Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Blaster

Kąciki na Cover CD (Bonusy, Action Mag...)

Polecane posty

BONUS 1-fajny-dać go więcej!!!

BONUS 2-fajny-dac wiecej gierek!!!baboviolent 2 wymiata :D(pozdro raziel :))

BONUS DVD-taki nijaki :P

AM-może być

To prawda, ale coś takiego nie zdarzyło się pierwszy raz. Na dysku trzymam wszystkie bonusy z ostatnich 2 lat nagminnie powtarzają się tapety, filmy itd. Ktoś powinnien tego pilnować, tak myślę :/
Może jest to celowy zabieg?

Ci, którzy nie kupowali wcześniej CDA, mogą uzupełnić kolekcję tapetek, filmików itd. :D

Raczej nieuwaga, może nie pamiętają co wrzucili do bonusów kilka numerów temu, ale kiedyś zdarzyło się, że w bonusie 1 ze 2/3 razy z rzędu były te same ikony lub kursory...czemu? nie wiem...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przeglądałem sobie bonus 3 z DVD i w dziale z filmami zauważyłem, że jeden z nich już był umieszczony wcześniej, a konkretnie chodzi mi o prarodię Matrixa.

To prawda, ale coś takiego nie zdarzyło się pierwszy raz. Na dysku trzymam wszystkie bonusy z ostatnich 2 lat nagminnie powtarzają się tapety, filmy itd. Ktoś powinnien tego pilnować, tak myślę :/

Bonusy są dla tych co nie mają neta, i w związku z tym nie mają dostępu do tapet,kursorów,filmików,freeware itp.A wy macie neta skoro piszecie na tym forum.Więc wszystko z bonusów możecie znależć na necie.A że wam sie nie chce szukać to po prostu przejaw lenistwa.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coverek jest spox ale można by było wstawić coś nowego, np. jakiś skecz kabaretu ani mru mru lub moralnego niepokoju. To tylko taka moja propozycja.

Pomysł dosyć dziwny żeby kabarety do covera wkładać. Jednak wole tak jak jest. Bardzo dobre Bonusy chociaż mogli by więcej tapet dawać. Jest OK.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja przyszedłem się wyżalić :( Bardzo brakuje mi Lodówki Center w Action Magu :cry: Bardzo lubiłem sobie poczytać i pośmiać się z tekstów które były tam zamieszczane. Nawet zacząłem tam pisać, ale niestety LC już nie istnieje. Jest tu ktoś co przeżywa to samo co ja? :cry:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja przyszedłem się wyżalić :( Bardzo brakuje mi Lodówki Center w Action Magu :cry: Bardzo lubiłem sobie poczytać i pośmiać się z tekstów które były tam zamieszczane. Nawet zacząłem tam pisać, ale niestety LC już nie istnieje. Jest tu ktoś co przeżywa to samo co ja? :cry:

Hmm...rozumiem cię, lodówa była spox, w wakacje lubiłem ja sobie czytać, gdy nie miałem nic innego do roboty. Może by tak założyć coś podobnego...znaczy może wy, bo ja to moglbym tam co najwyzej sporadycznie pisac(czas jest dla mnie nieubłagalny, nawet na forum już prawie nie mam czasu)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tez lubilem Lodówę Center, ale jeszcze ta za czasów Sir-Nick'a. ^^ Było co poczytać, było co się posmiać. Potem LC nieco stracil klimat, by upasc na samo dno... Szkoda.

ps Pisalem pare tekstow do LC (jeszcze pod stara ksywka artek_ap) i w ostatnim numerze znalazlem sie w mega-stopce (gdzie byly wszystkie osoby ktore cokolwiek zrobily dla Lodowy).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W bonusie 1 dostrzeglem nowy kącik - Gierekszyn. Poziom zenujacy - okropny layout/ okladka, teksty dosyc przecietne. NIe wroze twórcom (chyba ich dwoch jest) zbyt dlugiej kariery - mogli dolaczyc do jakiegos innego zinu/wortalu, niz tworzyc nowy zin. Ale coz, nie bede tak krytykowac, bo jednak chlopaki maja dobra inicjatywe - ale moje zdanie znacie, 8)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siema to mój pierwszy oficjalny post. Pytanie to kieruje do troszkę starszych czytelników CDA, czy ktoś wie na którym coverze znajduje się gra curveball w minigrach na bonusie. Pamiętam że kiedyś w to szpilałem, ale nie mam pojęcia który to był nr czasopisma. Proszę o szybki support. Thx from mountain :lol: :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W bonusie 1 dostrzeglem nowy kącik - Gierekszyn. Poziom zenujacy - okropny layout/ okladka, teksty dosyc przecietne. NIe wroze twórcom (chyba ich dwoch jest) zbyt dlugiej kariery - mogli dolaczyc do jakiegos innego zinu/wortalu, niz tworzyc nowy zin. Ale coz, nie bede tak krytykowac, bo jednak chlopaki maja dobra inicjatywe - ale moje zdanie znacie, 8)

