Skocz do zawartości

Mount&Blade (seria)


Polecane posty

  • 1 month later...
  • 2 months later...
  • 3 months later...
natomiast M&B OiM, może być ciekawie, choć nie wiem czy nie będzie to po prostu ulepszone M&B.

Raczej nie ulepszone, to poprostu Mount and Blade w klimatach polskich, nie nazwałbym tego modem, bo widać że twórcy włożyli dużo pracy, ale pozatym nie ulepszono gry, nawet grafika się w widoczny sposób nie zmieniła.

Edytowano przez tomwac
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Drodzy Państwo !

Otóż zastanawiam się nad kupnem najnowszej odsłony Mount & Blade Dzikie Pola, ale nie wiem czy ta inwestycja jest opłacalna.

Zatem tu stawiam pytanie tym, którzy kupili, lub grali: Czy opłaca się kupić ową grę ? Czy jest lepsza od Warbanda i warta swej ceny ?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

No tak, ale podobno ta wersja ze Stonki to nie ma CD KEYA który jest potrzebny do aktywacji gry po jej zaktualizowaniu.

A przy okazji, to całe Ogniem i Mieczem to co to właściwie jest ? Bo gdzieś widziałem informacje że to jest mod. I czy w ogóle warto to za jakiś czas kupić, czy inwestować w Warband ?

Edytowano przez Mazzakollo
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Mam podstawkę i moje pytanie czy coś się opłaca kupić, co jest dodatkiem a co samodzielną grą (bo tracę wątek, wiem że Warband jest samodzielny). A żeby nie było totalnego offtopu - grafika mnie nie powaliła, ale też nie odrzuciła. Jako wojownik Swardiański muszę bronić się ze wszystkich stron, co jest fajne bo walka jest dobrze zrobiona (szczególnie łuk). Ogólnie podstawka jest godna kupienia, ale właśnie nie wiem jak dalej z resztą gier, co zawarłem w pierwszym pytaniu.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystkie części Mount&Blade to samodzielne produkcje. Najbardziej opłaca się chyba kupić Warbanda. Ogniem i Mieczem to podstawka w innych realiach bez multi, Ogniem i Mieczem: Dzikie Pola sprawa wrażenie jedynie moda- trochę zmian względem oryginalnego OiM + multi. We Warbandzie wprowadzono, chyba najwięcej zmian, a do tego popularne multi. Zdecydowanie polecam ostatnia wymieniona przeze mnie pozycję.

(szczególnie łuk)

Polecam solidnie wytrenować walkę łukiem- gra się świetnie, a radocha po ustrzeleniu ledwo widocznego przeciwnika jest wielka :smile: No i bardzo przydaje się przy oblężeniach.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem OiM wczoraj i... zawiodłem się że mody z podstawki nie wchodzą w tą wersję. Byłem przekonany że wejdą, a że klimat XVII wiecznej Polski bardziej mi odpowiada dołożyłem te 20 zł i kupiłem OiM :/. Znacie jakieś mody do tej wersji? Jest sposób by mody z podstawki wgrać tu?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...