Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Blaster

Kąciki na Cover CD (Bonusy, Action Mag...)

Polecane posty

Nie no, dany numer FPPMZ, czy to zamieszczony na stronie www.fpp.cdaction.pl, czy na CD, czy na DVD, wyglada identycznie. :)

Pisałem z zapasem bo jednak na strony www rzadko zaglądam więc piszę to co widzę na DVD.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i Zonk!!!! Nie wiem czy to właściwy temat do tego typu problemu ale niech będzie. Przypomniało mi sie właśnie że zapomniałem zajrzec na cover cd marcowego nr. Rozpakowuje sobie bonusiki i co???

C:cdabonusbonus2TrainerStar Wars Battlefront 2BF2trainer1.3.exe

WIN32/Keyloger.HotKeysHook.A trojan

oto co wykrył moj antyvir podczas instalowania bonusów. zdarzyło mi się to po raz pierwszy od 122 numerów. mam nadzieję że po raz ostatni

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jako, że Smuggler nie ma nic przeciwko postanowiłem podjąć działanie, dzięki któremu dział kącikowy trochę się ożywi. Nie jestem pewien, ale do tej pory chyba jeszcze tego nie było... Od teraz w momencie ukazania się nowego numeru naszego kącika zamieszczana będzie tutaj stosowna informacja wraz z zawartością numeru. Oczywiście mam nadzieję, że również prowadzącym pozostałe kąciki tematyczne pomysł ten się spodoba :).

Jako, że w kioskach pojawił się właśnie nowy numer CD-Action warto wspomnieć, że na płytach znaleźć możecie również nowe wydania AZetki.

Najpierw zapraszam do zapoznania się z naszą okładką:

(kliknij, aby powiększyć)

W nowym numerze mamy dla Was naprawdę sporo ciekawych kąsków. Znaleźć w nim możecie między innymi:

Temat numeru:

Reprobates (nowa gra twórców NiBiRu i Black Mirror)

Recenzje:

Mafia [by Hardcore]

Sąsiedzi z piekła rodem [by Hardcore]

Shadow of Memories/Shadow of Destiny [by mendosa]

In Cold Blood [by Black Predator]

AZ retro:

Lure of the Temptress [by Black Predator]

AZ freeware:

Cubert Badbone [by Yoda]

AZ movies:

Predator [by Black Predator]

...a także zwyczajowo obszerny zbiór najciekawszych nowinek z naszej strony online zamieszczonych w ubiegłym miesiącu, bogata galeria obrazków oraz pliki, w których znajdziecie pełną wersję Lure of the Temptress, pierwszej gry przygodowej Revolution Software, firmy która dała nam później między innymi serię Broken Sword.

Poza tym w numerze ogłoszony został także konkurs, w którym do wygrania są trzy egzemplarze (każdy wart 59 złotych!!) najnowszej gry przygodowej: Agatha Christie: I nie było już nikogo. Konkurs jest naprawdę prosty, więc tym bardziej zachęcam do wzięcia w nim udziału.

Najnowsze numery Adventure Zone poza płytami CD-Action dostępne są również na naszej stronie online:

http://adventure-zone.home.pl/nowy_numer.htm

Serdecznie zapraszam do czytania i wyrażania swoich opinii!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Więcej poprosze, byście dawali bonusków są fajne i można sie oderwać od rzeczywistości jeszcze bardziej.

Coś w tym jest. Tyle miejsca na DVD a bonusy nadal takie skromne. A bonus DVD to porażka, nie ma tam nic ciekawego no może filmiki. Kiedyś było lepiej, bo trafiały się jakieś animacje we fleszu a teraz same kompozycje pulpitu i wygaszacie. Hm… nuda.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm....teraz to ja tylko bonusy instaluję-ale już nic ciekawego w nich nie ma :? Też wolałem jak były animacje,jakieś humorystyczne gierki,takie tam :P

Kiedyś,jak nie miałem Internetu,czytałem "Action Maga".Teraz,jak już mam....nadal go czytam :) Myślałem,że mi już nie będzie potrzebny,ale jednak AM ma swój urok :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bonusy to fajna rzecz. Ostatnio pojwione konflikty zbroje przydają się na historię, Actionmag w pożądku, a RTS area ( czy tam RTS arena nie pamiętam) także w pożądku, bonus 1, 2 i dla posiadaczy DVD bonus DVD popraią chumor. Jednymj słowem Bonusy powinny być zawsze, w każdym numerze.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powstała niestety różnica, między kącikami w AM z przed kilku lat a AM teraźniejszych czasów. Po prstu wcześniej było ich więcej, a teraz wena u autorów niektórych kącików poprostu wyczerpuje się. Zatem apeluje do innych forumowiczów: "Jeśli masz bardzo dużo do powiedzenia na dany temat, wykorzystaj to i wyślij swój tekst do AM".

