Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Blaster

Kąciki na Cover CD (Bonusy, Action Mag...)

Polecane posty

A co sądzicie o reaktywacyjnym numerze Games Cornera? Jestem bardzo ciekawy Waszych opinii.

Po reaktywacji stary-nowy Games Corner prezentuje sie w miare dobrze. Layout zjadliwy, z tekstami jest w porzadku, ale raczej pozostaniecie takim kompletnie amatorskim i niszowym e-zinem, bo nijak, ni siak macie sie do Playbacka, czy Intro Zinu. Najwazniejsza jest jednak pasja i jesli rajcuje was pisanie o grach to prowadzcie GC dalej, bo szkoda by bylo by upadl ten kacik, w ktorym zaczynalem swoja przygode z pisaniem. :]

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale raczej pozostaniecie takim kompletnie amatorskim i niszowym e-zinem, bo nijak, ni siak macie sie do Playbacka, czy Intro Zinu. Najwazniejsza jest jednak pasja i jesli rajcuje was pisanie o grach to prowadzcie GC dalej, bo szkoda by bylo by upadl ten kacik, w ktorym zaczynalem swoja przygode z pisaniem. :]

I tu liczę na Ciebie. Przecież zawsze możesz nas wspomóc jakimś tekstem, te, które udostępniłeś bardzo mi odpowiadały. A i tak kompletnie amatorscy to też nie jesteśmy, ja działam w branży już od ponad 2 lat i to w dość dobrym serwisie. Planuję także wkrótce otworzyć stronę internetową, która będzie naturalnym rozszerzeniem GC. A na detronizację Playbacka mam chrapkę, nie bój się :D.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Drodzy Czytelnicy Emu-Kouncika! Dzień dzisiejszy jest dla naszego magazynu szczególny - teraz właśnie sięgnęliśmy granicy 50. numerów! Niestety z powodów niezależnych od naszej Redakcji wydanie jubileuszowe nie ukazało się na płycie CD-Action, które miało dzisiaj swoją premierę. Niemniej nie ma co rozpaczać - macie do niego dostęp poprzez nasze archiwum, a za miesiąc na DVD dołączanym do pisma znajdziecie dwa numery E-K jednocześnie!

Pozostaje nam jedynie życzyć Wam i sobie, aby magazyn nadal istniał i prężnie się rozwijał, a w przyszłości dożył nawet i setnego wydania! Teraz zapraszamy do archiwum gdzie czeka na Was 50., jubileuszowy numer, wraz z niewielką niespodzianką, która może zaskoczyć zwłaszcza naszych starszych Czytelników. Miłej lektury!

Nasza strona - www.emukouncik.xt.pl

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Daaaawno temu na Cover CD oprócz Action Maga pojawiały się inne "Magi".

I nie mówię tu o legendarnej "Esensji (która wciąż jest na cover DVD),

ale o tych wszystkich offowych zinach które były, a które znikły już dawno z Cover DVD.

Teraz, kiedy znikły limity rozmiaru magów zniknięcie z krążka wszystkich zinów poza AM wydaje się być dziwne / podejrzane.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co np stalo sie z tym takim militarnym kacikiem ? Kurcze jak to sie zwalo...nie pamietam :( Takie rozne militarne/historyczne artykuly, fotografie/reprodukcje z wojskowosci. No pomozcie mi sobie to przypomniec i powiedzcie co sie z tym stalo ? :?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co np stalo sie z tym takim militarnym kacikiem ? Kurcze jak to sie zwalo...nie pamietam :( Takie rozne militarne/historyczne artykuly, fotografie/reprodukcje z wojskowosci. No pomozcie mi sobie to przypomniec i powiedzcie co sie z tym stalo ? :?

Chodzi Ci o Konflikty Zbrojne? Rzeczywiście był taki kącik i znikł, pewnie się ludzie wypalili. A może dalej tworzą w otchłaniach internetu? Kto ich tam wie...

Wiele kącików pomału się wypala. Tak oto do wieczności odszedł AMK czyli kącik o książkach, w najbliższym czasie wyjdzie ostatni, pożegnalny numer. Szkoda...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://www.konflikty.pl/

O to chodzi? No, to faktycznie - "otchłań":) Chłopakom wypada tylko pogratulować, chyba jedyny kącik z AM, który się tak wybił (Sport też jakiś czas był nawet kreowany na "serwis", ale niestety...)

Narzekacie na ilość kącików w AM, ale oczywiście nikomu nie przyszło do głowy, żeby coś napisać do nich. A nawet tylko skomentować, bo to w gruncie rzeczy równie ważne. No:)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli nie macie ochoty czekać aż kolejny numer Introzinu ukaże się na DVD w CD-Action, to zawsze możecie wejść na www.introzin.pl, bo nowy #5 numer już jest w Sieci!