Tak sobie myślę, czy na coverze umieszczą każdy kącik, jaki kto nadeśle, bo moja reakcja po przeczytaniu owego cornega była identyczna do Twojej.

Przy okazji - genialny awatar!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja zawszę instaluję na dysk:

AMaga

Bonusy 1 i 2

Tawernę RPG

Oldsql Zin

Jak jest to RTS Area

Fotosmugglery

Zresztą ściągam wszystko co przykuje mój wzrok :)

Zresztą pierwszą rzeczą, jaką wykonuję po włożeniu nowej płytki do napędu jest przejrzenia zawartości :D

Zresztą

Zresztą, zresztą.

Zresztą, zresztą, zresztą. :D

Czasem zdarza się powtarzanie w bonusach, ale to mi nie przeszkadza.

Zresztą za mało tego wszystkiego, powinniście dawać dodatkowy DVD z samymi bonusami, a nie tam jakieś pełne wersje :P :lol: :wink:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich

To mój pierwszy post na forum CD-Action chociaż czasopismo zbieram regularnie od 40 numeru... kto by pomyślał :). Postanowiłem zapoznać się bliżej z tym tematem, aby wytłumaczyć kilka spraw, rozwiać wszelkie wątpliwości i zasiać w niektórych z Was odrobinę nadziei na przyszłość. Na początek odrobina Waszych wypowiedzi:

Już dłuższy czas nie widuję Emu-kącik'a. Podbnie z niektórymi innymi kącikami. Co się dzieje? Czyżby koniec kącików?? Atak zmutowanych ryb?? Darth Vader jest ojcem Luke'a?? Chyba po prostu wakację są odwrotnie proporcjonalne do chęci tworzenia kącików. Albo autorzy nie mieli czasu, bo musieli oceny poprawiać? Czy jest ktoś, kto odpowie na te pytania? Czy prawda o kącikach wyjdzie z zasłony tajemnicy i ujrzy światło dzienne i zapełni pytania odpowiedziami? Czy doczekamy się kolejnej części naszych zaginionych kącików?
I dawajcie częściej Emu-kouncik oraz Oldsql-zin (z downloadem gier) Please [-o<
Jak dla mnie, kąciki tj. AM, Bonus 1, minigierki i tapety w Bonus 2, AM Kosmos, Speed Zone, Emu-Kouncik (któr pada) nie mogą zniknąć :!:

Teraz mogę już przejść do rzeczy. Mianowicie... jestem osobą, która nie ma zbyt dużego rozpoznania w zinach, czy bonusach zamieszczanych na płytach CDA. Już od bardzo długiego czasu kupuję to pismo dla samej radości czytania, płyty rzadko lądują w napędzie (choć ma na to wpływ także mała ilość czasu, przygotowuję się teraz do matury). Mimo to przypadek sprawił, że zapoznałem się głębiej z Emu-Kouncikiem, do którego niedługo potem zacząłem regularnie pisać (swój debiut, jako, że była to moja pierwsza w życiu recenzja, miałem w numerze 31, który ukazał się w 95. CDA [styczeń 2004]). Już od pierwszych chwil było to dla mnie coś zupełnie świeżego, ekscytującego i pasjonującego zarazem. Wiedziałem, że chce to robić dalej. Nagle wszystkie moje nieśmiałe plany przybrały na sile i pewniej dążyłem do ich realizacji. Początkowo pisałem do E-K nie mając nawet Internetu... z Panią Redaktor Nacią komunikowałem się mailami wykorzystując do tego dostęp do sieci u kolegi (pozdrawiam). Mimo to zasmakowałem w deadline'ach, poznałem zasady jakimi rządzi się prowadzenie podobnego przedsięwzięcia i wciąż ćwiczyłem swoją umiejętność wyrażania myśli za pomocą tekstu. Po raz pierwszy czułem, że pisanie może być przyjemne, gdy tylko przekazuje się informacje o tym co naprawdę nas interesuje (chyba nie ja jeden nie przepadał za szkolnymi "pracami stylistycznymi" :)). Mijały miesiące, ja w końcu dorobiłem się Internetu i zacząłem poznawać jego tajniki. To już, jak słusznie tutaj zauważono, całkiem inny świat, w którym przekazywanie informacji rządzi się całkiem innymi prawami. Tak dochodzimy do sedna sprawy... co też właściwie stało się z Emu-Kouncikiem, albo lepiej - co też dopiero może się z nim stać.

