Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Smuggler

CDA 02/2016 zawartość

Polecane posty

Poczytałem sporo i jest to dobry numer. Najbardziej zaskoczyła mnie topka pełniaków. Heroesów na pierwszym miejscu można było się spodziewać, ale żeby Batman był lepszy od Bioshocka? To dla mnie niepojęte, zważywszy na to, że Gacek ma najżałośniejszy system walki, jaki spotkałem. :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Arkham Night w wersji PC słusznie wylądował na pierwszym w miejscu największych rozczarowań, wiadomo też było, że Wiesław 3 wygra wasz plebiscyt na najlepszą pozycję roku.

A co do samej firmy Warner Bros, warto przypomnieć, że nie popisali się portem Mortal Kombat X, chociaż tutaj nie było tak tragicznie, jak w przypadku Batmana. W każdym razie wątpię, żeby wycofali się z rynku PC, wystarczy spojrzeć, w jakich ilościach sprzedały się wydawane przez nich gry dzięki serwisowi SteamSpy, spora część tytułów wysokobudżetowych osiągają pułap sprzedaży liczony w milionach kopii, w tym m.in. gry z serii Batman: Arkham. Miejmy nadzieję, że firma wyciągnie na przyszłość odpowiednie wnioski.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Drogie CDA, w przyszłym roku dajcie możliwość głosowania na kilka tytułów.

Bo tak mamy wielki absurd. Większość głosowała na Wiedźmina i przez to inne gry zostały tak to by tu ująć... skrzywdzone. Undertale z 3,2% to jedno, ale Bloodborne z 1,5% gorszy od Battlefronta? Ech.

>>>Ciekawa inicjatywa, choc teraz chociaz widac jak dla wielu W3 byl "ta jedyna" a nie "jedna z najlepszych" [smg]

Zaskakuje mnie również brak Bloodborne w 15 waszych gier tego roku. ;-;

A tak to dobry numer. (y)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy dwie pełne wersje gier na numer to będzie już teraz norma?

Czy ktoś z redakcji może udzielić odpowiedzi? Ostatnimi czasy liczba pełnych wersji schodzi w dół. Z trzech-czterech CDA zeszło do dwóch. Czy to będzie już stała liczba, czy wynikła z większych wydatków na pełniaki akurat w ostatnich numerach?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten manewr z przekreślonymi 88/89 i numerem 115 jest chyba odwołaniem do genezy zombie w Call of Duty. W grze umarlaków stworzono dzięki pierwiastkowi Ununpentium (liczba atmowa 115) albo uproszczona nazwa - Element 115. Taki pierwiastek rzeczywiście istnieje i został uzyskany 12 lat temu, ale według CoDa Naziści pozyskiwali go z meteorytów, by powołać armię żywych trupów :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Abstrahując od Wiedźminów tego świata - bardzo spodobał mi się ukryty smaczek na 127 stronie, hehłem smile_prosty.gif Część z was mogła nie zauważyć, więc rzućcie tam okiem.

Haha, dzięki tobie zaczne ogladać dokładniej reklamy w CDA :D

A pytanie na poważnie (jeśli w złym miejscu to przepraszam, usunę je sam), czy kod do Othertees.com obowiązuje tylko na artykuły w rotacji, czy na stałą (ale droższą) ofertę też?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Czy ktoś mógłby mi pomóc ze skryptem PlayerMovement? Dla mnie całość w ramce jest nieczytelna i nie wiem skąd biorą się np. nawiasy klamrowe na samym dole. Czy jeśli ktoś to zrobił to w komentarzu może zamieścić skrypt? Jeśli nie to możecie powiedzieć w czym tkwi błąd, bo nagle nie wykrywa mi i nie wie co do m_Rigidbody lub m_Speed i tym podobne. Proszę o pomoc

Sprobuj napisac do Cormaca (na forum) [smg]

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W razie czego kontaktuj sie z Ghostem, albo pisz na reklamacje@cdaction.pl

Prawdopodobnie po prostu kody jeszcze nie sa dzis aktywowane, bo formalnie sprzedaz i waznosc kodow zaczyna sie JUTRO.

I nie martw sie, skoro kupiles to dostaniesz DZIALAJACY kod. Nie ma przebacz. :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...