak jakby yyy ... no mniejsza o to.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja jestem ciekaw gdzie się podziewają true redaktorzy ze starego kącika muzycznego w action mag'u. Byli naprawde świetni!! O obecnym kąciku nie można już się tak pochlebnie wypowiadać...niestety....

Szczera prawda. Teraźniejszy kącik nie różni się zbytnio od któregoś tam maga dodawanego kiedyś na coverze. Jakis jasny (błe), przejrzysty (błeee), aklimatyczny (tamto to było coś!). Z reguły ten kącik otwierałem jako pierwszy, bo chciałem zobaczyć, co nowego wymyśli Slatan, czy poczytać dowcipne artykuły jak "101 rules of Black Metal", czy "33 rules of listening to Power Metal and not being gay..." Do dzisiejszego kącika Muzycznego już nic mnie nie ciągnie...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry,

mam do Was wielką prośbę. W związku z pracą nad artykułem o magazynie @t (bardzo możliwe, że niektóre osoby na forum go czytały - był to największy w Polsce magazyn wydawany w postaci elektronicznej) chciałbym Was prosić o możliwe szybkie przeglądnięcie płytek CD magazynu CD-Action z lat 2001-2005 (włącznie) i w miarę możliwości wskazanie do których płytek został dołączony. Z całą pewnością na kilku CD się znajduje, ale potrzebuję mocnych źródeł, a niestety nie jest możliwe znalezienie tego w sieci.

Potrzeba również tych samych informacji dla czasopism Enter, Reset (nie ukazuje się już), WWW(nie ukazuje się już), Net (nie ukazuje się już), IO(chyba tak samo jak poprzednio), PC World Komputer, Enter, PC Format.

Z góry dziękuję wszystkim chętnym za pomoc! Pozdrawiam wszystkich forumowiczów.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry,

mam do Was wielką prośbę. W związku z pracą nad artykułem o magazynie @t (bardzo możliwe, że niektóre osoby na forum go czytały - był to największy w Polsce magazyn wydawany w postaci elektronicznej) chciałbym Was prosić o możliwe szybkie przeglądnięcie płytek CD magazynu CD-Action z lat 2001-2005 (włącznie) i w miarę możliwości wskazanie do których płytek został dołączony. Z całą pewnością na kilku CD się znajduje, ale potrzebuję mocnych źródeł, a niestety nie jest możliwe znalezienie tego w sieci.

Potrzeba również tych samych informacji dla czasopism Enter, Reset (nie ukazuje się już), WWW(nie ukazuje się już), Net (nie ukazuje się już), IO(chyba tak samo jak poprzednio), PC World Komputer, Enter, PC Format.

Z góry dziękuję wszystkim chętnym za pomoc! Pozdrawiam wszystkich forumowiczów.

A komu będzie się chciało przeglądać płytki z jakichś 48 numerów?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...