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niom, ostatnio kąciki coś zaczęły upadac... za przykład podam Games Corner z AM... ukazuje się coraz rzadziej i jest w nim coraz mniej tekstów... oj coś chyba sam napiszę, bo nie chcę, żeby mój ulubiony corner upadł...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już dłuższy czas nie widuję Emu-kącik'a. Podbnie z niektórymi innymi kącikami. Co się dzieje? Czyżby koniec kącików?? Atak zmutowanych ryb?? Darth Vader jest ojcem Luke'a?? Chyba po prostu wakację są odwrotnie proporcjonalne do chęci tworzenia kącików. Albo autorzy nie mieli czasu, bo musieli oceny poprawiać? Czy jest ktoś, kto odpowie na te pytania? Czy prawda o kącikach wyjdzie z zasłony tajemnicy i ujrzy światło dzienne i zapełni pytania odpowiedziami? Czy doczekamy się kolejnej części naszych zaginionych kącików?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już dłuższy czas nie widuję Emu-kącik'a. Podbnie z niektórymi innymi kącikami. Co się dzieje? Czyżby koniec kącików?? Atak zmutowanych ryb?? Darth Vader jest ojcem Luke'a?? Chyba po prostu wakację są odwrotnie proporcjonalne do chęci tworzenia kącików. Albo autorzy nie mieli czasu, bo musieli oceny poprawiać? Czy jest ktoś, kto odpowie na te pytania? Czy prawda o kącikach wyjdzie z zasłony tajemnicy i ujrzy światło dzienne i zapełni pytania odpowiedziami? Czy doczekamy się kolejnej części naszych zaginionych kącików?

Doczekamy się, jeśli sami będziemy do nich pisać... Ja sam niedługo wezmę kartkę, długopis i napiszę coś do Games Cornera i do Tawerny RPG... tak przynajmniej myślę :D

A jeśli Ty chcesz coś przeczytać w twoim kąciku, to sam coś do niego napisz :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Głównie to ja instaluje bonusy. Są swiętne lecz powoli zaczynają tracic klimat. Tapety coraz częściej się powtarzają, już nie ma tyle co kiedyś smiesznych zdjęć a także denerwują mnie w bonus DVD te filmiki po 3 czy więcej minut.

Ale i tak CD-A jest świetne i będę zawsze ich kupował. Tak trzymać!!! :lol:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tapety się powtarzają? Gdzie? :P

Ale chciałbym zauważyć, że powoli nam się te miejsce na DVD9 marnuje... demka coraz większe, pełniaki coraz większe... Tak więc miejsca na bonusy coraz mniej i powoli pełniaki coś tak się jakościowo pogarszają... :/

Czekamy, aż CDA w jakimś numerku da dwie DVD9, za tą samą cenę - wtedy już nikt nie będzie kupywał innych pism :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zacznę od minusów:

-W Bonus 2 jest coraz mniej mini-gier.

-AdventureZone jest coraz gorszy...

Teraz plusy:

+Bonus 1 mile mnie zaskakuje, ikony bardzo często mi się przydają.

+FPPmagazin jest coraz lepszej jakości...

+Ogólnie jest super!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

HEhe nom... Te bonusy (zwłaszcza DVD) to przestroga dla mojego dysku :PP

Przepis na bonusy?

Więcej FREEWARE, więcej FILMÓW, więcej OBRAZKÓW i będzie git. ;]

Chociaż faktycznie Freeware ostatnio robią się jakieś... Dziwne? (Skaczący stickman nie przypadł mi do gustu).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest prośba. Czy ktoś będzie na tyle miły by przesłać na mój mail nowy numer Action Maga? Beznadziejnie głupi program Proventia, który administrator założył na serwarze, z którego korzystam, blokuje mi stronę www.actionmag.net (odblokowanie trochę trwa), a poza tym nie uśmiecha mi się kupowanie CD-Action specjalne dla AM.

Nagroda będzie szczególnie cenna: moja dozgonna wdzięczność.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...