Emu-Kouncik żyje, o tym mogę Was zapewnić. Właściwie lepszym określeniem byłaby "wegetacja". Osoby, które go tworzyły, w tym ja, wciąż oddalały się w stronę bardziej życiowych obowiązków (szkoła, praca, rodzina). Najgorsze jednak okazało się to, że na ich miejsce nie pojawiał się nikt nowy. Nie mogłem się z tym pogodzić... i nadal nie mogę. Emu-Kouncik jest dla mnie czymś więcej niż zinem. Gdyby nie on być może dzisiaj pisanie byłoby dla mnie taką samą abstrakcją jak było kiedyś, a tak, dzięki zdobytemu w nim doświadczeniu dorobiłem się kilku stron internetowych (z czego jedna jest subserwisem znanego i cenionego wortalu) i wciąż, mimo braku czasu, staram się każdą z tych stron polepszać i urozmaicać. Zboczyłem nieco z tematu - Emu-Kouncik zaczął się ukazywać na łamach CDA z wielkimi przerwami, przygotowanie każdego kolejnego numeru było czasem kwestią tego, czy znajdzie się jeszcze jeden lub dwa teksty, aby zapełnić kolejne wydanie. W końcu zniknął. Od ostatniego numeru (47 w 123. CDA [Marzec 2006]) minął już ponad rok. Wciąż starałem się jakoś ożywić E-K, szukałem chętnych do pisania na forach, prowadziłem rozmowy z chętnymi... aż w końcu, w trakcie ostatnich wakacji skończyłem prace nad stroną zinu, która w poprzedniej wersji była nieaktywna przez kilka lat! Nowa wersja ruszyła do akcji we wrześniu. Nadal ma mało odwiedzających, mimo to staram się od czasu do czasu napisać tam drobnego newsa. Dysponuję też solidnym wsparciem od osób, które także postanowiły pomóc E-K wstać na nogi... póki co wszystko stoi w miejscu, ale plany na przyszłość już się rysują i tutaj chciałem prosić o pomoc u samego źródła - wśród forumowiczów czasopisma, na łamach którego Emu-Kouncik miał swoją jedyną ostoję przez taki szmat czasu.

Wiem, że wiele osób mile wspomina Emu-Kouncik. To nie pozwala mi tak po prostu odłożyć pamięci o nim na półkę. Moje plany są następujące - po maturze będę miał cztery miesiące wolnego, które mam zamiar wykorzystać na wiele spraw związanych z moimi stronami. Dotyczy to także Emu-Kouncika. Dysponuję już materiałami na następny numer i zobowiązałem się go złożyć, jako, że Pani Redaktor Nacia nie dysponuje już wystarczającą ilością czasu. Zrobię to dopiero po egzaminach, ale zaraz potem będę potrzebował silnej ekipy, która pomogłaby mi podnieść zin na nogi. Strona jest, solidne archiwum z możliwością ściągania lub przeglądania wszystkich dotychczasowych wydań funkcjonuje od września. Teraz brakuje już jedynie ludzi i czasu.

