Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

emqi

Fred adoracyjny Windows Phone

Polecane posty

W którym wychwalamy wszelakie zalety tegoż pięknego systemu oraz debatujemy nad tym jak możnaby ocalić go przed rychłym upadkiem.

W kwestii tego drugiego to mam od razu trzy dobre rady:

1. Forume powinno tam działać

2. Aplikacje wbudowane w Windows 10 mobile nie powinny wykrzaczać się w każdej możliwej sytuacji

3. Niech ktoś wreszcie zacznie wydawać tam oficjalne aplikacje

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, JamesVoo napisał:

@emqi - Edge, W10 na L930

No cóz, Edge jest zdecydowanie lepszą przeglądarką, ale z pewnych względów po aktualizacji do Windows 10 Mobile wróciłem prawie natychmiast do WP8.1 na mojej Lumii 1520 :(

6 minut temu, Mysquff napisał:

4. Ktoś powinien zacząć tego używać.

Wbrew pozorom było już całkiem nieźle, gdy nagle Microsoft zmienił taktykę i zaczął dłubać nad W10M w piwnicy całkowicie olewając tworzenie jakichkolwiek apdejtów dla WP8.1 plus zaczął wydawać słabe telefony gorsze od dotychczasowych Lumii. ja nie rozumiem co ta firma ostatnio kombinuje, ale ewidentnie nie zależy jej na dobrej sprzedaży i zyskach.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

25 minut temu, Rankin napisał:

Zastanawiam się czy nie instalować Win10 na mojej 635, ale w sumie za parę miesięcy kończy mi się umowa.

Nie żebym cię rozczarowywał, ale 635 nigdy nie dostanie oficjalnego Windows 10 Mobile, a ten Insiderowy przestanie być aktualizowany gdy tylko pojawią się buildy Redstone.

 

7 minut temu, b3rt napisał:

Ja się nie zastanawiam bo na Lumii 730 dalej nie ma dostępnej aktualizacji :/

 

Sprzedam Lumie 730.

Zainstaluj sobie Upgrade Advisora z marketu wtedy update powinien wskoczyć, bo L730 chyba dostała akurat.

Aczkolwiek ja nie polecam, na mojej Lumii 1520 na W10M pogorszeniu uległa jakość fotek, a stockowe aplikacje się wykrzaczały. Nt, po godzinie bylem z powrotem na W8.1 ale chętnie wróce jak to fixną o system naprawdę jest sporo lepszy.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, b3rt napisał:

To oficjalna wersja jest tą samą co ostatnia z Insidera? Przy niej właśnie zrobiłem rollback do ósemki bo nie dało się z telefonu korzystać.

Nie, ale na 735 też nie ma jeszcze gotowej wersji, tylko z Insidera ściągałem. Masz do wyboru trzy buildy, najświeższy i najmniej stabilny, mniej świeży i bardziej stabilny, starszy i najstabilniejszy

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, emqi napisał:

Zainstaluj sobie Upgrade Advisora z marketu wtedy update powinien wskoczyć, bo L730 chyba dostała akurat

Nie ma jeszcze. Advisor pokazuje komunikat że będzie ale obecnie producent pracuje nad wersją na ten model czy tak jakoś.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W takim razie L730 została olana, sprzedawaj. Za to na L735 jest na 100%, Nie musiałeś się bawic w Insidery Sermacieju, to tylko kolejny głupi pomysł M$ na to, że update trzeba triggerowac ekstra apką. Choć w sumie quality tych wszystkich wersji jest takie samo więc w/e.

Choć w sumie to i L730 jest na liście urządzeń objętych aktualizacją więc jestem skonfundowany.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...