Na dworze zimno, wieczory są długie i nudne, w sklepach tłok - wszyscy robią ostatnie świąteczne zakupy. Zdecydowanie dobrą metodą zabicia czasu w oczekiwaniu na pierwszą gwiazdkę czy też odprężenia się po gonitwie za prezentami jest lektura IntroZinu - wiele tekstów o grach, o książkach, dobra publicystyka i recenzje najnowszych filmów. Nic tylko czytać - do tego też wszystkich zapraszam.

Zapowiedzi:

Bionic Commando

Borderslands

Dark Sector

Far Cry 2

Gothic 4

Space Siege

Spore

Tajne Akta 2

The Abbey

Warhound

Recenzje:

Arcanum: Przypowieść o maszynach i magii

Art of Murder: Sztuka zbrodni

Championsheep Rally

Company of Heroes: Opposing Fronts

Crysis

F.E.A.R.

F.E.A.R. Extraction Point

Half Life 2: Episode One

Magritte

Wiedźmin

Publicystyka:

Dziesięć powodów dla których warto kupić Playstation 2

Janek! Nie bądź frajerem!

Ksiązki pod choinkę

Systemowa paranoja

Użyj sily, a nawet zabij

HpNews Corner

Książki:

Epifania Wikarego Trzaski

Kłamca + Kłamca 2

Koniec Świata

Księga jesiennych demonów

Nocny pociąg do Rigel

Padlina

Waleczna

Film:

3:10 do Yumy

Hitman

Resident Evil: Zagłada

1408

Serie anime: Juuni Kokki

Muzyka:

Bruce Springsteen - Magic

Kabanos - Zęby w ścianę

TD - Madcap's Flaming Duty

Numer dostępny na stronie www.IntroZin.pl

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja myślę że CDA kiedyś miało lepszy cover CD lub DVD gdzie jest ten stary klimat tych gier i w ogóle

Szanowny kolego, pozwolilem sobie przeczytać Twoje posty i wszystkie to jakieś jednolinijkowe bzdety, zaśmiecające tematy... Aż dziw bierze, że jeszcze żaden moderator nie wystawił ci warna za marudzenie...

Możesz sprecyzować co to znaczy kiedyś? Bo kiedyś to w cda nie było kącików tematycznych (oprócz Bonus 1 i 2), a jeszcze kiedyś to w ogóle cda nie było...

Szanowni moderatorzy ten pan wszystkie swoje posty pisze w ten sam sposób co ten... chyba potrzebuje od was witaminki :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro post został zostawiony w spokoju, znaczy że nie łamie regulaminu, natomiast ty to właśnie robisz, syndrom moderatora się kłania.

Co nie znaczy, że się z tobą nie zgadzam, posty faktycznie krótkie, nic nie wnoszące do dyskusji(jeśli takowa w ogóle w tym temacie istnieje), jednak twój dłuższy też na temat nie jest. To może poswiecisz koledze przykładem i sam się wypowiesz na temat kącików...

Kiedyś nie było kącików? Toż w tym miesiącu AM bedzie obchodził setny numer, to prawie 9 lat (obliczam sobie ilość numerów, panowie z AM nie bulwersujcie się, jeśli nastąpiły tu jakieś nieścisłości). W takim razie to twoje kiedyś, oznacza ile lat wstecz?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś nie było kącików? Toż w tym miesiącu AM bedzie obchodził setny numer, to prawie 9 lat (obliczam sobie ilość numerów, panowie z AM nie bulwersujcie się, jeśli nastąpiły tu jakieś nieścisłości). W takim razie to twoje kiedyś, oznacza ile lat wstecz?

Moje "kiedyś" oznacza np. rok 1999, kiedy zacząłem kupować CDA. Wtedy na na płytce nie było AM. Był tylko Bonus 1 i 2 i zdaje się, że także fppzone. Aha była jeszcze scena :D (jej mi najbardziej brakuje...) Na płytce było też dużo gier i programów... nie to co teraz - 2, 3 dema...

Co do kącików: W na luzie na płytce brakuje mi plików tekstowych ze zabawnymi opowiadaniami itp.. Natomiast w bonusie 2 ostatnio zabrakło różnorakich trailerów i save'ów do gier, których dawniej (jeszcze ze 3 lata temu) było mnóstwo.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to faktycznie nie było kącików, przeczysz sam sobie.

Zauważ jeszcze, że kiedyś dema "ważyły" do 200 mb, nawet nie, teraz rzadko które zamyka się w 1gb, stąd mniejsza ich ilość, a płytę mamy przecież prawie 7 razy większa... Oczywiście, mogłoby być więcej dem, ale kosztem kącików, bonusów i pełniaków.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I co w związku z tym? Książek już pół roku nie ma, Strefy trochę mniej, ale też już dawno się nie pojawiła... Chciałeś się pochwalić, że gdzieś piszesz??? Gratulacje, ale to żaden wyczyn w dzisiejszych czasach...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...