Tutaj zwracam się do Was o pomoc. Jeżeli chcielibyście zacząć swoją przygodę z tego typu przedsięwzięciem jak współtworzenie Emu-Kouncika - zapraszam serdecznie. Mile widziana także pomoc osób, które mają już w tym pewne doświadczenie. Na dzień dzisiejszy najbardziej potrzebna jest pomoc w promowaniu strony i pisaniu newsów (szukamy więc chętnych do pełnienia także tej funkcji). Bardzo przydatne mogą się okazać także same pomysły co do przyszłego wyglądu Emu-Kouncika (nie ukrywam, że planuję nieco odświeżyć jego formułę) oraz konstruktywna krytyka co do już istniejących wydań. W imieniu Redakcji z góry dziękuję za wszelką pomoc :).

Oto adres strony: www.emukouncik.xt.pl

Zapraszamy!

Być może to właśnie dzięki Emu-Kouncikowi odkryjecie w sobie recenzencką smykałkę... coś o tym wiem :wink:.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że moja wypowiedź będzie znacznie krótsza, ale...

Action Mag, wspomniany wcześniej Emu Kouncik są dobre, filmy w bonusach również. (O minigierkach nie wspomnę) Dobre są także: Tawerna RPG, ale nie będę się rozdrabniał, wszystko w CDA jest git i tak ma być ;]

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trochę takiej kryptoreklamy. Dawno, dawno temu w ActionMagu był sobie taki kącik jak Lodówa Center. Cieszył się on dużą popularnością dzięki swojemu odjechanemu stylowi, ale w końcu upadł. Po jakimś czasie zrobiono kącik Oddział Zamknięty, który klimatem miał przypomina LC, ale on został, nomen omen, zamknięty po dwóch numerach. Otóż niedawno Oddział Zamknięty został reaktywowany pod adresem www.oddzial.yoyo.pl . Jeśli podobała ci się Lodówa Center i stary Oddział Zamknięty - wchodź śmiało. Jeśli ktoś ma chęci, może też napisac do Oddziału. OZ nie będzie już się ukazywał w ActionMagu, wszystkie teksty będą zamieszczane bezpośrednio na stronie, ale że OZ ma AMowy rodowód, pozwoliłem sobie opublikowac tutaj tego posta :) .

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba się nie pożremy (tak się składa, że również jestem z Oddziału Zamkniętego) o skrót nazwy? ;p Ale wiecie, wasza pełna nazwa jest krótsza xD Ale w sumie co ma Oldsql do Odziału.. raczej nie będzie problemów, że po czyjejś wypowiedzi posypią się pytania "Ale o jaki OZ chodzi?" ;p

Oddział się w AM ukazywać, jak już kolega po fachu wspomniał, nie będziemy, ponieważ wszystkie teksty ukazują się dynamicznie ;) Jeśli ludzie faktycznie bardzo chcieliby wersję Offline to myślę, że Qn'ik przyjąłby nas z otwartymi ramionami ;D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poszukuję kreatywnych ludzi grających na komputerze, bądź innym ustrojstwie i potrafiących dobrze o tym pisać do współpracy przy reaktywacji Action Magowego kącika o grach, czyli Games Cornera. Jeśli byłby ktoś zainteresowany to próbne zapowiedzi/felietony/recenzje proszę słać na cybel@wp.pl . Na zachętę dodam, że prawdopobnie, o ile w ogóle GC znowu ruszy, będzie się ukazywał na płytce z CDA. Jest więc o co walczyć. Zapraszam do współpracy.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z niekłamaną przyjemnością informuję, że po ponad rocznej przerwie ukazał się w końcu nowy numer E-K! Jest on 48. z kolei i dokładnie wczoraj ukazał się na płycie 141. numeru czasopisma CD-Action. Dzisiaj zaś trafił już do naszego archiwum gdzie możecie obejrzeć go on-line lub ściągnąć na swoje komputery. Zachęcamy także do sięgania po starsze numery!

Jeszcze raz chciałbym gorąco podziękować ekipie EmuSite, bez której pomocy numer ten prawdopodobnie nigdy by nie powstał - dziękuję!

Zapraszamy na naszą stronę - www.emukouncik.xt.pl

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, otóż kiedyś na cover cd znalazłem taką mini gierkę jak Siege, ostatnio chciałem sobie w nią pograc lecz zapomniałem który to był numer cda ... Jeśli ktoś wie w którym numerze to było to proszę o szybką odpowiedź.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...