Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Lord Nargogh

#Sylwester na /lj/ - Przegrywfest 2015#

Polecane posty

To wygląda na to, że dom do którego przydzielonoby luźnozjazdowiczów w Hogwarcie nazywałby się Przegryffindor

Ja tam widzę że jak na razie w lj prawie same wygrywy siedzo

potencjalna osoba z którą chciałbym być jest za daleko.

haj fajf.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co prawda dostałem zaproszenie na grupowego sylwestra (tylko 60 złotych od osoby, wolololo)

lorde, ty gdzieś się chwaliłeś w jakich okolicach pomieszkujesz?

Bo z dwa tygodnie temu miałem prawie identyczną ofertę, ale średnio lubuję w "grupowych" imprezach powyżej rozmiaru domówki i znanego kręgu znajomych.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytanie na dziś: Czy sylwestra spędzonego w towarzystwie niewielkiej grupy oddanych przyjaciół, grając w towarzyską grę karcianą czy planszową można nazwać przegrywem? Jeżeli tak, to gdzie się można zapisać?

A w takim razie co jest wygrywem? Pójście na mróz w nocy na koncert na rynku w tłum nieznanych sobie ludzi podpijaczonych piwem po 8zł za nędzny plastikowy kubek?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytanie na dziś: Czy sylwestra spędzonego w towarzystwie niewielkiej grupy oddanych przyjaciół, grając w towarzyską grę karcianą czy planszową można nazwać przegrywem? Jeżeli tak, to gdzie się można zapisać?

A w takim razie co jest wygrywem? Pójście na mróz w nocy na koncert na rynku w tłum nieznanych sobie ludzi podpijaczonych piwem po 8zł za nędzny plastikowy kubek?

Penis

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...