Skocz do zawartości
mateusz(stefan)

Mount&Blade (seria)

Polecane posty

(...)ale czy można przejść Mount&Blade II??

Hmm... Nie ma jeszcze Mount&Blade II i pewnie nawet Warband nie będzie nazywany pełnoprawną kontynuacją, a tylko takim M&B 1,5, bo dodaje tryb MP, dwie nowe frakcje, inną mapę, kilka nowych możliwości (małżeństwa, dynastie, etc.) i... to w sumie wszystko. Rewolucji nie będzie i bardzoe dobrze. :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

M&B to moje klimaty :tongue: Lubię średniowiecze jako historię. A gra bardzo mi się spodobała od początku. Grałem w nią sporo czasu i nie nudziła mi się. Niedawno, bo dopiero tydzień temu poszedłem do sklepu po nią, z nadzieją, że to coś nowego, ale utrzyma ducha poprzedniej części. I nie zawiodłem się. Szczerze ją polecam i zachęcam do kupna tym, co jeszcze nie mieli przyjemności grać w w serię (?) Mount & Blade.

P.S

Pytanie do graczy (co są na bieżąco)

Wyszła jakaś nowa wersja/ mod do M&B?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szkoda, że multi będzie jedynie na mapie bitewnej, fajnie by się grało na mapie kampanii, rzecz jasna wymagałoby to zaufanych osób z którymi szlo by się dogadać coby gry nie zwalniali ale zdaje mi się, że mogliby tą opcję wprowadzić. Ale i tak zapowiada się ciekawie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gra jest bardzo fajna. Mimo przestarzałej grafiki, jest bardzo grywalna, no i co najważniejsze wciąga.

Bardzo mi się podobały Turnieje, i bitwy na skale 100 vs 100 .

W Ogniem i Mieczem, nie grałem - ale mam wielką chrapkę na tą grę !

Polecam Battle Changera, może nawet 500 jednostek jednocześnie !

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja osobiście nie byłem przekonany do tej gry .Ale wiadomo , nuda straszna w domu mnie ogarnęła , więc ściągnąłem wersje trial.I ku mojemu zaskoczeniu , gra mnie tak zauroczyła że gdy tylko awansowalem na 7 level , od razu poszedłem kupić orginał.Nie mniej jednak , uwazam że gra może się znudzić.Monotonosc zadań , brak fabuły i brzydka grafika mogą denerwować.Dlatego , jak bym miał wystawić tej grze obiektywną ocenę , to dał bym jej 7-/10.Aczkolwiek, patrząc na tą grę z mojego punktu widzenia , otrzymałaby 8/10.A co do modów ? Uważam że większosć dużym stopniu urozmaica rozgrywkę ,dzięki czemu w "Mount & Blade" można grać naprawdę wiele godzin

Edytowano przez urban95
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niedługo wyjdzie Warband to kup jak chcesz, Ogiem i mieczem jest gorsze od każdego ze wspomnianych wielkich modów, to jest dodatek sprzedawany tylko w naszej części świata dla idiotow którzy zobacza ogniem i mieczem i będa chcieli kupić.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

FFFFFFUUUUUUU!!!!! Właśnie doczytałem się, że Warband wymaga Steam'a...

@Edit:

"Mount&Blade Warband jest na platformie Steam?

Tak, twórcy podpisali kontrakt z firmą Valve i udostępnili Mount&Blade Warband do sprzedaży tylko na platformie Steam. Wszelkie inne wersje Non-Steam są nielegalne."

Edytowano przez Cavaron
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przed chwilą grałem w Warbanda (Legalnie ze strony taleworlds można ściągnąć). I powiem tak: WYPAS NA MAKSA!!! O ile m&b było dobre to warband jest doskonały, wymienię tylko parę plusów.

1. Urozmaicenie w questach.

2. Dużo lepsza grafa.

3. Ulepszone menu i możliwość stworzenia "własnej bitwy" zamiast znanej z 1 "szybkiej bitwy".

4. Multi (Na darmowej wersji nie można niestety przetestować :/).

5. Nowa frakcja.

6. Możliwość zostania królem i ożenienia się.

7. Lepiej zoptymalizowana.

Naprawdę warto zagrać.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehe ja gre kupiłem wczoraj i na poczatku po pierwszym kontakcie z singlem to byłem załamany profesjonalne spolszczenie a tylko 80% tekstów w naszym języku tylko 1 nowa frakcja...pomyslałem zagram 1 bitwe w multi i rzucę "to coś" w kąt...to było o 15, a gdzieś tak o 24 skończyłem grać xD

Co do spolszczenia, to tutaj tworcy mile mnie zaskoczyli bo gra już wieczorem po pobraniu aktualizacji była w całosci po polsku :))

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja w Mount&Blade grałem już X miesięcy, a może nawet lat temu, i tylko w zwykłą wersję. Może nie grafika, ale klimat średniowiecza przytrzymał mnie przy M&B na bardzo długi czas. Najpierw normalnie siekałem z konia bronią białą, ale później nauczyłem się strzelać z łuku i dopiero mi się spodobała. Przejąłem większą część świata, chyba 3 Królestwa których od pierwszego spojrzenia sympatią nie obdarzyłem. Co może sprawiać nudę to dosyć mało zbroi, np. słabego wykonania .... i takie tam. Ale ogólnie gra wciąga, choć po kilku przechwyconych miastach tytuł się nudzi. Zaciekawił mnie natomiast M&B OiM, może być ciekawie, choć nie wiem czy nie będzie to po prostu ulepszone M&B.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...